Skocz do zawartości
Tom Ha

The Witcher 3: Wild Hunt

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawi mnie jedno, czy redzi dadzą w Cyberpunku easter egga z Cirilla ;) 

W grze wspomina, że była w świecie, gdzie każdy posiadał własny latający pojazd ^^

 

 

No i z ilością znajdziek na Skellige to ostro polecieli... Ktoś zebrał je wszystkie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na lądzie to standardowe znajdźki jak w Velen, na wodzie to głównie kontrabandy. Jak kasy brakuje to warto połazić.

Znalezienie wszystkiego to głównie samozaparcie i parę h grania.

Edytowane przez Ademu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oczyściłem za pierwszym razem wszystko, z eliksirów brakuje mi tylko ten z sukkuba, ale nie chciałem je ubijać :P, za fajne laski. Żyj i daj żyć innym, hehe.

 

Najlepszy sprzęt i tak masz Wiedźmiński, więc rynsztunku lepszego chyba nie ma. Ja mam mix legendarnego kota i jadowitego węża. Lepszy może być tylko chyba Wilka, ale jakiś bug jest chyba i legendarnego nie da się znaleźć.


Na lądzie to standardowe znajdźki jak w Velen, na wodzie to głównie kontrabandy. Jak kasy brakuje to warto połazić.

Znalezienie wszystkiego to głównie samozaparcie i parę h grania.

 

Raczej parędziesiąt godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wszystko legendarne Wilka znalazłem. Wywary skompletowałem. W pierwszym przejściu sukkubów i dopplerów nie zabiłem, ale w NG+ już je utłukłem.

Edytowane przez adashi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo, to muszę je obczaić jeszcze raz. 

 

Jak ktoś ma problemy z aktywowaniem DLC związanego z wiedźmińskim rynsztunkiem wilka to niech zainstaluje :

 

setup_the_witcher3_dlc1-16_2.0.0.41.exe

 

Mi na pojedynczych instalkach niestety nie działał. Pewnie z tego powodu nie mogłem też ukończyć questa Jak kot z wilkiem , nie szło znaleźć dziewczynki.

Edytowane przez NostradamuSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i w koncu skonczony wiedzmin - ok 95h watek gl + zad. poboczne - znajdzki sobie darowalem do NG+. Dziwi mnie, ze obrona mistrzowskich setow wynosi tyle samo (205), a gryfa i wilka maja te same bonusy (sa identyczne za wyjatkiem wygladu...). 

 

Co do fabuly/caloksztaltu, to szkoda, ze po dlugim czasie szukania Ciri, pojawia sie ona w sumie na krotki okres czasu. Teraz czas na dodatek, a pozniej NG+ i jeszcze raz :D

 

Ciekawe, czy CDP zdecyduje sie jeszcze uniwersum wiedzmina kontynuowac za jakis czas... Chociaz na Geralta nie ma chyba co juz liczyc :/

 

 

Po obejrzeniu wszystkich zakonczen widze, ze wypadlo mi te, ktore najbardziej bym chcial - Ciri zostala wiedzminka, Geralt dalej na szlaku. Emhyr wygral wojne, a Skellige sie rozwijalo pod rzadami Cyrus - czy jakos tak).

 

Edytowane przez Quave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu wszystkich zakonczen widze, ze wypadlo mi te, ktore najbardziej bym chcial - Ciri zostala wiedzminka, Geralt dalej na szlaku. Emhyr wygral wojne, a Skellige sie rozwijalo pod rzadami Cyrus - czy jakos tak).

 

 

 

w NG+ wybierz Hjalmara jako następcę, ale w sumie to nie ma znaczenia, jedynie misja inna niż z Cerys

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

w NG+ wybierz Hjalmara jako następcę, ale w sumie to nie ma znaczenia, jedynie misja inna niż z Cerys

 

 

 

Niezupełnie. Pomoc Hjalmarowi nie kończy się wykryciem sprawcy masakry na uczcie, pomoc Cerys tak. Później można znaleźć Birnę Bran przykutą do skały - w przypadku wybrania Cerys. Popraw mnie, jeśli się mylę.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up Ostatnią rzeczą jaką bym chciał, to żeby Wiedźmin zmienił się w tasiemca typu Assasin's Creed. To dobrze że CDR kończą, i do tego robią to w wielkim stylu. Ja też robię sobie przerwę od Wiedźmina, a jak wyjdzie Krew i wino, jeszcze raz przejdę całą grę + wszystkie DLC, pewnie jeszcze wrócę do dwójki, także zabawy starczy jeszcze na wiele godzin.

