Skocz do zawartości
Tom Ha

The Witcher 3: Wild Hunt

Rekomendowane odpowiedzi

Stalowy podobny, srebrny dobrze lepszy :)

 

Srebrnego już  nie zdobędę, ponieważ jak czytałem na necie, przegapiłem okazję :E

 

Kota i Wilka chyba mam szansę jeszcze zdobyć - pancerz.

 

Moja głowa jest do góry, gra jest absolutnie cudowna :)

 

 

W pierwszej kolejności chcę zdobyć  70 level i wtedy pójdę na upiora.

 

Jak nie dam rady, odejdę od mojego stereotypu i poszukam Wiedźmińskich wynalazków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczą się staty: miecze po +75% przy krytyku i zwiększające prawdopodobieństwo krytyka, rękawice +50% przy krytyku i staty zwiększające %-ową siłę ataku. Dodatkowo masz jeszcze umiejętności pasywne z drzewka + bonus jak dźwigasz tylko dany rynsztunek (lekki, średni, cieżki - możesz u zaklinacza zrobić by niezależnie co nosisz, było traktowane jak jedenrodny)

 

A generalnie to ten upiór nie jest jakiś mocny (jaskółka, Dekokt Raffarda Białego) + w bestiariuszu zobacz na co jest podatny.

W zasadzie z twoim lewelem powinieneś iść jak taran, wycinając wszystko dłubiąc w nosie.

 

Ja np w ogóle w grze nie używałem ciosu silnego. Nie było potrzeby. Igni, aard + szybkie oraz wiadomo - uniki.

Edytowane przez NostradamuSek
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz wiedzę :)

 

Dziękuję za porady :)

 

 

Czy Wiedźmin zawsze zachowuje się tak samo, gdy jest w pobliżu przeciwnika ?

 

Mam na myśli to, że czai się i właściwie dobiegnięcie do obrazu jest "parodią" a nie  ruchem gracza ?

 

Ja sobie ustawiłem na PPM przeturlanie  i to mi ratuje sporo życia.

 

 

Obrazy aktywne trzeba uderzać mieczem tak ?

 

One nie są niszczone i upiór  zawsze może wybrać odpowiedni obraz ?

 

A może mam być np. w jednym miejscu i tam kombinować - gdybym stał po jednej stronie korytarza i walczył, wtedy mam "tylko" dwa obrazy obok i jest szansa na ich szybką lokalizację i dostęp do nich.

 

 

Tutaj chodzi o to, że zanim się zorientuję, który obraz jest portalem życia, upiór już ma życie załadowane i właściwie jestem na początku randki XD

 

 

Zaraz tam idę... jak nie dam rady, będę musiał jednak założyć set Wiedźmiński :smoke:

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie idę ubić to to:

 

 
 
Wredne babsko, zawsze byłem na jej jednego strzała.
 
Okieej, ubita. Widocznie słabawy byłem wcześniej.
Edytowane przez NostradamuSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoja Stara... hehe :biggrin:

 

Nie raz się uśmiałem w czasie gry, coś czytając lub słuchając :)

 

No i skończyłem grę.

 

Dzięki za porady odnośnie setów Wiedźmińskich.

 

Na koniec tak to u mnie wygląda i jest po prostu zabójcze:

 

 

1795036300_1462017326_thumb.jpg 4629555800_1462017328_thumb.jpg 9391267600_1462017329_thumb.jpg 8942159900_1462017331_thumb.jpg 4074987500_1462017332_thumb.jpg 5008719200_1462017334_thumb.jpg 1641907500_1462017335_thumb.jpg 4468406600_1462017336_thumb.jpg 2186352700_1462017337_thumb.jpg 8827765600_1462017339_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i widzisz, od razu statystyki lepsze.

 

Możesz jeszcze zrobić na mieczach UTRWALENIE u zaklinacza (stały bonus od stołów płatnerskich) i LEKKOŚĆ (traktowanie wszystkich elementów rynsztunku jako lekki) i w zdolnościach wziąć TECHNIKA SZKOŁY KOTA.

 

35d8ff65e353f938m.png

Edytowane przez NostradamuSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba pamiętać, że level powyżej 35 dotyczy NG+ a to już inny poziom trudności :)

 

No i nie wytrzymałem i zaczynam od nowa grę :P

 

Save z tamtej rozgrywki zapisane, a ja sobie teraz pojadę tylko na setach Wiedźmińskich - rynsztunek.

 

Miecze będę dobierać wedle mocy i możliwości.

