Skocz do zawartości
Tom Ha

The Witcher 3: Wild Hunt

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wskoczę na 25 level, to założę topór i pobiegam troszkę i powalczę.

 

Jestem po prostu ciekawy.

 

No i nie jest to zwykły topór, tylko Topór Wojownika Gonu.

 

200% na przebicie pancerza + 50% premii !! massakra ;)

 

Nawet nie wiem, skąd się wziął u mnie w zasobniku :wink2:

 

 

EDIT:

 

Z ciekawości zrobiłem malutki teścik wytrzymałości pancerzy - tylko 4 jakie teraz Wiesiek posiada na stanie i wyszło tak:

Każdy pomiar jest wynikiem jednego ugryzienia tego samego wilka z 5 levela, gdy Wiesiek zawsze ma pełny pasek życia.

1. pancerz "Zbroja Brygady Impera" - wymagany poziom 18

- 67 pkt.

    
6097566400_1437688626_thumb.jpg


2. pancerz "Pancerz Redańskich Halabardników" - wymagany poziom 16

- 79 pkt.


8019756000_1437688628_thumb.jpg


3. pancerz "Zbroja Thyssena" - wymagany poziom 22

- 59 pkt.


9636659000_1437688629_thumb.jpg


4. pancerz "Ulepszona Zbroja Wiedźmińskiego Cechu Wilka" - wymagany poziom 21

- 68 pkt.


9067129900_1437688630_thumb.jpg



Zmienione zostaly tylko pancerze, reszta oporządzenia jest bez zmian.

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakończyłem sobie wątek główny. Nie była to dobra decyzja. Ubyło ludzi, ubyło kupców, nawet ubyło kowali chyba. No i ogólnie fakt, że się nie spotka już Triss albo Yen nie jest fajny. A sama animacja końcowa (u mnie Ciri została cesarzową) bardzo mi się podobała, było prawie wzruszające jak jej się przypominały te kluczowe momenty, od których zależy wybór zakończenia (nawiasem mówiąc o włos się rozminąłem z zabiciem Ciri, bo nie czytałem wcześniej które decyzje są kluczowe i wziąłem kasę od ojca Ciri i poszedłem z nią do niego. Ale jednak mi się "na ślepo" udało jej nie zabić, no a teraz to już niestety będę wiedział od czego to zależy, tak więc przy drugim przejściu zrobię z niej wiedźminkę).

 

Wisi mi quest Wierny Przyjaciel z Białego Sadu no i quest z wilkołakiem, ogólnie ten 1.07 wprowadził chyba nieco błędów. Wiszą mi też jakieś poszukiwania, tzn. czegoś tam nie znalazłem z tych schematów rynsztunku, a mimo to quest mi się zamknął.

 

BTW, kusza jest tylko z cechu niedźwiedzia, a z cechu żmiji nie znajduje się schematów? Czy inne cechowe kusze też są do znalezienia?

 

Ilość błędów graficznych jest duża, z fajniejszych to napotkałem trójgłowego konia z jednym tułowiem. Do tego że Geralt wspina się czasem na powietrze oraz do wrogów lewitujących to się już przyzwyczaiłem, ale jednak trójgłowy koń mnie chwilowo wytrącił z równowagi. Jeszcze rozumiałbym dwugłowy, ale żeby 3 głowy silnik generował??

 

Nie wiem czy tylko mnie się tak losuje, czy jest wybitna nadreprezentacja Żywiołaków Ziemi w stosunku do innych. Żywiołaki Lodu to pamiętam tylko z wątku głównego, Żywiołaka Ognia mam w Bestiariuszu ale chyba w realu go nie spotkałem (albo co najwyżej raz), tylko pojawił się po przeczytaniu jakiejś książki. Żywiołak Powietrza istnieje w tej grze? Bo Ziemi to już ze 12 utłukłem.

 

Z ciekawych rzeczy to: można dociągnąć do lev 38 i nadal nie znaleźć receptury na Białą Mewę. Ma to niebagatelne konsekwencje bo nie da się zrobić żadnego wyśmienitego eliksiru. Choć w obliczu istnienia odwarów (głownie z trolla no i z biesa), eliksiry i tak olałem. No nic, dociągnę na tym co mam do lev 40/41, znaków zapytania mam jeszcze ponad 100 (choć niestety wiadomo, że większość z nich to będą nudne "strzeżony skarb" albo "obozowisko bandytów", te podwodne to chyba sobie odpuszczę, bo upierdliwość i powolnośc tych syren jest za wysoka), w tym czasie może już wyjdzie 1.08 i zrobię sobie porządne drugie przejście w oczekiwaniu na płatne dlc.

