Skocz do zawartości
Tom Ha

The Witcher 3: Wild Hunt

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie, przestałem robić wątki poboczne i chciałem dalej pojechać z głównym.

 

Mam obecnie dwie misje:

- dowiedz się, czy Ciri przebywa w Novigradzie,

- przeszukaj dom margrabiego korzystając ze zmysłów (też Novigrad).

 

Pierwsza - nie wiem gdzie mogę iść, żadnych wskazówek na mapie nie ma.

Druga - wskazówki są, ale wejścia do domu pozamykane, medytacja i czekanie na różne pory dnia nie pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problemy z  mutagenami   nie moge zrobic  wiekszego mutagenu choc posiada wszystko co  potrzebne  :/

spotkal sie ktos z takimi  babolami ??

 

Potrzebuje zrobic   Wiekszy  czerwony oraz  Wiekszy  zielony  mutagen

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problemy z mutagenami nie moge zrobic wiekszego mutagenu choc posiada wszystko co potrzebne :/

spotkal sie ktos z takimi babolami ??

 

Potrzebuje zrobic Wiekszy czerwony oraz Wiekszy zielony mutagen

czekan na 1.06 albo baw sie w wyrzucanie i podnoszenie jak ktos wczesniej radzil.

 

 

edit: pobawilem sie troche w asasyna w twierdzy barona i jest kilka recept poukrywanych w skrzyniach, ta gre to trzeba eksplorowac w kazdy mozliwy sposob ;)

Edytowane przez Quave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, przestałem robić wątki poboczne i chciałem dalej pojechać z głównym.

 

Mam obecnie dwie misje:

- dowiedz się, czy Ciri przebywa w Novigradzie,

- przeszukaj dom margrabiego korzystając ze zmysłów (też Novigrad).

 

Pierwsza - nie wiem gdzie mogę iść, żadnych wskazówek na mapie nie ma.

Druga - wskazówki są, ale wejścia do domu pozamykane, medytacja i czekanie na różne pory dnia nie pomaga.

Pierwszy sam się popchnie w miare fabuły, do domu chyba jakoś przez dach trzeba wejść z tego co pamietam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Praca kamery jest okropna.

 

Czasem robi się samoczynne zbliżenie i nic nie pomaga oprócz restartu gry.

 

Czyli robimy save i respawn :P

 

 

Prawdopodobnie pytanie, które zadam ma już odpowiedź, ale muszę mieć pewność:

 

Czy misje nieukończone (na czerwono) da się jakoś przejść, czy można o nich zapomnieć ?

 

Wiem, że nie szkodzi to całej rozgrywce, ale moje drugie przejście gry jest przypisane dokładności w przejściach, a nie robota po łebkach :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misje czy podpunkty? Bo jak na przykład chcesz zdobyć kartę do gwinta od osoby która nie żyje?

 

Podpunkt raczej.

 

Niepowodzenie tak szybko się pojawiło, że nawet nie zdążyłem przeczytać :P

 

 

4930424100_1434352348_thumb.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby w obecnej wersji 1.05 mieli rozwiązać problemy z zadaniem "Mistrz Areny", ale chyba dalej coś nie tak. Gadam ze strażnikami i nic z tego nie wynika.

 

Masz na myśli misję, gdzie Geralt walczy z duchem Areny ?

 

Czy już jesteś po akcji ?

 

Zdaje się, że tam musi upłynąć trochę czasu zanim odbierzesz nagrodę.

 

Ale to jest "chyba", bo wszystkiego nie pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misje czy podpunkty? Bo jak na przykład chcesz zdobyć kartę do gwinta od osoby która nie żyje?

Teoretycznie da się taką kartę zdobyć - o ile jest to karta z zadania.

 

 

W opcji, w której uwalniamy ducha w drzewie, żeby uratował dzieciaki przed wiedźmami, żona barona zostaje za karę zmieniona w potwora, a na końcu całej akcji baron wiesza się na drzewie przed swoim domem. Wtedy jak wcześniej nie wygrałeś od niego karty, to możesz ją znaleźć w jego pokoju.

 

Edytowane przez twistet
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli misję, gdzie Geralt walczy z duchem Areny ?

 

Czy już jesteś po akcji ?

 

Zdaje się, że tam musi upłynąć trochę czasu zanim odbierzesz nagrodę.

 

Ale to jest "chyba", bo wszystkiego nie pamiętam.

Dokładnie. Ja chyba wróciłem po tygodniu do nich po nagrodę. Tak samo jak do kolesia na bagnach.

 

Patelnia E975

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy patch poszedl.

 

Patch 1.06

  • Fixes the endless loading screen when fighting the Ice Giant during the quest 'Lord of Undvik'.
  • Geralt's clothes will no longer be wet after leaving the menu.
  • The gate in the crypt now works correctly during the quest 'Scavenger Hunt: Viper School Gear'.
  • Fixes the lack of interaction with Roche on Oxenfurt Bridge in the quest 'Get Junior'.
  • Fixes an issue that prevented players from creating more than one item via Crafting/Alchemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testując Wiedźmina 3 mimo ponad 60 klatek (uber+hairworks średnie cienie i jeszcze jedna opcja średnia) miałem wrażenie lekkiego szarpanie gry czasami. Vsync ratował trochę tą sytuację, ale czasami też się zdarzyło poczuć takie zrywki. Testowałem w mieście i to tam poczułem te dziwne przycięcia. 

 

Specyfikacja jak w configu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wam też po zdjęciu ulepszeń ze zbroi itp często te runy itd znikają z ekwipunku?

 

Mutageny i glify niewidoczne przy miksowaniu w alchemii ?

 

Oprócz tego:

 

Po teoretycznym zakończeniu questa, brak możliwości zapisu gry, tak jakby zadanie dalej trwało, bo nie wyskakuje info o jego zakończeniu.

 

AI niektórych przeciwników woła o pomstę do nieba.

Edytowane przez NostradamuSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie...

 

Przy okazji mogli by naprawić burdel z runami i glifami i ich łączeniem. Gra konsekwentnie twierdzi, że nie mam składników do runy Igni, mimo że 5 pomniejszych run leży w inventory (w tym dwie zrobione własnoręcznie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaka wersja - podobno w 1.05 nie dało się craftować mutagenu więcej razy niż jeden (aby móc robić to więcej razy musiałeś rzucić go na podłogę, wycraftować nowy i podnieść stary). W 1.06 to już podobno naprawione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5/7/10%.

 

W sumie nie zależy mi na tym, żeby samym oddechem zabić przeciwnika, bo frajda z walki zniknie, ale jak jest wyższy % Mutagen to czemu go nie mieć w zestawie :P

 

Zawsze możesz zacząć grę z targetem na same znaki i walić Igni i Aard na przemian [; 

Ja na razie męczę sagę z dwójką na zmianę. Bo pierwszej części na 99% nie odpalę bo szlag mnie trafi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez przesady, tak tragicznie nie jest ... minie chwila zanim opanujesz sterowanie (ja przez dłuższą chwilę nie radziłem sobie nawet z podnoszeniem ekwipunku :>) ale potem idzie grać

troche modów graficznych też wyszło

prawie W3

w sumie 1 jest najbardziej dowciapna, noo i pijaństwo & rozpusta na całego :) ... te filozoficzne monoligi .. :>

Edytowane przez Chemik16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...