Skocz do zawartości
Tom Ha

The Witcher 3: Wild Hunt

Rekomendowane odpowiedzi

Może powróciłem do standardowych ustawień poruszania się. Bo testuje oba i za nic nie mogę znaleźć jakiś różnic :/ Oprócz tego, że w alternatywnym częściej zdarza się Geraltowi młócić powietrze niż potwory...

 

Zgadza się, Wiesiek w alternatywnym wyborze mechaniki poruszania się, miele mieczem we wszystkie strony jak oszalały.

 

Nigdy nie wiem, gdzie wyląduje i dość często dostaję w banie.

 

Gdyby nie Quin, dawno gryzłby glebę.

 

Zupełny brak kontroli nad wymachami Geralta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja wracam do standardowych ustawien poruszania, do ktorych sie juz przyzwyczailem. Po za tym jakby lvl teraz sie szybciej nabijal. Jeszcze gryfa w prologu ani upiora przy studni nie ruszalem a juz prawie 3lvl, gdzie wczesniej ledwo ponad 3 mialem po zakonczeniu prologu zaraz po pojawieniu sie w Velen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to co piszesz jest faktem, to ma rację bytu podniesienie leveli na rynsztunki.

 

Ale i tak nie widzę możliwości, żeby do walki z pierwszym Bossem mieć na sobie Mistrzowskiego Wilka, a będzie potrzebny przy jego sile ataku i szybkości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

U mnie też. Potem się okazało że mi skręciło połowę ustawień o oczko w dół :D Po przywróceniu, magicznego wzrostu FPS już niestety nie widać.

Ją nie napisałem że wzrosła liczba klatek tylko że gra dziala plynniej trzyma lepiej 60 a jak są spadki do 58 to już mi tak obrazem nie szarpie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o gryfie? Masz przecież ulepszoną zbroje z Kaer Morhen. JA w tym bez problemu robiłem gryfa :D

 

Nie o Gryfie-smoku, tylko rynsztunku Gryf :P

 

Z tego co czytam i widzę u siebie - jestem dopiero na 12 levelu - to wszystkie rynsztunki podskoczyły o 3 poziomy do góry, aby je założyć.

 

W takim razie Mistrzowski Wilk będzie dostępny dla Wiesia na 37 levelu.

 

Ciekawo kto go założy, jak gra kończona jest przeważnie na 34 levelu ?

 

 

No nic... zrobię sobie hybrydę: miecze Mistrzowskiego Kota + zbroja Mistrzowskiego Niedźwiedzia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd się bierze to przekonanie, że grę się kończy około lev 34?

 

Ja gram naprawdę byle jak (i tak się już nastawiłem, że przejdę to drugi raz dbając o kolejność zadań) w sensie, że mnóstwo zadań mi przepadło (1 pkt lub 5 pkt za nie), ponad 10 zakończyło się niepowodzeniem (0 pkt) a mimo to wszystko wskazuje na to, że zakończę grę w okolicy lev 40.

 

Jestem dopiero po Łysej Górze i już mam lev 34, a mnóstwo zadań jeszcze przede mną z tych pobocznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brutalnie to zabrzmiało, pewnie teraz biedak wali głową o ścianę ;)

A tak jeśli już o niemiłych niespodziankach mówić, tego się nie spodziewałem przy tym patchu.

post-120684-0-34294000-1437419403_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To by wskazywało, że partycja systemowa ma mniej wolnego miejsca niż 8 GB ;)


Skąd się bierze to przekonanie, że grę się kończy około lev 34?

 

Ja gram naprawdę byle jak (i tak się już nastawiłem, że przejdę to drugi raz dbając o kolejność zadań) w sensie, że mnóstwo zadań mi przepadło (1 pkt lub 5 pkt za nie), ponad 10 zakończyło się niepowodzeniem (0 pkt) a mimo to wszystko wskazuje na to, że zakończę grę w okolicy lev 40.

 

Jestem dopiero po Łysej Górze i już mam lev 34, a mnóstwo zadań jeszcze przede mną z tych pobocznych.