 

Z czarodziejkami spieprzyłem całkowicie, bo żadnej z nich miłości nie wyznałem w pierwszym przejściu.

 

Edit: no i masz, kota kuszę jeszcze sobie dziś znalazłem przed snem.

Edytowane przez adashi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się.

 

W drugim przejściu poprawisz błędy z pierwszego przejścia i będzie cacy :)

 

Żywiołaka Powietrza nie widziałem.

 

Biała Mewa jest dostępna i to w paru miejscach, jako schemat.

 

Niestety nie pamiętam gdzie, bo nie zwracałem na to uwagi - nie korzystam z eliksirów.

 

Tutaj potwierdzenie, że jest Biała Mewa:

 

 

7687184800_1437934101_thumb.jpg

 

 

A tutaj jej składniki, jak znajdziesz schemat:

 

 

 

8646934100_1437934103_thumb.jpg 8581570600_1437934104_thumb.jpg 7027860800_1437934106_thumb.jpg 3443701800_1437934107_thumb.jpg 6681793700_1437934108_thumb.jpg

 

 

Co do bugów graficznych, to właśnie się zastanawiam, jak dostać ten stołek ?

 

 

1757318100_1437933656_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG!!! W końcu przeszedłem Wieśka :D

Ponad 2 miesiące grania. Dawno mnie żadna gra tak nie wciągnęła. Nie wiem tylko ile w sumie mi na nią zeszło czasu, bo grałem na PS4, a tam nie ma żadnego licznika (chyba).

 

10/10 :) teraz czekamy na DLC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG!!! W końcu przeszedłem Wieśka :D

Ponad 2 miesiące grania. Dawno mnie żadna gra tak nie wciągnęła. Nie wiem tylko ile w sumie mi na nią zeszło czasu, bo grałem na PS4, a tam nie ma żadnego licznika (chyba).

 

10/10 :) teraz czekamy na DLC

Pewnie połowa tego czasu to ekran "loading". :D
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spotkał się ktoś z zawieszeniem gry przy  wczytywaniu, kółko się kręci ale pasek się nie przesuwa, gra stoi; nie grałem dłuższy czas, pobrało pacza 1.07 i teraz to się dzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odkryłem, że pod wodą można robić użytek z kuszy! I nawet syreny są na jednego hita.

Wiecie gdzie można dostać te proszki kolorowe o dziwnych nazwach do ulepszania mieczy na wyższe poziomy? 

Edytowane przez Melampus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odkryłem, że pod wodą można robić użytek z kuszy! I nawet syreny są na jednego hita.

Wiecie gdzie można dostać te proszki kolorowe o dziwnych nazwach do ulepszania mieczy na wyższe poziomy? 

Rozkladanie kamieni slachetnych u rzemieslnika? Jesli chodzi o te jak do miecza szkoly zmiji,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A'propos kobiet w W3: puknałęm taką Juttę z tej wyspy na południu Skellige w ramach questu Żelazna Dziewica. I co zaskakujące za ten quest gra naliczyła 0 pkt. Nawet nie jeden, a okrągłe zero. Czy to Wiesław był taki słaby w łóżku czy znowu jakiś błąd albo nieoczekiwany feature? A może ktoś przeszedł ten quest nie pukając jej (można jej odmówić)?

 

A co do tych kolorowych proszków to pełno tego się zbiera zabijając upiory.

 

Edit: a nie, już wiem, że o inne proszki Ci chodzi. Ja tam trochę ich poznajdowałem, coś tam z rozłożenia rzeczy podostawałem, ale nadal mi jakiegoś jednego brakuje, nie chce mi się sprawdzać którego.

 

Białej Mewy nadal nie znalazłem. :)

Edytowane przez adashi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ją też "puknąłem" i dostałem chyba 5 pkt. XP ale dlatego, że miałem wyższy lvl niż wymagany do questa.

 

Proszki do ulepszeń mieczy trzeba w większości robić samemu. Sporo receptur posiada druid na Skellige.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja pomyślalem, że zostalem okradziony z rynsztunku.

 

W koncu laska lubiła się bawić mieczem :biggrin:

 

Moja pierwsza myśl to bug w grze.. hehe. I wczytałem sejwa z przed... ale dalej goły latał, no i w końcu pomyślałem, że założę coś na chwilę zerkam... a on se spokojnie w ekwipunku zaraza siedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo było w Kaern .M po jak mi się wydaje - popijawie Wiedźminów :P

 

Podszedłem do stołu w batkach, gdzie reszta była ubrana  :P

 

 

No i jest jeszcze wałek z drewnianym mieczem.

 

Zdaje się, że to rekwizyt do roli teatralnej.