Edytowane przez grzechotnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie skończą tej serii. Jedyna opcja to gdyby Cyberpunk pobił Wiedźmina popularnością i poziomem sprzedaży. A to nie wydaje się możliwe, bo to nowa seria będzie.

 

Tak że uniwersum Wiedźmina w jakiejś formie powróci na 100%, czegokolwiek by żarliwie obecnie nie mówili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mi właśnie nie chodzi aby na sucho zrobić kopię trójki tylko coś nowego w tym uniwersum, trochę jeszcze usprawnić poruszanie postaci może jakieś ciosy kończące, dodatkowe, może jakieś fajne zadania z serii "nie do wykonania" (takie smaczki) i byłoby super, sprawdzony silnik jest, więc solidna baza do killera na rynku

jedynka i dwójka była trochę drewniana ale trójka to już jest solidny kawał softu szkoda to porzucać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jakby wydali narzedzia moderskie i ktos przeniosl wiedzmina 1 i 2 na silnik wieska 3 :D 

 

 

 

w NG+ wybierz Hjalmara jako następcę, ale w sumie to nie ma znaczenia, jedynie misja inna niż z Cerys

 

 

Z zakonczen co ogladalem wynikalo, ze mozna tez poprzec syna krolowej, ale jakos nie widzialem takiej opcji w grze. Ktos cos?

 

 

Co do nowych gier od CDP to w tym roku ma wyjsc dodatek do W3 (juz przeniesione na 2cz. 2016r. :/ ) + jakas tajemnicza gra (strzelam, ze cos na komorki, moze gwent?). Cyberpunk juz przeniesiony na ok. 2020r. - obstawiam, ze w przypadku sukcesu (co jest wielce mozliwe po sukcesie W3 oraz wielkim zainteresowaniem takim Deus Ex'em) skupia sie na kontynuacji CP. Gdzies widzialem filmik, to przedstawiciel CDP powiedzial, ze musza odpoczac od uniwersum Sapkowskiego, aby nie wyszlo wlasnie zmeczenie materialu (aka Assassins Creedy). Dodatkowo kazde zakonczenie sugeruje, ze to nie bedzie juz historia Geralta co najwyzej Cyri (dobre zakonczenie). A glosy, ze byla zbyt silna na koniec W3... wystarczyloby wyjasnienie, ze np. po zniszczeniu bialego zimna moce znaczaco oslably/zanikly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Niezupełnie. Pomoc Hjalmarowi nie kończy się wykryciem sprawcy masakry na uczcie, pomoc Cerys tak. Później można znaleźć Birnę Bran przykutą do skały - w przypadku wybrania Cerys. Popraw mnie, jeśli się mylę.

 

 

 

Nie mylisz się.

 

Gra jak zwykle oferuje parę rozwiązań i na miejscu Króla jednak wolę faceta :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie skończą tej serii. Jedyna opcja to gdyby Cyberpunk pobił Wiedźmina popularnością i poziomem sprzedaży. A to nie wydaje się możliwe, bo to nowa seria będzie.

 

Tak że uniwersum Wiedźmina w jakiejś formie powróci na 100%, czegokolwiek by żarliwie obecnie nie mówili.

Cyberpunk ma być podobno jeszcze większy niż Wiedźmin, więc całkiem możliwe, że zrówna się z jego popularnością, a może nawet go przebije, bo nie każdy lubi typowe fantasy jakim jest Wiesiek, ale za jego sprawą wiele osób zapewne sprawdzi co nowego przyszykowali ludzie z CD Projekt i maszynka się sama nakręca ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie, bo nie potrafię pokonać upiora w dodatku SzK NG+.

 

Tutaj jestem:

 

4212334700_1461714569_thumb.jpg

 

Level 67 i miecz Harpia level 67.

 

Przechodziłem już tego upiora, ale teraz jest nie do pokonania.

 

Chodzi o to, że za każdym razem, gdy upiór zaczyna regenerować swoją żywotność z obrazu na ścianie, Wiedźmin uderzając w dany obraz nie powoduje jego zniszczenia.

 

A co za tym idzie, upiór odradza się w nieskończoność.

