Skocz do zawartości
Tom Ha

The Witcher 3: Wild Hunt

Rekomendowane odpowiedzi

Mozna laczyc. recepty w cenie ok 500 za sztuke mial jakis handlarz na skellige. Duze kamienie robi sie z 3 pomniejszych.

 

Niestety zauwazylem ze sa pomniejsze kamienie runiczne 2% i 3%  i nie mozna ich laczyc miedzy soba. Chyba tylko 3 pomniejsze 3% w jeden wiekszy i chyba tak samo 3 mniejsze 2% w 1 wiekszy ale pewnosci nie mam jeszcze, bo mam ich za malo.

Sa tez recepty na pomniejsze kamienie, ktore wymagaja kilku innych skladnikow.

Edytowane przez cochin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema wie kto gdzie jest kowal  który potrafi wykonać mistrzowską broń? szukam i nigdzie znaleźć nie mogę, te nowe sterowniki poprawiły dużo wydajność na gtx 760 teraz poza miastem 50 fps spokojnie trzyma w mieście spada do 40 klatek oczywiście ustawienia na średnie z paroma elementami na wysokie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema wie kto gdzie jest kowal  który potrafi wykonać mistrzowską broń? szukam i nigdzie znaleźć nie mogę, te nowe sterowniki poprawiły dużo wydajność na gtx 760 teraz poza miastem 50 fps spokojnie trzyma w mieście spada do 40 klatek oczywiście ustawienia na średnie z paroma elementami na wysokie.

 

Tutaj:

 

 

 

w Novigradzie u Mistrza:

 

9691678600_1433181872_thumb.jpg

 

 

Dobrze mieć schematy do największej ilości mieczy.

 

No i musisz Mistrza zaopatrzyć w środki do produkcji, bo aktualnie robi pierożki :biggrin:

 

Trzeba wykonać misję z Pierożkami i Mieczami.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda to, że:

Hearts of Stone - około 10h gry

Blood and Wine - około 20h gry

mają być płatne?

Widzę preorder na GOG za 27,29$

 

 

Hahaha, a grał już w to ktoś, że pytasz?

 

Jak producent tak zakłada, to trzeba przyjąć na razie na wiarę, a jak wycenił tyle, to oznacza, że nie za darmo.. acz później kto wie.

Do października daleko.

Edytowane przez NostradamuSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda to, że:

Hearts of Stone - około 10h gry

Blood and Wine - około 20h gry

mają być płatne?

Widzę preorder na GOG za 27,29$

 

"Widzę preorder na GOG za 27,29$"

"mają być płatne?"

 

:mellow:

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Preordera na bank nie wezmę, bo cena na tą chwilę odstrasza.

 

Ciekawi mnie jeszcze kiedy wydadzą modding tools jak do W2.

CEO Marcin Iwinski w marcu zapowiedział, że ma się takowy pojawić.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie... wymiękam.

 

Od rana nie mogę normalnie pograć, ponieważ Gerald nie może wyciągnąć żadnego miecza, ani nie może rzucać znaków wiedźmińskich.

 

Walka ze  stworami/ludźmi jest praktycznie bezsensowna.

 

Miecze nie wyciągają się automatycznie przy zbliżaniu się do przeciwnika - a tak zawsze było, ani nie reagują na klawisze klawiatury: 1 - miecz stalowy i 2 miecz srebrny.

 

Nie działa też rzucanie znakami.

 

Działa tylko kusza.

 

Sytuacja pojawiła się bez żadnych widocznych problemów i ma miejsce na każdej mapie.

 

Wracałem do ustawień domyślnych, ale to też nie przynosi poprawy.

 

Parę fotek, gdzie walczę rękoma, zamiast dobyć miecza:

 

 

 

 

1.  tutaj widać, że nie da się rzucić znakiem:

 

7105095300_1433253741_thumb.jpg

 

2. tutaj powinienem mieć w rękach miecz, ale nie da się ich wyjąć:

 

6751107500_1433253811_thumb.jpg 7880397800_1433253813_thumb.jpg

 

 

Help !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilku godzin gram samymi pięściami, ale przy mocniejszym przeciwniku nie mam szans i znika fun z gry.

 

A może trzeba wykonać jakieś zadanie ?

