Skocz do zawartości
Tom Ha

The Witcher 3: Wild Hunt

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie tak:

- Wiesiek ma lepsze ruchy przy bieganiu i można wygodniej wchodzić/schodzić na schody.

- wydaje mi się, że Wiesiu lepiej się wspina i ma większą tolerancję na zeskakiwanie, bo wcześniej wystarczyło spaść z 2 metrów i kaplica była.

- mechanika walki bez zmian, kręci się jak kupka w przeręblu, ale da się grać.

- nie widze różnicy w wydajności i jakości, jest ślicznie i płynnie.

- ale niestety po 1.5 godzinie gry zobaczyłem pulpit bez jakiegokolwiek ostrzeżenia/komunikatu.


Ogólnie jest na plus, ale craschy nie wyeliminowano.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebna mi mała pomoc przy misji Czarna Perła.

Jak już tą perłę mam to w momencie kiedy dopływam do zleceniodawcy on ginie. Wygląda na to, że leci na 1 strzał utopca.

Próbowałem kilka razy i nie udało mi się w żaden sposób dopłynąć szybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy nie stracę wtedy możliwości na osiągnięcie związane z poziomem trudności?

Stracisz, na początku grałem krew pot i łzy w połowie gry dałem  na droga ku zagładzie i  mam tylko wbitego trofika za ten pierwszy. Trzeba cała gre przejść bez zmieniania poziomu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- ale niestety po 1.5 godzinie gry zobaczyłem pulpit bez jakiegokolwiek ostrzeżenia/komunikatu.

 

 

Ogólnie jest na plus, ale craschy nie wyeliminowano.

 

Crashe to raczej nie jest wina gry tylko stabilności komputera ewentualnie sterowników. Ja przegrałem już w Wieśka jakieś 200h i nigdy żadnego crascha nie miałem. Różne małe błędy się zdarzały. Ps. Winowajcą craschy w Wieśku były również niektóre wersję sterowników Nvidi, ale jakie nie wiem bo mam amd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie crashe się skończyły jak cofnąłem procesor o 100 MHz.

 

Tak to niby był rock stable, żadne tam wygrzewacze nie były mu straszne, ale Wiesiek go jednak lepiej przetestował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebna mi mała pomoc przy misji Czarna Perła.

Jak już tą perłę mam to w momencie kiedy dopływam do zleceniodawcy on ginie. Wygląda na to, że leci na 1 strzał utopca.

Próbowałem kilka razy i nie udało mi się w żaden sposób dopłynąć szybciej.

 

Mi dopiero chyba za 7 razem się udało. Poziom krew, pot i łzy. Coś tam ze skryptem jest chyba skopane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od czasu posta próbowałem jeszcze kilka razy. Jak dotąd bez pozytywnego zakończenia. Czasami nawet potwory były nieśmiertelne.

Na razie odpuściłem i udałem się na wyspę obok gdzie mam innego potwora do ubicia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie działa mi dobrze DLC Najgroźniejszy potwór na Skellige po zaaplikowaniu patcha 1.07.

 

Zabijam niby wilkołaka (walczę tylko z wilkołakiem ponieważ nie zabiłem sukkuba i pomogłem bożątku oraz dopplerowi) ale zadanie się nie zalicza (wisi na etapie Pokonaj wilkołaka czyli chyba na ostatnim), wilkołak jako trup jęczy, kwiczy, robi różne inne dziwne rzeczy raz mi się zapadł pod teksturę podłoża tak stopniowo i potem było widać na mini-mapie ze gdzieś pod tą teksturą zaczyna łazić choć cały czas pasek  z widocznym zerem życia. Teraz dla odmiany (5x podchodziłem na coraz wcześniejszych sejwach) leży nieruchomo ale nadal kwiczy, raz jakichś drgawek dostał i tak kwiczał oraz się trząsł.

 

Skopane to jest i ciekawe co jeszcze. Na 1.08 pozostaje mi czekać. Medytowałem, czekałem, wychodziłem i wchodziłem - i d upa.

 

Natomiast te skrzynie na rzeczy oraz dodatkowe opcje w ekwipunku to duży postęp.

Edytowane przez adashi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis wysle jak zrobie screena - w koncu dodali taka opcje do gry/galaxy. Druga sprawa to wiedzmin zaczal jakos dziwnie podskakiwac przy smierci... a i wrogom zdarza sie wyleciec w powietrze jak malysz.

 

Ceny u kupcow to przy zakupie obowiazuje ta w nawiasie (wieksza) czy ta przed nawiasem?

Edytowane przez Quave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis wysle jak zrobie screena - w koncu dodali taka opcje do gry/galaxy. Druga sprawa to wiedzmin zaczal jakos dziwnie podskakiwac przy smierci... a i wrogom zdarza sie wyleciec w powietrze jak malysz.

 

Ceny u kupcow to przy zakupie obowiazuje ta w nawiasie (wieksza) czy ta przed nawiasem?

 

Mi podskakiwał we wcześniejszych patchach a w 1.07 już umiera bardziej godnie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej baboli wychodzi, coraz częściej natrafiam na skrzynie z przedmiotami, w których nie wyświetlają się żadne przedmioty, niemniej jednak jak naciska się spację "weź wszystko", to jest dźwięk, że coś zostało podniesione (czy faktycznie cos przybywa jest niemożliwością sprawdzić)..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś stestuję wieczorem, o ile baba zaśnie i da mi spokój :D Do sterowania już przywykłem (padziorem) nawet czasem potrafię zrobić zgrabny slalomik Płotką, albo wbiec bez problemów po wąskich schodach :D że o manewrowaniu na wąskich kładkach nie wspomnę ;-) więc nie mogę sobie wyobrazić, by tryb alternatywny był jeszcze gorszy :D
Najbardziej cieszę się z kufra, zrzucę zaraz z 80 kg ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety w  1.07 zaktualizowali wymagane lvl dla przedmiotów. I się nagle okazało że mam o 3lvl za niski poziom dla swojego zestawu gryfa :( Chociaż tyle że nie ściąga przedmiotów z postać automatycznie jeśli się nie robi zadań z walką na pięści. Mimo to niespodzianka niezbyt miła.


gra działa o wiele płynniej. takie jest moje pierwsze wrażenie. 

U mnie też. Potem się okazało że mi skręciło połowę ustawień o oczko w dół :D Po przywróceniu, magicznego wzrostu FPS już niestety nie widać.

Edytowane przez #fff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...