Skocz do zawartości
Tom Ha

The Witcher 3: Wild Hunt

Rekomendowane odpowiedzi

Ten test na poprzedniej stronie i wynik starego Titan Z na poziomie gtx960, aż w oczy boli trochę. Sporo można z grafiki jeszcze w plikach konfiguracyjnych wydusić, ale to raczej zabawa dla zapaleńców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, jak to jest z wersjami pudełko/cyfra? Czy mając tę pierwszą mogę na podstawie kodu ściągnąć całość z neta?

(jakoś tak wyszło, że na tę chwilę brak jakiegokolwiek napędu optycznego w okolicy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości przejechałem się do saturna w galerii krakowskiej. Zapowiadana przedsprzedaż będzie od 23 dopiero ale nie o tym chciałem. Jak ktoś by zdążył to może jeszcze zrobić sobie zdjęcie z Geraltem, Yen i Triss w wersji żywej :D Przy czym charakteryzacja i dobór panien palce lizać a pani Triss to naprawdę ma czym oddychać :D a gdzieś w tłumie był chyba jeszcze Jaskier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle chciałem postawić sobie to pudełko na półce z resztą kolekcjonerek Wiedźminów ale cholera to pudełko z tego jest ogromne, dobrze jeszcze godzina do startu to zdążę ściągnąć te 27gb plikow.. ehh ten brak napędu:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moim konfigu wszystko na UBER i chyba się nie tnie. Ale nie wiem ile klatek. Brakuje w menu jakiegoś benchmarka jak ma GTA V :P

---

Pograłem testowo.

Wszystko UBER i jest płynnie :) To dobrze obawiałem sie o to.

Niestety jest też jedna sprawa co mnie wkurzyła i w wiedźminie 2 też mnie to wkurzało.

Konfiguracja klawiszologii. Redzi w tym temacie dają [gluteus maximus] na całości. Niektórych klawiszy nie można przypisać w ogóle bo są zablokowane ale to że niemożna dublować klawiszy to już jest mega irytujące. Np klawisz do biegania z galopem konia.

Co za absurd jakby jeden klawisz tego nie mógł obsłużyć, potrzeba zbindować dwa różne. Absurd. Przecież biegnąć nie jadę koniem jadąc koniem nie mogę biec własnymi nogami. Niestety programiści tego nie pojmują i potrzebne dwa różne klawisze. Tak ze wszystkim PSIA MAĆ.

Edytowane przez Tal-Rash
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uźyj frapsa do mierzenia ilości klatek. Gre zamowie jeszcze dzis z odbiorem w paczkomacie. PPC ma juz swoj egzemplarz, wiec testy powinny byc nawet dzisiaj. Radier madz dosc zblizony konfig do mojego wiec prosiłbym o jakas informację jak to u Ciebie dziala i na jakich detalach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiedzmin_3_dziki_gon_test_wymagania_witc

Wymagania sprzętowe Wiedźmin 3: Dziki Gon pozostają jednym z najczęściej komentowanych tematów, zwłaszcza odkąd ujawniono zatrważającą informację, że ustawieniom wysokim nie podołały nawet GeForce GTX 980 i Core i7-4790K. Faktycznie najmłodsze dziecko CD Projekt RED jeszcze w styczniu bieżącego roku działało bardzo przeciętnie na nieprzyzwoicie mocnej konfiguracji, co zweryfikowałem osobiście podczas trzygodzinnej prezentacji. Pod publikacją rozpoczęło się wtedy masowe zgadywanie - jaki procesor i karta graficzna będą potrzebne do Wiedźmin 3: Dziki Gon? Czy zagram płynnie na swoim komputerze? Co wymienić żeby Geralt był zadowolony? Dzisiaj możemy już odpowiedzieć na postawione pytania, dysponując testem wydajności Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Edytowane przez Caleb
  • Upvote 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Savów chyba nie da się zaimportować, przynajmniej nie widziałem takiej opcji, chyba że chodzi o to pytanie na samym początku o wybory? Nie dziwie się, że kiepsko się steruje myszą i klawiaturą skoro gra jest robiona pod pada, ten od x360 jak zwykle spisuje się rewelacyjnie. Dotarłem do pierwszej walki z ghulami i wrażenia na maxa pozytywne, chodzi pięknie, walka wymagająca na przedostatnim poziomie. Jest moc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...