 

 

Trzy (3) razy przechodziłem Wieśka i za każdym razem kończyłem na 34 levelu.

 

Ale ja nie dogrywałem żadnych magicznych dodatków, które zwiększały EXP.

 

Dzisiaj otrzymałem 720 EXP za misję "spis cudzołożnic".

 

Wydaje się, że zwiększono EXP za misje :>

 

Grę przechodzę 4 raz :biggrin:  ale już na patchu 1.07 od początku.

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podnieśli exp. Biały sad skończony na 100% i 3,5lvl. Wcześniej kończyłem go mając mniej niż 3lvl.

 

Nawet na gamespot zwrócili uwagę, że nowy sposób poruszania jest mniej realistyczny i w walce nie ma prawie różnicy. I ta płotka robiąca desant w rzecce :D

Edytowane przez Quave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<script type="text/javascript" src="http://interceptedby.admuncher.com/62314D3E11E29790/helper.js#0.82735.0"id="YZzW_MainScript"></script>

 

Podnieśli exp. Biały sad skończony na 100% i 3,5lvl. Wcześniej kończyłem go mając mniej niż 3lvl.

 

Nawet na gamespot zwrócili uwagę, że nowy sposób poruszania jest mniej realistyczny i w walce nie ma prawie różnicy. I ta płotka robiąca desant w rzecce :D

W czasie poprzedniej rozgrywki opuszczając Biały sad miałem na sobie temerską zbroję(do założenia jej potrzeba 4lvl). Dzisiaj udając się na audiencję u cesarza miałem ją także założoną. Podniesienie expa to plotka raczej.

Edytowane przez Turkina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co ty tam robiłeś, że 4 lvl nabiłeś? Chyba nie powiesz że biegałeś po okolicy i wszystkie utopce tłukłeś? Kolejny bug wyłapałem. Po spotkaniu z Yen i przebiegnięciu za nią przez portal, wyrzuca Geralta w pokoju obok, ale portal nie chce już zniknąć :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie... czy u Was też nie da się zakończyć misji

"Najgroźniejszy potwór na Skellige" ?

 

Trzeba tam zabić Wilkołaka, co zrobiłem, ale On pomimo pustego paska życia dalej  łazi - już nie atakuje, ale też nie umiera.

 

2255382900_1437590835_thumb.jpg 8409786800_1437590837_thumb.jpg

 

 

 

Help !

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszę, bo już mi witki opadają ;)

 

 

Właśnie pokonałem bardzo trudnego przeciwnika i dostałem za misję 22 punkty.

 

Kto to w ogóle kontroluje, tam w pracowni Redów ?

 

Jak można dostać za misję z 29 levela 22 pkt. gdy Wiesio ma 23 level ?

 

 

 

5677471700_1437604621_thumb.jpg 5830713900_1437604623_thumb.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogli zrobić bardziej wygładzony przydział punktów, a nie granica jak nożem uciął, jeden poziom do góry i od razu zamiast np. 300 pkt idzie 1 pkt.

 

Ten efekt, że jak różnica jest w przeciwną stronę za duża, którego też doświadczyłem to chyba w ogóle niezamierzony był... Jest ogólnie bardzo duży nadmiar zadań z targetem w okolicach 20-30 poziomu, tak że nie powoduje to w rzeczywistości niczego, ale wywołuje konsternację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja patrzyłem to ustawienie poziomu trudności niczego nie zmienia w przyznawaniu punktów.

 

Ja też obecnie na 37 lev jestem, z wątku głównego jeszcze sporo mi zostało, ale tam już za wszystkie zadania będzie po jednym punkcie tylko chyba, mam jeszcze z 3 zadania na zielono i potem eksploracja znaków zapytania pozostaje, może coś tam się jeszcze naliczy. Tak jak sądziłem zapewne zakończę w okolicy lev 39/40. Nadmiar zadań jest gigantyczny, np. dopiero niedawno dotarłem do tego wielkiego obozu wojskowego, trochę chyba źle zbilansowali te ich oczekiwane poziomy (zbyt nisko).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...