Skocz do zawartości
Tom Ha

The Witcher 3: Wild Hunt

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

 

Może główną walkę będę mógł wykonać na Mistrziwskim secie Wilka (34 level)  ?

 

 

To się nazywa - mieć fioła na punkcie jakiejś gry  :biggrin:

 

ja z tym zestawem kończyłem grę :D

 

Podejście nr 2?

 

Ja też wczoraj skończyłem grę, 35 lvl po 92 godzinach, najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem, a sceny odnalezienia Ciri oraz  po bitwie w Kaer Morhen niesamowicie wzruszające, jeszcze nigdy nie czułem czegoś takiego podczas gry. Szkoda, że nie mam już tyle czasu co kiedyś, żeby przejść grę jeszcze raz, ale może kiedyś... :) Pobiegam jeszcze trochę po świecie wiedźmina, poodkrywam trochę pytajników, ale niestety to już nie będzie takie fajne bo wiem że nie spotkam już starych znajomych. Ehhhh, i ta pustka w Kaer Morhen...

 

ja mam 150h nabite i 36lvl ale to pewnie przez te błędy że na początku źle pkt zliczał i   że olałem kompletnie gwinta. 

 

wątek główny popchnąłem do końca dopiero gdy miałem prawie wszystko wyzbierane na lądach. "?" na wodzie jakoś mi się nie chce ich robić bo nudą wieje ciągle tylko te beczki i beczki. są w ogóle jakieś ciekawe miejscówki na wodzie?

 

w pozostałych wisi mi jeszcze złoto dezerterów pewnie gdzieś się czają po lasach i na nich nie natrafiłem wszystkich. 

 

gdy wczoraj ją skończyłem to poczułem pustkę... w co tu teraz zagrać, a no to tak mam jeszcze tryliony innych gier do przejścia... 

 

 

jednego "!" nie mogę zrobić nie wiem czemu, siedzi taki jeden rybak na skelige koło chaty ma dać mi misję ale nie mogę rozpocząć z nim konwersacji? ktoś to zrobił? 

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem o co chodzi z jedną miejscówką w Novigradzie czy Velen (jak zwał tak zwał) chodzi o symbol urny, która jest oznaczona jako miejsce przeklęte czy jakoś tak. Nie miałem tam żadnego zadania tylko znalazłem przypadkiem jak sobie zwiedzałem. Wszędzie jest pełno stosów trupów więc pomyślałem, że jak je wszystkie podpale to coś się wydarzy, ale NIC.

 

Ktoś wie o co tam chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednego "!" nie mogę zrobić nie wiem czemu, siedzi taki jeden rybak na skelige koło chaty ma dać mi misję ale nie mogę rozpocząć z nim konwersacji? ktoś to zrobił? 

 

 

Napisz jak zadanie nazywa się, bo ciężko załapać. Spróbuj też wyjść z gry i wejść ponownie, bo czasem takie cuda mają miejsce.

 

Ja gwinta i wyścigi sobie darowałem, może kiedyś odrobię, a tak to już mi pytajniki zostały i parę wykrzykników...

 

Wilka niestety dodali, jak już zakończyłem zabawę fabularną. Gryf dawał radę.

 

Mnie czeka jeszcze Śródziemie: Cień Mordoru i AC Unity, ale to jak znajdę czas... a długo nie zapowiada się.

Prędzej chyba zacznę Dishonored 2.. żartuję. Jak nie grałeś w jedynkę to polecam, gra rewelacja.

 

Jako, że mam mieczyk z 47 poziomu to liczę, że DLC płatne będzie pokaźnych rozmiarów do nabicia ich.

 

Obaczymy.

 

 

Czepiasz się, źle to napisałem, mogłem napisać: 2 czy 3 raz? bo coś mi się wydaje że leven już 3 ci raz będzie przechodził.

 

 

Hahaha, po prostu zaczyna od nowa zabawę, 2,3,4 ... bez znaczenia, przecież nie określił. Rozumiem, że dla Ciebie to ważna informacja. E tam.. że zaraz czepiam się.

Edytowane przez NostradamuSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak używałem, ale przeważnie w miejscach, gdzie Geralt sam mi mówił "może użyję kaganka od Kairy" czy coś w tym stylu :)

 

PS. wczoraj mi Wiesiek wyskoczył z tekstem "przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę" :D - jak za daleko odpłynąłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce pomocy:

 

 

 

Ja przechodzę 3 raz grę.

 

Właśnie jestem w Białym Sadzie i odkryłem 3 "miejsca mocy" -  już mam 3 punkty do upgrade postaci :)

 

Jeszcze 3 pozostały, w tym jedno miejsce chronione przez Upiora z 7 levela - ja mam 1 level.

 

Nie umiem go pokonać i muszę się co najmniej do 2 levela zupgradować.

 

Gram na przedostatnim poziomie trudności.

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, po prostu zaczyna od nowa zabawę, 2,3,4 ... bez znaczenia, przecież nie określił. Rozumiem, że dla Ciebie to ważna informacja. E tam.. że zaraz czepiam się.

