Skocz do zawartości
Tom Ha

The Witcher 3: Wild Hunt

Rekomendowane odpowiedzi

Dobre dobre.

Wywalało mnie cały czas kiedy próbowałem się przenieść z tej wyspy z misji po nitce do kłębka.

Przedostałem się na główną wyspę, zabiłem kilka syren i jakoś dalej poszło.

W każdym razie dzięki za propozycję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał być w tym tygodniu, chcieli wypuść jednocześnie na wszystkie platformy, ale certyfikacja na konsole się przedłuża, pewnie wypuszczą we wtorek (oby).

 

edit

Dokładnie, też uważam że to bezsens.

Edytowane przez Mario19x9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i w końcu jakoś rozkręciłem się z Gwintem :)

początkowo nawet mi się nie chciało próbować bo ciągle i z każdym był łomot.

W każdym razie chciałem wziąć udział w turnieju i niestety siła mojej talii to 3/5

Zadania związane z Gwintem wykonałem i teraz muszę chyba na pałę szukać przeciwników, od których można coś wygrać. Możecie mi powiedzieć i ewentualnie wskazać na jakiejś mapie gdzie można zagrać o karty potrzebne do wzięcia udziału w turnieju?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie w gwinta graj z każdym kupcem i barmanem, często od nich tez możesz karty kupić więc rób to. Pamiętaj że karte wygrywasz jedynie za pierwszą wygraną z kims więc w miare szybko uzbierasz talie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze było można sobie położyć na ziemi swój asortyment.

 

Ja to robiłem u Kowala Arcymistrza w Novigradzie w jego domu :biggrin:

 

Po prostu odkładałem to na czym mi zależało, a niepotrzebne graty sprzedawałem.

 

Woreczek - bo tak wygląda pakunek - zostaje tam do moment, gdy go podniesiemy.

 

 

Teraz mają zostać wprowadzone wyznaczone miejsca na składowanie.

 

To może być utrudnieniem, bo przecież trzeba będzie się do nich udać tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż ja tak kiedyś zrobiłem na Wyspie Mgieł.

 

I wyobraźcie sobie, że ktoś mi to zaje bał! Z tym że położyłem sobie rzeczy po prostu na ścieżce, w okolicy chatki z krasnalami, Wracam, a tu nie ma.

 

Musiałem wracać do poprzedniego save'a!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że np. jakiś handlarz sobie szedł i łyknął Twój woreczek ?

 

Ciekawe, czy to jest możliwe ? :P

 

Ja to odkładałem w chacie Kowala i On mi tego nie zakosił :)

 

Na ścieżce nie próbowałem.

 

aha... mam jeden pakunek koło Kowala na Skellige... ten, co tylko żre i się obija :biggrin:

 

Zaraz sprawdzę, czy dalej tam jest.

 

 

EDIT: jest paczuszka !

 

Nawet Kowal w końcu wziął się do roboty.

 

 

4001952200_1437217723_thumb.jpg 1380071000_1437217724_thumb.jpg

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy nie jest to związane z jakimś bugiem albo z w jakiś sposób szczególnym statusem Wyspy Mgieł, czy może przejściem jakiegoś punktu kontrolnego w grze. W normalnych lokacjach też czasami zostawiałem coś pod drzewem czy gdzieś i potem było. Na Wyspie Mgieł chyba nie ma żadnego kupca. Na tej Wyspie Mgieł jak to się stało to położyłem to drugi raz, odszedłem kawałek i patrzyłem czy to zniknie, ktoś to weźmie czy coś, no ale jak stałem obok to ciągle było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś tam ponoć "kąsolowcy" narzekają na pacza, że jedno połatał, a drugie podziurawił ;-) Więc się z pobraniem powstrzymam, aż chłopcy pecetowcy nie dadzą znaka, że wszystko OK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy nie jest to związane z jakimś bugiem albo z w jakiś sposób szczególnym statusem Wyspy Mgieł, czy może przejściem jakiegoś punktu kontrolnego w grze. W normalnych lokacjach też czasami zostawiałem coś pod drzewem czy gdzieś i potem było. Na Wyspie Mgieł chyba nie ma żadnego kupca. Na tej Wyspie Mgieł jak to się stało to położyłem to drugi raz, odszedłem kawałek i patrzyłem czy to zniknie, ktoś to weźmie czy coś, no ale jak stałem obok to ciągle było.

Niektóre lokacje mogą zostać "zresetowane" w wyniku questów albo zmienia się ich stan, wtedy wszystkie leżące śmieci są czyszczone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram na 3 poziomie trudności - brak regeneracji zdrowia.

Czy zdolność rytm dobowy włącza tą umiejętność?

 

Od momentu kiedy zorientowałem się jak działa odwar z trolla to tylko to stosuję do regeneracji zdrowia. Ewentualnie jakiś boost jeśli przeciwnik trudniejszy.

Macie jakieś ciekawe sposoby na szybką (najlepiej w walce) regenerację zdorwia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zacząłem grać na nowo na PC. Poziom trudności najwyższy i taki podpalacz z Białego Sadu, moczymorda jedna zdejmuje Geralta na 2 strzały :D Swoją drogą gtx750 daje radę na nisko-średnich detalach w fhd. Gra w sumie za wiele nie traci na wyglądzie, najbardziej odczuwalne jest za to zasięg rysowania otoczenia.

 

Ciekawe kiedy patch udostępnią, ale chyba przyjdzie czekać nam do poniedziałku.

 

edit: gdzie ty masz ten patch?

Edytowane przez Quave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...