Skocz do zawartości
Tom Ha

The Witcher 3: Wild Hunt

Rekomendowane odpowiedzi

Bo pewnie każde zakończenie to kolejne %. Tak samo jak z Krwawym Baronem 

 

 

U mnie się powiesił. A jego córka gdzieś przepadła - nawet nie odwiedziłem Novigradu dla tego zadania. I nie jestem pewien czy można inaczej...

 

 

 

Za drugim razem mi się uda, bo jest opcja, że baron z rodzinką skończy dobrze :) Póki co jednak, dynda na gałęzi ;-) Zgubiła mnie naiwność w jednym ze zadań, powiązanych z Krzywuchowymi Moczarami ;-)

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Za drugim razem mi się uda, bo jest opcja, że baron z rodzinką skończy dobrze :) Póki co jednak, dynda na gałęzi ;-) Zgubiła mnie naiwność w jednym ze zadań, powiązanych z Krzywuchowymi Moczarami ;-)

 

 

 

 

 

To co - nie ratować dzieciaków, Babka na moczarach przeżyje i Baron ma happy end? urwał nać...

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

To co - nie ratować dzieciaków, Babka na moczarach przeżyje i Baron ma happy end? urwał nać...

 

 

Zdaje się, że

nie należy wypuszczać tej "wiedźmy" uwięzionej w drzewie, tej co czarnego rumaka "opętuje", tylko ubić paskudę :) Wtedy dzieciom nic nie będzie

 

Edytowane przez Tom Ha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że

nie należy wypuszczać tej "wiedźmy" uwięzionej w drzewie, tej co czarnego rumaka "opętuje", tylko ubić paskudę :) Wtedy dzieciom nic nie będzie

 

 

A to suka.

Edit:

A ma to wpływ na 

 

Walkę Ciri z wiedźmami co by je wszystkie ubić?

 

Bo na razie jestem zaawansowany w W2:EE i zaimportuje pod nowe przygody w Dzikim Gonie.

Edytowane przez Orgiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nic lepszego od setu Wilka. W weekend ukończyłem grę. Możecie powiedzieć czy na zakończenie mają wpływ przede wszystkim dialogi z Ciri pod koniec?

 

Właśnie skompletowałem całego Wilka, ale co z tego skoro nie mogę go założyć, bo mam dopiero 31 level :biggrin:

 

Ale nie ma co płakać... w końcu biegam w pięknym Mistrzowskim Kocie :)

 

3428493200_1435692114_thumb.jpg

 

 

Dodam tylko, że dzisiaj zaktualizowałem system do kompilacji 10158 i jak na razie zero problemów z grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem trzeba mieć schemat do łączenia tych specyfików  i wykonać to u specjalisty :P

 

Też bym chciał połączyć parę mniejszych kamieni w większy i umieścić go np. w mieczu czy pancerzu.

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze srebrnym mieczem z zestawu wilka, jestem przy tych ruinach w kaer mohren i jedyna skrzynia która została mi nietknięta jest zbugowana i siedzi w rusztowaniu. Jakieś pomysły jak do niej podejść?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze srebrnym mieczem z zestawu wilka, jestem przy tych ruinach w kaer mohren i jedyna skrzynia która została mi nietknięta jest zbugowana i siedzi w rusztowaniu. Jakieś pomysły jak do niej podejść?

 

Tak, jest taka skrzynka, której nie da się otworzyć, ale

zostaw ją, ona nic nie wnosi do misji - ja mam złożony cały set Wilka bez tej skrzynki

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Sorry za marudzenie, ale już nie mam sił :(

 

Albo ja jestem jakiś lewy, albo jakiś burak programista bawi się cudzym kosztem.

 

Wróciłem do misji "wściekłe pięści" i nie mogę sobie poradzić.

 

Gostek walczący ze mną ma level 14 a ja 31 - dosłownie mnie masakruje.

 

Mogę go jedynie  zarysować, gdy ten mnie powala trzema strzałami w ryło.

 

Co jest grane do jasnej ciasnej, bo misji nie mogę skończyć ?

 

Sporo fotek, żeby pokazać co on ze mną robi.

 

Wiedźmin dziecko, które dostaje pstryczka w nos i się dosłownie kuli... w tym momencie jest bezbronny i kaplica.

 

Garda nic nie daje, gostek ma tak silny cios, że masakra.

 

 

6297703900_1435736646_thumb.jpg 7081859700_1435736648_thumb.jpg 2452356400_1435736650_thumb.jpg3375351000_1435736703_thumb.jpg 8322328000_1435736705_thumb.jpg 6470849500_1435736706_thumb.jpg 5822540500_1435736708_thumb.jpg 7444949400_1435736710_thumb.jpg 1398709600_1435736711_thumb.jpg 6496714900_1435736713_thumb.jpg 9438846600_1435736715_thumb.jpg 5777092400_1435736716_thumb.jpg 1429882200_1435736718_thumb.jpg

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np. tak:

Ogólnie pięści to najbardziej taktyczne walki w tej grze. Nie można tu naparzać i iść na żywioł. Garda, wyczekanie momentu ataku przeciwnika i kontra.

Najbardziej upierdliwy będzie taki chudzielec - krawiec Mistrz Novigradu.

Edytowane przez Stanko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja pokonałem już wszystkich :D Generalnie KNIF do walki na pięści jest jeden...

 

W momencie ataku przeciwnika robisz gardę (trzeba dobrze wyczuć) wtedy blokujesz cios, a przeciwnik jest na sekundę oszołomiony i mu lutujesz z grubej rury. I tak przy każdym przeciwniku - no może poza dwoma ostatnimi ;) bo na nich jest nieco inna taktyka, ale nie będę spoilerował - zobaczysz z kim ci przyjdzie walczyć :D

 

Jak przeciwnik robi całą serię ciosów, to odskakujesz do tyłu, żeby zrobić sobie miejsce na spuszczenie gardy i ponowne jej postawienie tylko w momencie ataku.