Tak bardzo ważna, nie mógłbym spać przez to. eot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce pomocy:

 

 

 

Ja przechodzę 3 raz grę.

 

Właśnie jestem w Białym Sadzie i odkryłem 3 "miejsca mocy" -  już mam 3 punkty do upgrade postaci :)

 

Jeszcze 3 pozostały, w tym jedno miejsce chronione przez Upiora z 7 levela - ja mam 1 level.

 

Nie umiem go pokonać i muszę się co najmniej do 2 levela zupgradować.

 

Gram na przedostatnim poziomie trudności.

Ja rozpoczynałem na przedostatnim poziomie "Krew, pot i łzy" i ciężko miałem też tylko na początku, teraz to już raczej nie ma większych problemów, nawet nie trzeba się bardzo skupiać na petardach czy miksturach. Szczególnie, jak się już wie jakim stylem chcesz grać i jakie punkty umiejętności wybierać. Warto tylko mieć przy sobie sporo żarcia :)

 

Jeżeli kiedyś mnie najdzie robić 2 przejście to tylko na najwyższym :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarodziejki... dobry bajer, to połowa sukcesu - Wiesiu w akcji :P


5189292000_1436104368_thumb.jpg 9039848800_1436104370_thumb.jpg 6092578200_1436104371_thumb.jpg



Koleś z wajchą też potrafił napsuć krwi:


6971632500_1436104434_thumb.jpg 1673293300_1436104489_thumb.jpg


Ale ten był jeszcze trudniejszy:


6710329200_1436104559_thumb.jpg 6298574600_1436104560_thumb.jpg 7363882500_1436104562_thumb.jpg


No i na deser Golem, żeby mi się nie nudziło:


3515188700_1436104590_thumb.jpg


Ale to ładnie wygląda w grze :)

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziki gon i problem? Za drugim razem pojechalem go jak chcialem, bez wiekszego problemu :D Wystarczy jedynie wyczuc czas rzucania zaklec przez Keire + atak i odsok w bok. Jedyny problem jaki mialem na najwyzszym poziomie trudnosci to gryf przy pierwszym podejsciu do gry i wilkolak, cholerna cutscenka w polowie walkie mocno wybijala z rytmu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak łatwo ?

 

Przecież na wysokim poziomie trudności ten koleś dwoma ciosami kończył Geralta, a ma czym naparzać.

 

Rzecz w tym, że miałem niski level w stosunku do niego i kiepawą broń, ale położyłem go po ciężkiej przeprawie.

 

 

Zobacz na fotkę, jaki level ma ten cały Opętany Kiyan - 17,  a ja miałem chyba 7 level.

 

Na bardzo trudnym poziomie gry, to jest masakra :P

 

Ale właśnie takie wyzwania dają fun, a nie siekanie byle jak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

została mi tylko rozmowa z yen w nowigradzie i spisek djikstry, mistrzowski kot skompletowany, achivment zawodowiec wpadł (za wszystkie zlecenia), novigrad i velen na 99% (został jeden na godzinie 8, gdzieś pod ziemią, ale nie mam tam dostępu), na skelige wszystkie poboczne z ogłoszeń, ? nie zbierałem, bo widać, że pododawane na siłe...

zastanawiam się jakie mi wyjdzie zakończenie, z fabularnych decyzji (imho znaczacych) to

 

 

  • nie zabiłem demona na bagnach
  • baron się powiesił
  • nie dałem keirze notatek
  • olałem romans z tris
  • na skelige zrobiłem babkę królem
  • zabiłem s<span style='color: red;'>[ciach&#33;]</span>iela, dudu zajął się legalnym biznesem na jego miejscu
  • na sabacie geraltem zabiłem elfa, ciri zabiła 2 wiedźmy
  • odradziłem ciri wizytę u cesarza
  • przekabaciłem drugiego elfiego generala 
  • podczas bitwy w kearmoren zginal vesemir

ciekaw jestem waszych zakończeń, bo ponoć są 3 główne

 

gra 10/10

 

nowe bugi w obecnym patchu

  • animacja konia w jezdzie pod gorke
  • z niektorymi postaciami nie mozna pogadac, trzeba obok nich przemedytowac godzinke, wtedy sie pokazuje ikona A interakcji
  • tryb detektywa chyba latwiej gubi trop, trzeba wracac czasem po kilkanascie metrow
  • laaaagi w inventory (mam tyle tego, że odnalezienie jakiegoś mięsa to jakieś 15-20s)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A używałeś wcześniej kaganka, bo to jest wyjaśnione, że jak masz takie miejsce to masz właśnie go użyć? 

