Skocz do zawartości
Tom Ha

The Witcher 3: Wild Hunt

Rekomendowane odpowiedzi

Wywalanie do pulpitu z grą działającą w tle również mam. Muszę ubić proces gry i odpalić na nowo.

To akurat zdarza mi się jak na razie rzadko.

Na początku miałem freezy w grze po zmianie ustawień w grafie i losowe wywalanie do pulpitu z automatycznym zamknięciem gry.

 

Takie to dziś testowanie i wypuszczanie na rynek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie mówiąc o tym, że stopień skomplikowania dzisiejszych gier jest nieporównywalnie większy niż gier sprzed lat. Ilość systemów, kodu, mechanik, które trzeba zaimplementować itd jest ogromna, a budżet ograniczony. IMO i tak zrobili pod tym względem dobrą robotę, bugi widzę raczej rzadko, raz na parę godzin zdarzy się crash.

Pamiętam, że Morrowind potrafił się wywalać i kilka razy na godzinę, trzeba było zagryźć zęby, bo live patchy nie było wtedy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra dobra...

Kupiłem Lord of the Fallen....problemy masakryczne, jakoś przeszedłem.

Kupiłem W3, też jakoś przejdę.

Ale to wkurza, nie zachęcajmy producentów do tego by wydawali babole.

Gdy czytam perypetie nowego Batmana na PC to aż mnie krew zalewa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak ty widzisz przetestowanie kilkuset mozliwych konfiguracji sprzetowych?

 

Przepraszam, to mój problem?

 

Moim problem, co najwyżej to to, że kupię produkt niedopracowany.

Cóż, moje ryzyko, acz wydanie babola może być i gwoździem do trumny dla firmy wydającej ten babol. - nie odnoszę się tu do Wieśka.. generalizuję.

 

I to nie są kwestie sprzętowe. Crashe to crashe... ok... i tak to wina softu. 

 

Oglądanie półdupka konia w pionie przy galopie, nie zależy od sprzętu...

Dodaj jeszcze ... poślizg w wydaniu, tak, że czasu mieli chyba sporo, co nie?

Edytowane przez NostradamuSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba twój, bo ja crashy nie mam. :banana:

 

Oderwane z kontekstu. 

 

 

Ja miałem crashe, ale była to wina przetaktowanej karty, Wiedźmin jest chyba dosyć czuły na oc. Poluzowałem zegary i żadnych problemów. 

 

Nie mam podkręconej karty (znaczy fabrycznie jest pod 1350 zegar). Temperatury ok, poniżej 70st, często poniżej 50st. Poza tym, nie w tym rzecz, ale owszem zdarzają się.

Czytałem o tym, nie mam biosu pozmienianego, więc tutaj może coś być na rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chociaż jeden na forum, co rozumie, haha.

 

Baboli jest więcej, o dziwo na początku z większością nie spotkałem się. Teraz coś częściej trafiam na bugi (Czyżby powodem aktualizacje) opisywane przez innych.

Oczywiście są takie, co tylko śmieszą (półdupek konia w galopie pionowo w górze ), ale są i takie co niestety drażnią i powodują pewne zniesmaczenie, irytację. (na bagnach wpadnięcie w dziurę po pas, z której nie da się wyjść)... Opisywanych, streamowanych jest znacznie więcej...

 

Mi się z tej dziury udało jakoś wygrzebać, nie wiem jakim sposobem, na zasadzie latania po całym dołku i walenia w spację ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te dziurska na bagnach są w***ące. Raz wpadłem w taką i musiałem ładować save'a. A innym razem napatoczyła mi się wodna baba z czerwoną czachą. Nie wiem jakim cudem, ale ją ukatrupiłem siedząc w takim dołku bagiennym - więcej szczęścia jak rozumu miałem bo to było na 8 poziomie chyba.

 

Takie pytanie czy da się podejść do tego ogromnego drzewa w Velen? Atakowałem górę z wszystkich stron i chyba nie da rady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

60 godzin gry lvl33 55% ukonczone raz się gra zwiesila 2 może 3 razy jakiś babol graficzny się trafił . Wczoraj kolejny i to poważny bo nie pozwala zakończyć misji Zabij Biesa ano Rogate bydle dostaje w<span style='color: red;'>[ciach&#33;]</span>l na pasku życia zero a ciągle żywe i atakuje wtf ..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde zna ktoś grafik pracy kowala i zbrojmistrza w Kaer Throlde na Skellige?? Zawsze co tam do nich wpadam, to nikogo nie ma, a jak się już pojawią, to np. nie mogę pogadać z typem co robi miecze, bo trzeba poczekać aż skończy walić w kowadło i sobie siądzie...

