Skocz do zawartości
Tom Ha

The Witcher 3: Wild Hunt

Rekomendowane odpowiedzi

Później ?

 

Mam 32 level i prawie koniec gry  :biggrin:

 

Ale to nie jakiś problem.

 

Gorzej z misjami:

 

-  w wilczej skórze

 

-  bezimienni

 

Misje zrobione, ale dalej wiszą w zasobniku.jako "do wykonania".

 

Help !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wisi Bastion (KM) oraz Na Skróty (z poszukiwań), no i Wilkołak (mam wersję gogową, a nie steamową) ale to wielu ludziom zawisa.

 

Natomiast nie wiem czy nie jestem jedyną osobą na świecie, której zawisła misja w Białym Sadzie dotycząca złapania uciekającego konia i pogadania z żołnierzem (Wierny przyjaciel). :-)

 

Po obiedzie sobie sprawdzę czy to 1.08_1 coś mi z tego naprawi.

 

No i proszę, wprawdzie 1.08_1 żadnego questa mi nie naprawił, ale zmniejszył te dramatyczne dropy, sytuacja jest nadal znacznie gorsza niż na 1.06 ale granie znowu stało się możliwe w miarę komfortowo, szkoda, że już skończyłem, choć w takim razie może się jeszcze skuszę na kilka partyjek gwinta.

 

Coś takiego, poszwędałem się trochę po zamku w KM i znalazłem sobie nowe zadanie Wiedźmińska kuźnia lev 30- ciekawe ile tego jeszcze mnie ominęło przy tym pierwszym przejściu. Bo na przykład nazbierałem jakieś setki gwoździ podobno potrzebnych do jakiegoś zadania, a w żadnym zadaniu ich nie użyłem, nie miałem też niczego z Podejrzanymi Typami w Novigradzie.

 

A'propos: nie natknął się może ktoś na respawnującego się leszego? Chyba nieopatrznie sprzedałem mutagen z niego przed zrobieniem odwaru i nie chce mi się teraz szukać komu to sprzedałem. Zwykły leszy respawnuje się w Velen w połowie drogi między drogowskazami Chata zielarza oraz Zniszczona rezydencja Aeramasa, ale z niego niestety nie wypada mutagen.

Edytowane przez adashi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem Bastion bez problemów :)

 

 

Pochowałeś tam ducha małego Wiedźminka ?

 

No i wcześniej z  kagankiem od Keiry musisz obejść całe wnętrze Bastionu, żeby się filmiki ze szkolenia pokazały.

 

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pochowałem, spaliłem Igni, a quest dalej mi wisi, choć wszystko na zielono i nie ma nic na liście do zrobienia. A GPS nadal prowadzi do miejsca gdzie pochowałem te kości - ale tam jest teraz pusto. A drugi raz kości z góry też wziąć się nie dają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to kolejny bug w grze.

 

Za to mam dla Ciebie Leszego :)

 

Idę sobie przez KM i nagle Leszy z Wilkami.

 

Nigdy go tam nie widzialem.

 

Na fotce miejsce na mapce i sam bochater :P

 

 

 

8178127900_1439682984_thumb.jpg        2138898200_1439682983_thumb.jpg       6157748900_1439682981_thumb.jpg

 

 

I jest jeszcze jedna misja na KM...

 

 

 

7468524300_1439683186_thumb.jpg 8303331300_1439683188_thumb.jpg 8839246700_1439683189_thumb.jpg 7372159000_1439683190_thumb.jpg 7208601300_1439683192_thumb.jpg 6235693100_1439683193_thumb.jpg 5987330100_1439683194_thumb.jpg 4353407200_1439683196_thumb.jpg 3901097300_1439683198_thumb.jpg 6755999100_1439683199_thumb.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem sobie tę wysepkę w Velen, na której rośnie mandragora.

 

Jak na początku gry byli tam ludzie wewnątrz tekstur i w powietrzu, tak po 8 patchach nadal są. :) Ich jest tam więcej, tu widać tylko głowę koło Wiedźmina oraz kapelusz przed drzewem po prawej, ale ich tam jest więcej tylko ledwo co wystają z trawy.

