Skocz do zawartości
Tom Ha

The Witcher 3: Wild Hunt

Rekomendowane odpowiedzi

Merigold to chyba najgłupsze NPC w grze.

Już 3x zawiesiła mi się w przejściu podczas kolejnego Q i *upa. Przejść się nie da, bo to tunel, a ta stoi i jedyna reakcja to "No?".

Wrrr. (patch 1.04, ale na 1.03 było to samo.)

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz dociagnac PL i powinno smigac normalnie. Na bagnach ten ciemnawy dziecko-stwor ma zle dopasowany glos jak i Ciri, ale to jedyne male minusy polskiego dub. Gra z kazda minuta coraz bardziej zasysa :P

 

Swoja droga na yt wychaczylem takie cos: 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,  (JEŚLI BYŁO WCZEŚNIEJ W TEMACIE, PROSZĘ O PODANIE NUMERU STRONY :) )

 

podczas instalacji wiedźmina 3 (z płytki, nie bezpośrednio z goga, nie miałem go nawet pobranego wtedy) wcześniej wspomniany gog, postanowił, że nie pozwoli mi wybrać folderu, w którym gra miała się znaleźć. Przebolałem to pomimo faktu, że wiedźmin znalazł się nie na tej partycji co trzeba i zacząłem grę. Po 2 dniach stwierdziłem "aa, co mi tam, przeniosę folder, zmienię w opcjach goga gdzie gra się aktualnie znajduje i po płaczu", jak postanowiłem, tak zrobiłem, ale.. okazało się, że po ponownym włączeniu goga nie wyświetla mi się, że wiedźmin jest zainstalowany. Dlatego stwierdziłem, że po prostu wezmę plik z zapisami stanu gry, skopiuję go, resztę wyrzucę, a grę od nowa zainstaluję i wkleję folder z zapisami do nowo- zainstalowanej gry. Problem polega jednak na tym, że nie mam zielonego pojęcia w jakim miejscu mógłby się znajdować ów folder z zapisami :/ , może macie jakieś pomysły?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@leven

przyznaję, że jest na co popatrzeć...ale dopiero na Twoich skrinach z pieca. Na xbox1 + 37" raczej wyobraźnia zostaje :banana:  :grin: .

Są jakieś info kiedy patch na konsolety?

 

plus odszczekuję część narzekań z poprzedniego posta - jest coraz lepiej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ponad 70h gry za sobą, a dopiero co dotarłem na wyspy.

Ja mam koło 30 paru i popłynąłem tam ze względu na zadanie z Lambertem.

 

Im dłużej gram tym bardziej mi się podoba, również graficznie.

Chociaż parę baboli wyszło, jak latająca z rozpartymi rękami Triss :lol:

Ale kilka takich zdarzeń na ponad 30h gry to nie jest źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj zacząłem  od nowa.

 

Ale robię wszystko co jest możliwe, razem z wykrzyknikami i znakami zapytania.

 

Wczoraj od obiadu do prawie 5 rana rozpracowałem zaledwie pierwszą planszę  :biggrin:

 

Gra jest piękna graficznie i bardzo wciąga, ale nienawidzę sterowania postacią - to jakiś obuch projektował :P


 

@up Tolokan_PL

 

 

Czarodziejki w tej grze, dosłownie mnie oczarowują.

 

Doskonala oprawa graficzna i smak twórców postaci.

 

Ubiory też piękne.

 

Reasumując... nie mogę oderwać oczu od tych wszystkich kobiecych krągłości :biggrin:

 

 

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie ledwo liznąłem ale już wiem dlaczego lubię Wiedzina. Tu jest klimat gęsty jak karmel. Nie ma dobrej historii. Jest tylko prawda. Brutalna, poturbowana i umazana w <span style='color: red;'>[ciach&#33;]</span>ie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam koło 30 paru i popłynąłem tam ze względu na zadanie z Lambertem.

 

Im dłużej gram tym bardziej mi się podoba, również graficznie.

Chociaż parę baboli wyszło, jak latająca z rozpartymi rękami Triss :lol:

Ale kilka takich zdarzeń na ponad 30h gry to nie jest źle.

 

U mnie w Novigradzie miałem kilka przypadków, że całe miasto biegało (lewitowało) z łapami na boki.

Do tego zawieszające się NPC i potwory.

Przed chwilą mi syrena utknęła w latarni morskiej i [gluteus maximus]. Mieczem się nie dało, bo w trybie walki nie wejdę po drabinie. Kuszą też nic, bo tak wysoko łapy nie podniosę. Smutek z baboli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biegając po południu Velen znalazłem chyba cały komplet Mistrzowskiego zestawu Niedźwiedzia. Nawet z cyklopem nie musiałem się trzaskać tylko udało się cichaczem zakraść do skrzynki.

Jednak wymagany poziom i konieczność posiadania pośrednich przedmiotów sprawia, że nie prędko te itemy założę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam taki problem:
Mój link
Mój link

Mam wrażenie że te tekstury przez które przenikam są w jakiś sposób "dodane" do gry. Zwłaszcza na drugim zrzucie gdy idę tym niby korytem rzeki to słyszę jak woda mi chlupie pod nogamiszczerbaty.gif
Występuje to na każdym pofałdowaniu terenu, albo przenikam, albo zaczynam lewitować razem z trawą i kamieniami cool.gif 
Pierwszy raz się z takim czymś spotykam, gra oczywiście oryginalna, spaczowana do 1.04, GPU bez OC, stery najnowsze, plik ini nie modyfikowany. Problem występuje zarówno przy instalacji z płyty, jak i ściąganiu z gog-a.
Ktoś ma może jakiś pomysł? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...