Skocz do zawartości
Tom Ha

The Witcher 3: Wild Hunt

Rekomendowane odpowiedzi

Czy tylko ze mną kowal w Kaer Trolde nie gada?

Nie żeby nie było innego, ale chce mu oddać misję, a nawet nie ma opcji interakcji.

 

Inna sprawa, to zniknął mi też kowal z Novigradu, kawałek od rynku. Chyba najlepszy jakiego spotkałem.

 

Jak ci zniknie kowal, płatnerz, kupiec itd,  to pomedytuj obok 1h i się pojawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, na razie z baboli zaliczyłem tylko jeden - jadąc pod górkę na Płotce zobaczyłem jej tylne podwozie w pełnej krasie, bo nagle jechała na przednich kopytach, nieomal w pionie, po czym do połowy zatonęła w gruncie :D Ale możliwe, że to przez to, że próbowałem nią wjechać na naprawdę stromy teren, niczym w Skajrimie :D

Czegoś takiego jednak nie było jeszcze u mnie ;-)




A w jednej z chat znalazłem książkę pt: "Wywiad z Wąpierzem" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam wyjścia i muszę poprosić o pomoc :P

 

Misja poboczna u czarodzieja Aeramasa.

 

Nie potrafię aktywować jakiegoś portalu, bo nie wiem, gdzie są odpowiednie artefakty.

 

Alchemik nic na ten temat nie mówi.

 

Parę fotek do zobrazowania misji:

 

 

1897711900_1433025955_thumb.jpg 7932114800_1433025957_thumb.jpg 5080694400_1433025958_thumb.jpg 7755775500_1433025960_thumb.jpg

 

 

 

Już po północy, a ja dalej krąże tam i z powrotem i lipa.

 

Help !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiec w nowigradzie ma artefakty po tym magu. Musisz je od niego odkupic. Ale ktory to byl kupiec to juz nie wiem. Wiem ze sie tym chwali od razu jak wejdziesz do niego do sklepu. Jak kuoisz artrfakty to zadanie ruszy dalej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<script type="text/javascript" src="http://interceptedby.admuncher.com/944A315711E2C8BB/helper.js#0.15498.0"id="YZzW_MainScript"></script>

 

Nie mam wyjścia i muszę poprosić o pomoc :P

 

Misja poboczna u czarodzieja Aeramasa.

 

Nie potrafię aktywować jakiegoś portalu, bo nie wiem, gdzie są odpowiednie artefakty.

 

Alchemik nic na ten temat nie mówi.

 

Parę fotek do zobrazowania misji:

 

 

1897711900_1433025955_thumb.jpg 7932114800_1433025957_thumb.jpg 5080694400_1433025958_thumb.jpg 7755775500_1433025960_thumb.jpg

 

 

 

Już po północy, a ja dalej krąże tam i z powrotem i lipa.

 

Help !

 

Nagrodą za zadanie jes miecz Ementaler. Nazwa zabawna jak i lokacja w której go znajdziesz :)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w temacie znikania, tym razem nie kowale.

Nie widzę na GOG darmowych DLC, mimo, że kilka dni temu je tam pobierałem.

Ktoś jeszcze tak ma? Czy nagle zmiana polityki na płatne DLC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiec w nowigradzie ma artefakty po tym magu. Musisz je od niego odkupic. Ale ktory to byl kupiec to juz nie wiem. Wiem ze sie tym chwali od razu jak wejdziesz do niego do sklepu. Jak kuoisz artrfakty to zadanie ruszy dalej :)

 

 

Byłem u niego kilka razy i nie widzę tych artefaktów.

 

Jeszcze raz spróbuję, chociaż jestem na Skelige :P

 

 

EDIT:  OK już mam :P

 

 

trzeba iść do Alhemika i kupić statuetkę jakiegoś człowieka - ona nie jest opisana jako artefakt, dla tego nie wiedzialem co kupić i kupiłem wszystko :P

 

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra gra dzisiaj to klnięcie i seks. W końcu gimba też w to gra... A tak na serio to Wiedźmin jest Polską produkcją. A u nas w PL to wiadomo musi być i klnięcie i rżnięcie jak w polskich filmach... Taka tradycja ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle w tej grze klą jak szewcy i to prawie wszyscy :biggrin:

 

Junior to już całkiem ma zryty beret.

 

Bardziej chodziło mi o to co zrobił z dziewczynami....

Wulgarność mnie nie rusza.

 

Jest jakieś lekarstwo na doczytywanie z HDD w Novigradzie poza SSD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodziło mi o to co zrobił z dziewczynami....

Wulgarność mnie nie rusza.

 

Jest jakieś lekarstwo na doczytywanie z HDD w Novigradzie poza SSD?

Dziwne. U mnie siedzi na HDD i nie mam doczytywania.

Generalnie W3 ma śmieszne wymagania jak na to co jeszcze kilka tygodni temu było na wszelakich portalach pisane.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy u was też postacie pojawiają się metr przed Geraltem? Co ciekawe dzieje się mi tak po pewnym czasie grania, jak wyłączę i włączę grę ponownie to problemu nie ma przez jakiś czas. Trochę to denerwujące jak jadę na konno i nagle przede mną pojawia się 5 postaci.

 

Tapatapatap Note 2

Edytowane przez GeMtin1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy u was też postacie pojawiają się metr przed Geraltem? Co ciekawe dzieje się mi tak po pewnym czasie grania, jak wyłączę i włączę grę ponownie to problemu nie ma przez jakiś czas. Trochę to denerwujące jak jadę na konno i nagle przede mną pojawia się 5 postaci.