Edytowane przez twistet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z misjami pięściarskimi nie miałem żadnego problemu, czyli garda z kontrą itd... były jednak bugi w grze, że podczas walki przeciwnik stawał się.. nieśmiertelny, rąbałem tylko powietrze bez efektu. Wyjście z gry, wgranie save zazwyczaj przy takich kwiatkach pomaga. Podobny problem miałem przy zadaniu w wieży i po przejściu portalu golem mnie olewał a zadanie nie chciało się rozpocząć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też raz doświadczyłem podobnego bugu w walce na pięści. Przeciwnik nieśmiertelny i nie zadający żadnych ciosów, więc nikt nikomu nie robił krzywdy.

W Velen walka na pięści była jeszcze łatwa, bo wystarczyło naparzać i przeciwnicy padali pod lawiną ciosów. W Novigradzie trzeba było już nauczyć się walczyć taktycznie i przez jakiś czas przysparzało mi to problemów, a znów w Skellige szło prościutko. Kwestia wprawy.

Najlepiej walczy się z osiłkami, którzy zadają widoczne, potężne ciosy. Wystarczy unik z odskokiem w bok i zadanie ciosu jak się odsłoni przy ataku.

Edytowane przez Stanko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu pokonałem wszystkich i mam Mistrza :)

 

No i misję zakończyłem, bo wisiała mi od dłuższego czasu.

 

 

Jak pisaliście... w odpowiednim momencie kontra -> cios i odskok.

 

Ciężko było :P

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu pokonałem wszystkich i mam Mistrza :)

 

No i misję zakończyłem, bo wisiała mi od dłuższego czasu.

 

 

Jak pisaliście... w odpowiednim momencie kontra -> cios i odskok.

 

Ciężko było :P

11140044_1044080558950646_7496083256694618989_n.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walki na pięści to jedno z najłatwiejszych zadań, jedyne co trzeba robić to kontry i każdy przeciwnik leży... Na około 15-18 lvlu pokonałem wszystkich i byłem mistrzem, więc nie wiem skąd te teksty o najbardziej taktycznej, i wymagającej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem trzeba mieć schemat do łączenia tych specyfików  i wykonać to u specjalisty :P

 

Też bym chciał połączyć parę mniejszych kamieni w większy i umieścić go np. w mieczu czy pancerzu.

 

Mam i mam. Nie rabotajet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam i mam. Nie rabotajet.

 

No to nie wiem.

 

Ludzie piszą sporo zapytań odnośnie tych glifów i jakoś nie ma nic konkretnego w kwesti odpowiedzi.

 

Może patch 1.07 wyjaśni sprawę.

 

 

Tym czasem wykonałem misję z 13 DLC:

 

 

9443758700_1435839681_thumb.jpg 2622871400_1435839683_thumb.jpg 7775678900_1435839685_thumb.jpg 1864496000_1435839687_thumb.jpg 9846442200_1435839689_thumb.jpg 8627658900_1435839691_thumb.jpg 9775906200_1435839692_thumb.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ufff... wczoraj do północy latałem i kompletowałem ekwipunek wilka, ale cały czas mi brakuje ulepszonego schematu rękawic i spodni. Orientuje się ktoś u kogo można kupić mapę, żeby ten quest w ogóle rozpocząć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra zakończona :)

 

I zaczynam od nowa, ale już z patchem 1.06 + DLC.

 

No i od razu szukam set Wilka :)

 

Rozwijam miecze + Quin.

 

Sprubóję wykonać wszystkie znalezione misje Wiedźmińskie + wsparcie zapytajników, gdy będą w pobliżu.

 

I co ważne, spróbuję zaktywować wszystkie "miejsca mocy" bo każdy daje jeden dodatkowy punkt do rozwoju postaci.

 

 

Może główną walkę będę mógł wykonać na Mistrziwskim secie Wilka (34 level)  ?

 

 

To się nazywa - mieć fioła na punkcie jakiejś gry :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

To się nazywa - mieć fioła na punkcie jakiejś gry :biggrin:

 

Podejście nr 2?

 

Ja też wczoraj skończyłem grę, 35 lvl po 92 godzinach, najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem, a sceny odnalezienia Ciri oraz  po bitwie w Kaer Morhen niesamowicie wzruszające, jeszcze nigdy nie czułem czegoś takiego podczas gry. Szkoda, że nie mam już tyle czasu co kiedyś, żeby przejść grę jeszcze raz, ale może kiedyś... :) Pobiegam jeszcze trochę po świecie wiedźmina, poodkrywam trochę pytajników, ale niestety to już nie będzie takie fajne bo wiem że nie spotkam już starych znajomych. Ehhhh, i ta pustka w Kaer Morhen...

Edytowane przez Mario19x9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejście nr 2?

 

Plus za czytanie ze zrozumieniem

 

 

 

Może główną walkę będę mógł wykonać na Mistrziwskim secie Wilka (34 level)  ?

 

 

To się nazywa - mieć fioła na punkcie jakiejś gry :biggrin:

 

Drugie podejście będę robił już na max levelu trudności. Te niższe w zasadzie po osiągnięciu ok 20 poziomu już są takim lajtowym przejściem z tego co widzę.

 

Nie wiem, czy ten set dorwiesz od razu, bo trzeba mieć dostęp do Kear Morhen, w sumie na początku mamy, hehe.

No i będziesz musiał nabić 14 lvl by założyć + uzyskać dostęp do mistrzów kowalstwa i płatnerstwa, a to już nie przelewki.

Edytowane przez NostradamuSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...