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki grafik. Oni pracują jak w Grecji, kiedy chcą. I siedzi taki 8 godzin na krześle, pali fajkę i zagadać nie można.

Ja medytowałem na miejscu 2-4h, próbowałem i czasem łaskawca raczył odpowiedzieć.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde zna ktoś grafik pracy kowala i zbrojmistrza w Kaer Throlde na Skellige?? Zawsze co tam do nich wpadam, to nikogo nie ma, a jak się już pojawią, to np. nie mogę pogadać z typem co robi miecze, bo trzeba poczekać aż skończy walić w kowadło i sobie siądzie...

 

:D

 

Idź tam kiedy chcesz.

 

Po prostu musisz medytować kilka razy z rzędu po parę godzin.

 

Wtedy Kowal (nie Zbrojmistrz) załapie i w końcu ukończysz misję.

 

 

Tam nie ma reguł... każdy sobie rzepkę skrobie :biggrin:

 

A ten Kowal, to albo go nie ma, albo żre :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykonał ktoś z braci Wiedźmińskiej rynsztunek Wilka ?

 

Mam już wszystkie schematy i teraz zajęcie mają  Arcy - Mistrzowie :)

 

Tylko Dwimerytu brakuje i trzeba iść w pole, bo Oni też nie mają tego surowca :wink2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że tak. nawet mam Mistrzowski Wilczka.

 

Generalnie mając 36 poziom, uważam, że nie ma lepszego.

 

Żmija, Kot i Niedźwiedź, nie dla mnie. Gryfa jest dla mnie zaraz po wilczku z racji dopałki do znaków.

Edytowane przez NostradamuSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam Mistrzowskiego Kota i jest piękny :)

 

Do tego Runa zapalające, zamrażające, krwawiące, ogłuszające, przebicie pancerza, Quin i Wiesiek zapinkala jak przecinak :biggrin:

 

Wilczek w trakcie update i już widzę, że ma większą moc :)

 

No i w końcu Wiedźmin z pod znaku Wilka będzie mieć odpowiedni mundurek :biggrin:

 

 

EDIT: jak już tutaj jestem... mam parę kamieni takich samych: da się je połączyć w coś mocniejszego, bo instalowanie kamyka na miecz  z wskaźnikiem X5 ma mały sens.

 

Chociaż X10 jak w przypadku kamienia Quin.

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w samym secie wilka +40% do Igni i +30% do aarda w kamieniach. Oczywiście + mutageny 10% czerwone i niebieskie w drzewku umiejętności (3 x czerwony 10%,2x7% - obłożone umiejętnościami z drzewka czerwonego i jeden niebieski 10% - obłożony igni i aardem)

 

Bazowy strzał ze stalowego miecza ok 1300, ze srebrnego 1800. 

W gryfie do znaków +148%, w wilku +91%.

 

Oba miecze +25% do krawienia + 3xkamień +5% do krwawienia. - baza 40% do krwawienia, ładnie padają.

 

Wszystkie kamienie wzmacniające znaki mam +10%.

Do oszołomienia, krwawienia itd chyba max kamień to +5%.

 

W zasadzie w wieśku zostały mi tylko gwinty i wyścigi do zrobienia oraz w cholerę pytajników i parę wykrzykników. Reszta obrobiona.

 

Ciekawi mnie, jak dobiję do 47 poziomu, bo mam taki miecz wykuty, hehe.

Edytowane przez NostradamuSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż tak to nie wiem, ale mają na pewno przez całą grę, czy najbardziej kluczowe to te na koniec to nie znam algorytmu decyzyjnego, ale końcówek może być kilka. 

 

Uwaga spoiler

 

 

U mnie została wiedźminką i dostała piękny mieczyk Jaskółkę

 

 

Edytowane przez NostradamuSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nic lepszego od setu Wilka. W weekend ukończyłem grę. Możecie powiedzieć czy na zakończenie mają wpływ przede wszystkim dialogi z Ciri pod koniec?

 

 

Tak. Końcówka ma największy wpływ. Między innymi rozmowa z Lożą w knajpie Jaskra, rozmowa w Kaer Moren (bitwa na śnieżki), rozmowa w kryjówce tego elfiego czarodzieja o jeszcze na pewno impreza z obwoźnym teatrem.

W zależności od tego czy dasz jej wolną rękę w podejmowaniu decyzji czy nie to albo będzie odpowiednio pewna siebie, albo już jej nie zobaczysz :P

 

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to aby normalne ukończyłem wątek fabularny a GOG pokazuje 56% gry

(...)

 

Bo pewnie każde zakończenie to kolejne %. Tak samo jak z Krwawym Baronem 

 

 

U mnie się powiesił. A jego córka gdzieś przepadła - nawet nie odwiedziłem Novigradu dla tego zadania. I nie jestem pewien czy można inaczej...

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...