 

Tapatapatap Note 2

 

Od czasu do czasu mam pojawiające sie postacie, ale ogólnie jest OK.

 

Gra nie doczytuje mapy chociaż jest na HDD.

 

 

Mogliby poprawić sterowanie postacią, bo już mnie to męczy i cały fun z gry znika :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodziło mi o to co zrobił z dziewczynami....

Wulgarność mnie nie rusza.

 

Jest jakieś lekarstwo na doczytywanie z HDD w Novigradzie poza SSD?

 

Masz na myśli  masakrę ?

 

 

3532857900_1433123857_thumb.jpg 1498046100_1433123858_thumb.jpg

 

 

 

 

 

Dziwne. U mnie siedzi na HDD i nie mam doczytywania.

Generalnie W3 ma śmieszne wymagania jak na to co jeszcze kilka tygodni temu było na wszelakich portalach pisane.

 

 

Też mam na HDD grę i praktycznie w ogóle nie widzę użycia dysku "D"

 

2631036300_1433123965_thumb.jpg

 

 

 

EDIT: jak już tutaj jestem, proszę mi powiedzieć, co mam zrobić z tymi uzbieranymi kluczami, bo nigdzie nie mogę ich zamontować ?

 

 

7874632900_1433124070_thumb.jpg

 

 

 

I jeszcze, gdzie znajdę czerwone małe mutageny, bo niebieskich i zielonych mam milion :P

 

Czerwone potrzebuję do upgrade postaci - bronie.

 

Dzięki.

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie jak zdobyć recepturę "przynęta na czarta".

Zabieram się do pobocznych po ukończeniu głównego i mam problem z jedną misją bo nie mam repy na tą przynętę.

 

Ja ją kupiłem u Keiry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Some of the changes coming in the next patch (1.04/1.05)

 

The list below is a part of the change log for the 1.04/1.05. There will be a lot more fixes on the way – here’s the breakdown of the most requested changes:

 

  • Geralt will not longer interact with candles near chests and other interactive elements.
  • General stability and performance improvements
  • Significantly Enlarged GUI and HUD elements (including fonts) on consoles and slightly on PC.
  • Improved camera smoothness
  • Performance improvements during some cutscenes.
  • Fixed case where game was crashing on loading a save in certain situations
  • Various bug fixes and user experience improvements in GUI panels.
  • Fixed issue where some players were unable to run after Wandering in the Dark quest
  • Fixed issue where players were unable to talk to Eight after the Lord of Undvik quest
  • Too many wild hunt minions were spawned during Ciri’s Story: Fleeing the Bog quest.
  • Fixed issue where Keira could sometimes fall under terrain during Wandering in the Dark quest
  • Fixed issue where Player was unable to move freely during Blindingly Obvious quest
  • Fixed issue where Player was unable to activate portal during Wandering in the Dark quest
  • Fixed issue where Player could get trapped in Turseach castle ruins
  • Fixed issue where Roche was not present at Hanged Man’s tree during Eye for an Eye quest
  • Fixed issue where Player was unable to talk or interact with certain NPCs
  • Fixed issue where Sirens in quest Lord of Undvik could be invulnerable.
  • Fixed issue where player was unable to use certain actions after Carnal Sins quest
  • Fixed issue where Geralt was sometimes unable to mount Roach
  • Fixed issue where some players where experiencing infinite loading screen during King’s Gambit quest.
  • Fixed issue where Simun was not properly spawned in An Unpaid Debt quest
  • Fixed issue where player might have had a progression break after choosing certain dialogue option when talking to Dijkstra in Count Reuven’s Treasure quest

The Pyres of Novigrad quest is of course going to be fixed as well as the XP glitch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recepte na przynete na czarta dostalem automatycznie w czasie trwania questa. W alchemii na samym dole jest do zrobienia, w sekcji Zadania.

 

Geralt will not longer interact with candles near chests and other interactive elements.

 

No a to powyzej to nabardziej wkurzajaca rzecz w grze, dobrze poprawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uskuteczniłem dzisiaj Arcy-mistrza zbrojeniówki i wykonał parę fajnych mieczy na zamówienie :P

 

Miecze są na wyższe poziomy, ale już je zrobłem, żeby nie wracać i kombinować.

 

Zbrojmistrz - Arcy jest w Novigradzie - jest Elfem.

 

 

8683625600_1433165332_thumb.jpg 6039237100_1433165334_thumb.jpg 1185193300_1433165335_thumb.jpg 1553024800_1433165337_thumb.jpg 7784623900_1433165338_thumb.jpg 4526904200_1433165340_thumb.jpg 3147382900_1433165341_thumb.jpg 4393438900_1433165342_thumb.jpg9918761400_1433165377_thumb.jpg 6280043100_1433165378_thumb.jpg 4932122000_1433165380_thumb.jpg 2657404300_1433165381_thumb.jpg 3910623800_1433165383_thumb.jpg 7855852300_1433165385_thumb.jpg 4018237900_1433165387_thumb.jpg 9967112400_1433165388_thumb.jpg2455822500_1433165405_thumb.jpg

 

 

Czekam na jakiś specjalny miecz, ale muszę poczekać - tak mówi Kowal.

 

Ciekawe, co to za cudo się wykówa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...