Użyłem kaganka w tym nawiedzonym miejscu i nic mi to nie dało. Pokazuje się duch, który wali kilofem i nic się dalej nie dzieje. Objechałem cały teren, a ikonka dalej biała :( Kiedyś już wcześniej ubiłem niedaleko gargulca, ale on pilnował jakiegoś skarbu. Podobno z tym nawiedzonym miejscem to jakiś bug.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i tak być, ale zazwyczaj to działa. Ja jak ma takie nie wiadomo co, to zapisuję, wychodzę  z gry (wyłączam grę) i ponownie ładuję i zazwyczaj załapuje. Takie to bugi są niestety.

Czasem faktycznie, po prostu nie da się nic robić. Tak miałem np.  z miejscem mocy, że niby jest, a nie było go w tym miejscu na mapie w ogóle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko: Zbroja Wilka - jest oznaczona jako pancerz wzmocniony. Czy działa z nią jakiś skill pasywny do zbroi?? Bo są do zbroi lekkiej, średniej i ciężkiej i nie wiem do której kategorii się ten Wilk klasyfikuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia, ale i tak jej nie zamienię na razie, bo lepszej nie ma. Hahaha.

Nie przyglądałem się, czy przejmuje pasywy ze szkoły kota, gryfa, niedźwiedzia czy coś...

Generalnie mnie ona odpowiada, a szczególnie mieczyki +40% do krwawienia z kamieniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie - nie macie wrażenia, że po skompletowaniu mistrzowskiego rynsztunku gra jest zbyt łatwa? Obecnie przy kolejnym przejściu gry od 31. poziomu mam komplet mistrzowskiego gryfa +podpalenie +krwawienie (kamienie/runy + czwarta=ostatnia umiejętność szybkiego ataku). Obojętnie który poziom trudności i żaden przeciwnik nie jest problematyczny...

(ponad 1500 srebrnym, ponad 1000 stalowym, 479 pancerz, +159% moc znaków)

 

Przy kocie=lekkim rynsztunku miałem sporo trudniej, teraz przy mistrzowskim gryfie dziwne łatwo (a może to wprawa w graniu/wykorzystywaniu zdolności/eliksirów...).

Edytowane przez rzymo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie - nie macie wrażenia, że po skompletowaniu mistrzowskiego rynsztunku gra jest zbyt łatwa? Obecnie przy kolejnym przejściu gry od 31. poziomu mam komplet mistrzowskiego gryfa +podpalenie +krwawienie (kamienie/runy + czwarta=ostatnia umiejętność szybkiego ataku). Obojętnie który poziom trudności i żaden przeciwnik nie jest problematyczny...

(ponad 1500 srebrnym, ponad 1000 stalowym, 479 pancerz, +159% moc znaków)

 

Przy kocie=lekkim rynsztunku miałem sporo trudniej, teraz przy mistrzowskim gryfie dziwne łatwo (a może to wprawa w graniu/wykorzystywaniu zdolności/eliksirów...).

 

KOT ma bardzo delikatną zbroję.

 

Gryf nieco silnie

 

Panowie, nie moge wydostac sie ze skellige - kiedy chce skorzystac z szybkiej podrozy, po ekranie ladowania wywala mnie do windowsa, bez zadnego komunikatu.

Spotkaliscie sie z tym problemem ? ;-)

 

Grę masz spatchowaną do 1.06 ?

 

DLC wgrane ?

 

Jak nic się pomoże, skopiuj save z gry i ją odinstaluj - zainstaluj na nowo i wgraj patche + DLC.

 

Save wklej do dokumentów i spróbuj.

 

A na teraz cofnij się o jeden zapis do tyłu i zagraj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Takie pytanie - nie macie wrażenia, że po skompletowaniu mistrzowskiego rynsztunku gra jest zbyt łatwa? Obecnie przy kolejnym przejściu gry od 31. poziomu mam komplet mistrzowskiego gryfa +podpalenie +krwawienie (kamienie/runy + czwarta=ostatnia umiejętność szybkiego ataku). Obojętnie który poziom trudności i żaden przeciwnik nie jest problematyczny...

(ponad 1500 srebrnym, ponad 1000 stalowym, 479 pancerz, +159% moc znaków)

 

Przy kocie=lekkim rynsztunku miałem sporo trudniej, teraz przy mistrzowskim gryfie dziwne łatwo (a może to wprawa w graniu/wykorzystywaniu zdolności/eliksirów...).

Kot jest dobry w połączeniu ze skillem na lekką zbroję i postacią zrobioną pod szermierkę. Wtedy na mieczu srebrnym było kilka tys. Nie pamiętam ile dokładnie ale chyba coś koło 4 przy krytyku. Tylko pancerz dużo słabszy i trzeba była naprawdę unikać ciosów.

 

Wysłane z mojego Moto G przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie moge wydostac sie ze skellige - kiedy chce skorzystac z szybkiej podrozy, po ekranie ladowania wywala mnie do windowsa, bez zadnego komunikatu.

Spotkaliscie sie z tym problemem ? ;-)

 

Miałem to samo. Próbowałem udać się do Novigradu i ciągle był crash. Podjechałem do innego punku szybkiej podróży i udało mi się dostać do Velen i dalej poszło już bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...