 

Dobre pół godziny latałem z drewnianym mieczem, bo został na wyposażeniu Wieśka :biggrin:

 

Jakoś słabe DMG wykazywał względem Wiedźmińskiej brzytwy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jest jeszcze wałek z drewnianym mieczem.

 

Zdaje się, że to rekwizyt do roli teatralnej.

 

Dobre pół godziny latałem z drewnianym mieczem, bo został na wyposażeniu Wieśka :biggrin:

 

Jakoś słabe DMG wykazywał względem Wiedźmińskiej brzytwy :P

 

To samo miałem. Trochę zajęło mi wpadnięcie, czemu tak się męczę w walce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej grze jest za dużo znajdziek. Popływałem sobie półtorej godziny i prawie 500 kg ekwipunku. Bez sensu: pełno zbroi, pełno mieczy, w ogóle nie ma sensu tego szanować, bo za chwile znajdzie się takie same. Nie uważacie, że powinno tego być mniej?

 

Na odpowiednio wysokim levelu znajduje się na każdym kroku miecze o statystykach lepszych od mistrzowskich wiedźmińskich. Rękawice czy spodnie to nawet znacznie lepsze.  Sprzedać tego nie ma komu bo drogie i nie mają wystarczająco pieniędzy.

 

Ogólnie jednak traci to sens, dociągnę to do lev 40 i czekam na jakieś poprawki w kolejnym patchu, bo wiszą mi trzy questy, a utopce oraz syreny coraz częściej po ich zabiciu wiszą mi w powietrzu. Akurat ostatnie dlc dla mnie nie jest atrakcyjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najnowszym DLC mają dodać "Nową Grę +"  :D Jak dla mnie super, bo będę miał pretekst do przejścia jeszcze raz, teraz na najwyższym poziomie, skupiając się głównie na wątku fabularnym.

 

Bez tego jakoś nie widziałem siebie spędzając kolejne 2 miesiące robiąc wszystko od nowa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej grze jest za dużo znajdziek. Popływałem sobie półtorej godziny i prawie 500 kg ekwipunku. Bez sensu: pełno zbroi, pełno mieczy, w ogóle nie ma sensu tego szanować, bo za chwile znajdzie się takie same. Nie uważacie, że powinno tego być mniej?

 

Na odpowiednio wysokim levelu znajduje się na każdym kroku miecze o statystykach lepszych od mistrzowskich wiedźmińskich. Rękawice czy spodnie to nawet znacznie lepsze.  Sprzedać tego nie ma komu bo drogie i nie mają wystarczająco pieniędzy.

 

 

 

Nie ma tak dobrze, ja jak popływałem to owszem sporo tego jest, ale głównie złom przy ekwipunku Wilka. Udało mi się tylko pojedyncze unikaty znaleźć w miarę dobre, a oczyszczone mam już niezłe połacie.

Edytowane przez NostradamuSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to będzie mniej więcej wyglądać, jeśli chodzi o NG+ :)
 

 

Odpowiedzialny za komunikację ze społecznością graczy Marcin Momot zdradził na oficjalnym forum gry, że omawiane rozszerzenie przyniesie ze sobą zdecydowanie silniejszych przeciwników oraz nie przeszkodzi w zdobyciu osiągnięcia Death Match.
 Całość pozwoli rozpocząć nową przygodę na tym samym poziomie doświadczenia, na jakim ukończyliśmy rozgrywkę w Dzikim Gonie, o ile ten nie był niższy niż 30.
 W przeciwnym wypadku gra automatycznie podniesie level naszego Białego Wilka. Ponadto NG+ umożliwi dobranie odpowiedniego naszym zdaniem poziomu trudności.
Zachowamy także dotychczas zebrane receptury alchemiczne, stworzone mikstury (chociaż nie jest to jeszcze pewne), pieniądze oraz przedmioty, z wyłączeniem jednak książek, listów, kart do Gwinta, trofeów, itemów związanych z fabułą czy tych przeznaczonych do jednorazowego użytku. Rozszerzenie zapewni również Eliksir Oczyszczenia, dzięki czemu gracze będą w stanie zresetować swoje umiejętności i rozpocząć zabawę w nieco inny sposób.


Źródło: http://www.gry-onlin...13.asp?ID=93171

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś posiada i może się podzielić ciekawym buildem dla typowego melee DD sandwitcher? (dopiero zaczynam tą grę mam poziom pierwszy ale już chciałbym ukierunkować jakoś postać - preferuję walkę mieczem niż hokus pokus)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozwijaj drzewko szybkich ataków i powinno być na początku ok :) w hokus pokus, też dobrze na początku rozwijać znak (zapomniałem nazwy) co robi z wsiokom kisiel z mózgu jak Rycerze Jedi :D można za to dostać dodatkowego expa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...