 

Konie trzygłowe także nadal się generują, a tu teraz priorytetem będą na pewno płatne dodatki a nie poprawa baboli.

post-160060-0-86989700-1439732906_thumb.jpg

Edytowane przez adashi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja sie ciesze że gre ograłem do patcha bodajze 1.05:] Bodajze tylko 1 quest mi się nie zaliczył a cała reszta przeszła bez problemu. Teraz sobie poczekam aż wyjdą oba dodatki, wyjdzie jeszcze 100 patchy i będzie można w spokoju zagrać raz jeszcze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem sobie tę wysepkę w Velen, na której rośnie mandragora.

 

Jak na początku gry byli tam ludzie wewnątrz tekstur i w powietrzu, tak po 8 patchach nadal są. :) Ich jest tam więcej, tu widać tylko głowę koło Wiedźmina oraz kapelusz przed drzewem po prawej, ale ich tam jest więcej tylko ledwo co wystają z trawy.

 

 

 

To nie wygląda na babola, tylko jakby chcieli chłopkę ukamienować :>

 

 

Quest ze Skelige i potworami chyba poprawili bo go zaliczyłem. Piszę chyba, bo możliwe że jak polazłem do KM i nie ukatrupiłem troli, a później wróciłem z ciekawości na Skelige, to pojawiła się dodatkowa opcja dialogowa i quest ruszył? Licho wie, ważne, że go ukończyłem.

 

Napiszcie mi lepiej jak odnaleźć ten skarb w katakumbach? Ciągle mi to wisi w dzienniku, a ja nie mogę ogarnąć gdzie w tych katakumbach twórcy poukrywali te skrzynki/skrzynkę z preciozjami?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem sobie tę wysepkę w Velen, na której rośnie mandragora.

 

 

Pokaż na mapce, bo nie wiem, gdzie jest ta wysepka, a chciałbym to sprawdzic u siebie :P

Jak ja sie ciesze że gre ograłem do patcha bodajze 1.05:] Bodajze tylko 1 quest mi się nie zaliczył a cała reszta przeszła bez problemu. Teraz sobie poczekam aż wyjdą oba dodatki, wyjdzie jeszcze 100 patchy i będzie można w spokoju zagrać raz jeszcze:)

 

Im dalej z paczami, tym gorzej, więc nie licz na tak piękną grę po 100 paczach :biggrin:

 

Ja już po prostu nie wieżę w poprawę :(

Napiszcie mi lepiej jak odnaleźć ten skarb w katakumbach? Ciągle mi to wisi w dzienniku, a ja nie mogę ogarnąć gdzie w tych katakumbach twórcy poukrywali te skrzynki/skrzynkę z preciozjami?  
 
Podaj tytuł misji i pokaż na mapce, gdzie są te katakumby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest tutaj:

 

Faktycznie :P

 

Babole jeden na drugim.

 

Dzieci kwiaty :biggrin:

 

 

2047316200_1439758668_thumb.jpg 8748013900_1439758670_thumb.jpg 3051526300_1439758672_thumb.jpg

Na mapie nie pokażę bo w chwili obecnej jestem w takim miejscu w wątku, że nie mogę wrócić z KM.

Misja to: Umarli się nie bronią.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hę? To mam mały zonk z tm zadaniem. Bo skrzynia jest, ale nie da się jej otworzyć (zabiłem całą bandę w tym obozie i jarze oraz zabrałem z nich wszystko). Żeby było jeszcze ciekawiej to wyświetla mi dziwne namiary w katakumbach gdzie się łaziło z Triss. 

Coś mi się wydaje, że się zadanie skopało po tych patchach? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic, zacząłem tę NG+, zobaczymy jak to będzie.

 

Karty do gwinta nie przetrwały, natomiast przetrwały wszystkie eliksiry, wywary oraz oleje, a także ekwipunek zarówno ten przy sobie, jak i w schowku, w tym wiedźmiński ekwipunek, tak więc tracą sens questy z ich zdobywaniem, jak również ze zdobywaniem receptur. Sam nie wiem czy ma to większy sens niż po prostu rozpoczęcie gry na nowo.