 

Np. w ogóle nie gram w karty :P

 

W Novigradzie są wyścigi konne od Tasaka i też je olałem, bo jazda konno to jest jakaś patologia  :biggrin:


@leven

 

Podmień miecze na jakiś szajs zwyczajny ( z bantytów w Velen np ) i później je wyrzuć. To albo sprzedać kupcom obecne ale cena zakupu Cię zabije IMHO.

 

Zmieniałem miecz na topór i lipa.

 

Znaków wiedźmińskich też nie da się rzucać.

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj było OK, ale... wczoraj w nocy zaktualizował się system do 10130 WIN10 i dzisiaj jest problem z tymi mieczami.

 

Właśnie przeinstalowuję grę - save zachowane.

 

Jak nie pomoże, to chyba wrócę do kompilacji 10074 :P

 

Znowu pół dnia roboty, a efekt niewiadomy  :sad:

 

spróbuję jeszcze jak piszesz z wyrzuceniem mieczy.

 

 

No i jest jeszcze jedna kwestia... mam miecze od Arcy Mistrza - pokazywałem je parę postów wyżej w spoilerze.

 

Mnóstwo szukania schematów mnie to kosztowało i sporo roboty z ich wykonaniem, bo składniki trzeba było szukać :P

 

 

Czyli pozostaje:

 

1. reinstalacja gry

 

2. wyrzucenie mieczy na próbę

 

3. powrót do kompilacji 10074.

 

Jak sytuacja się nie zmieni, to się chyba załamię, bo gra mnie wciągnęła na amen :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego te zielone itemy ze szkoły wiedźmińskiej  mają takie dziwne lvl  zbroja na 14 lvl chyba bron  jedna na 26 druga na 14, nic nie idzie zdobyć fajnego bo z całego setu to może z 2 itemy  są ok bo albo lvl za mały albo za duży.

   
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie działa Wam mapowanie klawiszy, bo za chiny nie chce mi przypisać "używanie przedmiotów pod ręką" , konkretnie, nie chce rzucać petard.

 

Nieaktualne przed tym muszę TAB nacisnąć by wybrać. Wrrr

Edytowane przez NostradamuSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dlaczego te zielone itemy ze szkoły wiedźmińskiej  mają takie dziwne lvl  zbroja na 14 lvl chyba bron  jedna na 26 druga na 14, nic nie idzie zdobyć fajnego bo z całego setu to może z 2 itemy  są ok bo albo lvl za mały albo za duży.

   

 

 

No z tymi itemami ze szkół wieśkowych to wygląda tak, że każdy set ma kilka leveli i stąd drastyczne różnice pomiędzy nimi, taką mam koncepcję (z pamięci) np. szkoła kota ma 3 albo i 4 poziomy ulepszeń, więc pomiędzy zbroją pierwszego poziomu a dajmy na to kierpcami trzeciego na pewno jest spory rozdźwięk poziomów ;-) Ja na razie mam pierwszy zestaw kota i pomykam po płotach jak Bonifacy chędożony :D

___________________________________________

 

Misja z Ementalerem rozbawiła mnie, aż żal, że technologia przesyłania zapachu via PC nadal jest sci-fi, bo serowa jebaka w trakcie gry mogłaby wynieść immersję na niespotykane dotąd wyżyny - ale od czego mamy zdolność logicznego główkowania :D można zawsze w trakcie tej misji posiłkować się smierdzielem z własnych zapasów, stawiając go tuż pod monitorem :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeinstalowałem gre i jako nowa gra, wszystko jest OK.

 

Wgrałem save z mojego aktualnego postępu gry i znowu nie działają miecze.

 

W końcu wgrałem save z wczoraj z przed aktualizacji systemu i jak na razie wszystko dziala jak należy, ale nie dotarłem jeszcze do momentu z dzisiaj, gdzie się zaczął problem.

 

 

Wygląda na to, że uszkodzeniu uległy save gry przy aktualizacji systemu z WU (Windows Update) około 23.40 z wczoraj i problem ciągnął się przez ostatnie zapisy gry.

 

Zobaczymy co dalej będzie :P

 

 

To  dla mających podobny problem.


Panowie działa Wam mapowanie klawiszy, bo za chiny nie chce mi przypisać "używanie przedmiotów pod ręką" , konkretnie, nie chce rzucać petard.

 

Nieaktualne przed tym muszę TAB nacisnąć by wybrać. Wrrr

 

W opcjach mapowania klawiszy, na dole jest możliwość: "odblokuj przypisywanie":

 

8464136100_1433268699_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...