 

No i obrażenia zadawane przez Wieśka są na poziomie 560 DMG, gdzie jedna sekunda odradzania się życia upiora to około 4500 HP.

 

Nie mam żadnych szans na pokonanie upiora, stąd moja prośba o pomoc, może coś  źle robię ?

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwal te lustra, z których on wychodzi (z tego co pamiętam którymś znakiem).

 

Jeżeli żaden znak nie zadziała, to może masz podobny bug do mojego z niezniszczalnym Eredinem. Mnie pomogło cofnięcie się o dwa sejwy...

Edytowane przez adashi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i obrażenia zadawane przez Wieśka są na poziomie 560 DMG, gdzie jedna sekunda odradzania się życia upiora to około 4500 HP.

 

 coś masz słabe te obrażenia ja na 42lv mam na szybkich atakach prawie dwa tysiaki, a na krytycznych ponad pięć, na silnych prawie dziesięć tysięcy na krytycznych (co4-5 uderzenie)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o tym piszę :)

 

Dla tego szukam sposobu na pokonanie upiora, bo na ten moment nie mam żadnych szans przy tak małym DMG miecza.

 

Miecz Harpia 67 level.

 

Upiór nie posiada pokazanego levela.

 

 

Ale nie ma się co napinać... od rana dziś chodzę po Velen i robię znaki zapytania oraz misje poboczne, aby wbić 70 level.

 

Na razie mam 68 :E

 

Jak na 70 levelu nie ubije upiora, to coś jest nie tak z Geraltem i jego mocą w mieczu srebrnym.

 

 

Na sobie aktualnie mam taki zestaw:

 

 

5209998700_1461765859_thumb.jpg 1632196700_1461765860_thumb.jpg 9778511400_1461765861_thumb.jpg 6818204700_1461765863_thumb.jpg 2367320500_1461765864_thumb.jpg 2694219600_1461765865_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz udźwig 9100? Jak to osiągnąłeś? Dodanie dwóch dodatkowych poziomów niczego nie zmieni, problem musi leżeć gdzieś indziej. Ja bardzo podobną postacią pokonałem tego upiora, był to dość wymagający przeciwnik, ale bez przesady

post-160060-0-46105500-1461766749_thumb.jpg

Edytowane przez adashi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego upiora ubija się normalnie (Quen, zapewniający ci osłonę oraz Yrden, który spowolni upiora), a jak tylko zobaczysz zielony portal to go zniszcz, bo będzie się regenerował.


Masz udźwig 9100? Jak to osiągnąłeś?

 Zgadnij, hehe.

 

Ja mam jakieś słabsze:

 

9e2b98043deaece1m.jpg

Edytowane przez NostradamuSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz udźwig 9100? Jak to osiągnąłeś? Dodanie dwóch dodatkowych poziomów niczego nie zmieni, problem musi leżeć gdzieś indziej. Ja bardzo podobną postacią pokonałem tego upiora, był to dość wymagający przeciwnik, ale bez przesady

 

 

Mam moda na udźwig, bo krew mnie zalewała, jak musiałem odkładać zasoby z powodu przeciążenia wiedźmina.

 

Tutaj mod:  https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/3/?tab=2&navtag=https%3A%2F%2Fwww.nexusmods.com%2Fwitcher3%2Fajax%2Fmodfiles%2F%3Fid%3D3&pUp=1

Tego upiora ubija się normalnie (Quen, zapewniający ci osłonę oraz Yrden, który spowolni upiora), a jak tylko zobaczysz zielony portal to go zniszcz, bo będzie się regenerował.

 Zgadnij, hehe.

 

Ja mam jakieś słabsze:

 

 

 

 

Masz coś za silne miecze :P

 

Aż dwukrotnie silniejsze od kolegi wyżej i moich.

 

Nic dziwnego, że lejesz tego upiora.

 

 

U mnie przy około 500DMG mieczu srebrnym, ten upiór po prostu się ze mnie śmieje i natychmiast się regeneruje zanim dotrę do aktywnego obrazu.

 

A jak nie przejdę upiora, gra dalej nie pójdzie i lipa będzie :(

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak znalazł żeby za jednym zamachem opłynąć te wszystkie bezsensowne znajdźki na archipelagu Skellige. W sumie nie mam po co bo w końcu znalazłem tę ostatnią recepturę na olej wyśmienity, ale jak już sobie zainstaluję tego moda to pewnie opłynę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...