Skocz do zawartości
Tom Ha

The Witcher 3: Wild Hunt

Rekomendowane odpowiedzi

Po dodatku wskoczył lewel 40-y.

Rynsztunek Ofirski taki sobie. Dałem do rękawic i butów Ofirskich glify uzdrowienia i co jakiś czas znikają. Ot tak sobie. Pewnie bug. Zobaczę.

 

Rynsztunek Żmii (pancerz itd ) taki sobie.

 

Statystyki jadowitych mieczy Żmii:
 
Miecz stalowy (328-400 obrażeń): +25% moc znaku Aard, +75% premia przy trafieniu krytycznym, +10% szansa na trafienie krytyczne, +15% szansa na zatrucie, +5% dodatkowe doświadczenie z cios kończący na ludziach; trzy wolne gniazda
 
Miecz srebrny (463-565 obrażeń): +25% moc znaku Aard, +75% premia przy trafieniu krytycznym, +10% szansa na trafienie krytyczne, +15% szansa na zatrucie, +20% dodatkowe doświadczenie z cios kończący na potworach; trzy wolne gniazda
 
Robią robotę, ale i tak stalowego używam OSTRZE Z TIR TOCHAIR.
Edytowane przez NostradamuSek
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam patcha 1.1.

Nie widzę tam mozliwości ustawienia AA na jakąś konkretną wartość. Jest tylko możliwość włączenia i wyłączenia.

Jest natomiast funkcja wyostrzania. To chyba jest poziom AA.

Edytowane przez Passt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za żart od CDP z nagrodą za zadanie z Hatorim? Podszedłem do nich na 18 poziomie zamiast jak gra sugeruje ~23. Namęczyłem się bo krasnalom prawie nic samym mieczem nie robiłem i co? Hatori łaskawie stworzył mi miecz nad miecze...gorszy niż 90% sprzętu jakie miałem w rękach na początku gry a co dopiero teraz... no ja pier. 

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow no to cieszę się, że ubiłem go przed nerfem. Męczyłem skubańca na poziomie krew, pot i łzy chyba ze 20 minut ;]

 

Klucznik napsuł mi krwi, bo jest niesamowicie silny.

 

Szybko odzyskuje zdrowie po przywołaniu duchów.

 

I tak jak u Ciebie dobre 20 minut walki.

 

 

Ja tam nie widzę żadnego nerfa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby nie dostał goty, ranga organizatora gali by spadła... to tak jakby w Renomie we Wrocławiu otworzyć przy wejściu butik z dresami z ortalionu  :wink2:

Edytowane przez grzechuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klucznik napsuł mi krwi, bo jest niesamowicie silny.

Szybko odzyskuje zdrowie po przywołaniu duchów.

Też się z nim namęczyłem, w sumie walka nie jest trudna, ale żmudna. Straciłem mniej więcej kwadrans.

 

Po skończeniu dodatku uzupełniłem umięjętności - tym razem gram Wieśkiem "dystansowym" :) Petardy po 8 sztuk w kieszeni, każda rozpada się na 6 kawałków i dopiero wybucha, kupa olejów, itp.

 

 

 

Od Zaklinacza kupione kamienie regeneracji - łącznie mam +9 regeneracji, +10% Queen. W mieczu srebrnym +5% siła ataku, +10% krwawienie.

W mieczu stalowym słowo 'utrwalenie' (premie od stołów płatnerskich i kół na stałe), w pancerzu 'cierń' - 30% szans na odbicie części obrażeń

atakującemu.

 

 

 

witcher3z0rvs.jpg

 

Tym Wiesławem czekam na dodatek "Krew i wino".

(w razie czego w starym sejwie czeka Wiesław-Barbarzyńca :) wszystkie ulepszenia/glify/kamienie to tylko premie do ataku/krwawienia/podpalenia, ciężki ekwipunek, itp - ale tym gra mi się zdecydowanie zbyt łatwo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dziś skończyłem Serca z Kamienia. Trzeba przyznać, że świetnie zrobili ten dodatek. Jeszcze sobie dokończę NG+, w wersji Ciri jako wiedźminka i romans z Yen, dociągnę do lev 75-80 jeśli się da i tyle. Nazbierałem sobie eliksirów oczyszczenia kilka to mogę sobie różne buildy Wieśka porobić.

 

Co dalej, do Krwi i Wina wiele miesięcy, na TES VI brak perspektyw, Half Life to wiadomo, w co tu grać? :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ng+ polecam build czysto alchemiczny, mnie ciężko się było przestawić na początku z typowego szermierza ale potem to już z górki, w końcu 2 odwary, 9 petard i każdy eliksir i prawie jak na kodach miejscami :biggrin:
Na 59 lvl mam porobione wszystkie zlecenia i poboczne q z podstawki a fabularnie to

dopiero bitwa o kear morhen

, tylko nie mogę lepszego gearu ubrać bo lvl za niski:)

Za to najbardziej się cieszę z uzbierania wszystkich kart, to chyba ktoś z zapędami sado-maso wymyslił, o ile sam gwint wciąga jak nie wiem, tak szukanie ich bywa frustrujące.

Z modów polecam super turbo lighting mod i hd reworked (polskiego autorstwa), stlm w wielu miejscach odmienia wizualnie grę :D, nie wiedzieć czemu coś się pogryzło ze sweet fx i gra mi się wczytywała 2 minuty zamiast góra 10 sekund...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też skompletowałem sobie karty i z podstawki i z dodatku.

 

martwiłem się o Krowę z dodatku, bo jej nie podniosłem w czasie wesela, ale na szczęście jest potem dostępna cały czas do podniesienia w stodole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś widział mod który daje możliwość ukrycia questów (np z kartami, bo mnie totalnie nie interesują), albo z przedmiotami alchemicznymi czy rzemieślniczymi które już wykonałem, albo są tak beznadziejne, że szkoda na to miejsca na tej liście itemów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eredina nie zabiję najwyraźniej przy tym drugim przejściu. Umarłem w tej walce już chyba 20 razy, a nie gram na najwyższym poziomie trudności, tylko na drugim od góry. Czyżby zrebalansowali tę walkę na 1.11 lub 1.12 (ginę na dwa ciosy Eredina)?

Edytowane przez adashi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eredina nie zabiję najwyraźniej przy tym drugim przejściu. Umarłem w tej walce już chyba 20 razy, a nie gram na najwyższym poziomie trudności, tylko na drugim od góry. Czyżby zrebalansowali tę walkę na 1.11 lub 1.12 (ginę na dwa ciosy Eredina)?

 

Mnie Eredin nie tyka ani razu (v. 1.12, krew, pot i łzy). Mam lekki rynsztunek, co pomaga przy unikaniu jego teleportów. Możesz jakiś cienki build masz. Nie widzę różnic w tej walce względem poprzednich wersji. Jedyne co mnie wkurza, to że klucznik jest łatwiejszy do zabicia w Sercach z kamienia.

Edytowane przez grzechotnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...