 

Wilki są na poziomie 37. "Bez i agrest" da zero punktów doświadczenia bo jest wypozycjonowany na 31 poziom, podobnie Bestia z Białego Sadu, bo jest na poziomie 33. Tak czułem, że mi to nie podejdzie. Miejsca Mocy dają kolejne punkty, wiedźmiński rynsztunek straci szybko sens, bo jest mnóstwo broni o lepszych parametrach.

Edytowane przez adashi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć patch 1.08.2

 

Chyba żeby nie stać się kandydatem do tytułu Gra Z Setką Paczuf, zaczęli tym patchom nadawać te podrzędne numerki. Tak więc mamy 1.08, następnie 1.08.1, a żeby zadziałała NG+ trzeba zainstalować 1.08.2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra działa, ale nie mogę  zacząć gry  nowej +  nie rozumiem mam save po skończeniu gry  i nie działa nic o co tu chodzi.  Chyba ze tylko jak grę przeszedłem na krew i pot to nie moge zaczac gry na droga ku zagładzie??

Zwróć uwagę, czy NG+ się zainstalowało i jest aktywne na liście dlc. Samo pobranie patcha 1.08.2 to za mało, należy jeszcze na liście dlc, zahaczyć NG+, żeby się ściągnął i zainstalował.

Dopiero wtedy wchodzisz do gry, robisz zapis w wolnym slocie. Wychodzisz do menu, dajesz nową grę, ustalasz poziom trudności i pojawi się opcja z NG+ do wybrania.

Edytowane przez Stanko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio się troszeczkę wciągnąłem w przygodę, po prawie 30 godzinach gry mam chyba 13 poziom, troszeczkę zepsułem sobie build głupimy posunięciami z 1szych lvlów, ale to można naprawić potką.
Szybki atak/quen + aksji no i alchemia 2 skille (mój build). Krytyki bardzo fajnie wchodzą ale zauważyłem jednego buga (?) albo i nie. Mam broń z 10% szansą na oszołomienie i potrafi mi wrzucić 10 razy pod rząd stuna. Normalne ?

Jakie kamyczki najlepiej według was wyjadaczy wrzucać?

Edytowane przez Makduf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz w rozwoju postaci wymaksowanej opcji z krwawiącym cięciem, to takie kamyki są fajne:

 

- krwawienie

 

- zatrucie

 

- zamrożenie

 

- oszołomienie

 

- podpalenie

 

Kup sobie shcematy do tych kamyczków i je sobie powiększaj do dużych 5%.

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to krwawienie zrobię tylko jeszcze mam czas. Krytyki to podstawa (w niejednego rpg się grało). A co do schematów to gdzie takowe mogę nabyć? Bo na mutageny mam a na kamyczki niestety albo miałem pecha w znalezieniu albo jestem ślepy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem wczoraj trochę problemów z rozpoczęciem NG+

 

Najpierw wyskakiwał mi komunikat, że nie przeszedłem gry... musiałem więc odpalić na chwilę grę z save'a żeby pojawił się komunikat o tym, że NG+ jest już dostępne. Zrobiłem save i poszło.

 

Potem jak już się NG+ uruchamiała, to po początkowej cut-scence od razu wyskakiwał mi komunikat, że mój Wiesiek umarł i mam wczytać zapisany stan gry. Jak chciałem cokolwiek wczytać, to pojawiał się błąd zapisu... :/

 

Udało mi się jednak to obejść - musiałem na nowo wczytać mój ostatni save i wrzucić cały ekwipunek jaki miałem na sobie (miecze, zbroje, runy, itp. itd.) do skrzynki. Jak to zrobiłem, to W KOŃCU NG+ się uruchomił bez problemów. Ubiłem początkowe ghule, i w wiosce w Białym Sadzie wyciągnąłem ekwipunek ze skrzynki.

 

W sumie jednak po jakiejś godzinie stwierdziłem, że mam trochę dość i suma summarum wywaliłem Wieśka :P Wrócę jak wyjdą DLC, a ponowne przejście całości zostawię sobie na kiedy indziej. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...