 

Co do zaklinacza słów, to jakoś nie przemawiają do mnie te takie inne runy.

 

Poza tym 4K mocy w mieczu srebrnym jest dosłownie kosmiczne.

 

Nie miałem pojęcia, że dobrze dobrany set potrafi tak bardzo wzmocnić staty Geralta.

 

Trzeba tylko pamięctać, że KOT jest delikatny i bez mocnego Quin będzie bardzo ciężko.

 

W moim przypadku taka kombinacja jest jak najbardziej OK, bo zawsze zakładam tylko Quin na cały rynsztunek i daje to moc.

 

Chociaż parę razy cały Quin został zniszczony w raz z życiem Wieśka po jednym ciosie  - gryf na Skelige na małej wysepce.

 

Z tym, że on miał czachę na głową :P


No i widzisz, od razu statystyki lepsze.

 

Możesz jeszcze zrobić na mieczach UTRWALENIE u zaklinacza (stały bonus od stołów płatnerskich) i LEKKOŚĆ (traktowanie wszystkich elementów rynsztunku jako lekki) i w zdolnościach wziąć TECHNIKA SZKOŁY KOTA.

 

35d8ff65e353f938m.png

 

Gwardzistę masz na rękach a pomimo to tak wysoką moc mieczy ?

 

Muszę przemyśleć te rękawice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po przejściu podstawki, bez dodatku Serce z kamienia miałem 42 lvl i oczyszczone w zasadzie wszystko. Po NG+ z dodatkiem wskoczyłem na 70 lvl.


rękawice gwardzisty są w kilku odmianach niektóre dają ponad 80 do obrony, krytyka 50% i minus 5% obrażeń od wszystkiego, to nie jest złe

 

ja na pierwszej grze po wykonaniu większości questów (część nie zrobiłem) mam 41lv

 

Generalnie wszystko jest w różnych statach w zależności od znalezionego wymaganego poziomu. Rękawice mają staty chyba takie same, zmienia się tylko bazowa obrona. Nie pamiętam, czy inne miały trochę słabszy % przy krytyku. Lepszych od obecnych na razie nie znalazłem, musiałbym chyba jeszcze raz się przejść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

nie wiem czy ktoś się spotkał z tym samym problemem co ja, ale jest on dość irytujący więc postanowiłem o nim napisać.Otóż, po zaimportowaniu gry na nowy dysk(instalacja WIN 10 itp.) zaczęły się dziwne problemy z kamerą używając myszki.Mówiąc wprost przy ruchu kamery następuje nieprzyjemny, kilku sekundowy lag(zaznaczam przy KAŻDYM ruchu).Bądź co bądź Wieśka przechodziłem na padzie, gdzie nie ma takich problemów, lecz gdy jestem zmuszony użyć myszki ten problem po prostu uniemożliwia normalną grę. :sad: 

 

Dzięki za jakiekolwiek solucje i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poważnie mówię, co do level 35+ i NG+ :)

 

Jak grałeś kiedyś np. w Borderlandsa i po pierwszym przejściu gry robiłeś NG+, to na pewno wiesz, jak poziom trudności wskakuje do góry :)

A ja poważnie mówię "aaaaaaha". Nie odpalałem NG+, widziałem że jest ale nie zainteresowało mnie to na tyle żeby w ogóle przeczytać do czego to ;) Wiem, lama jestem :] 

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

nie wiem czy ktoś się spotkał z tym samym problemem co ja, ale jest on dość irytujący więc postanowiłem o nim napisać.Otóż, po zaimportowaniu gry na nowy dysk(instalacja WIN 10 itp.) zaczęły się dziwne problemy z kamerą używając myszki.Mówiąc wprost przy ruchu kamery następuje nieprzyjemny, kilku sekundowy lag(zaznaczam przy KAŻDYM ruchu).Bądź co bądź Wieśka przechodziłem na padzie, gdzie nie ma takich problemów, lecz gdy jestem zmuszony użyć myszki ten problem po prostu uniemożliwia normalną grę. :sad:

 

Dzięki za jakiekolwiek solucje i pozdrawiam.

 

 

W opcjach gry jest ustawienie kursora hardware - włącz go i zobacz, czy jest poprawa.

 

Druga sprawa, to jaką masz kartę grafiki i sterowniki ?

 

Ja mam WIN10 X64 PRO i na 750Ti + 364.96 gra działa bardzo płynnie - nie szarpie.

 

Spróbuj ustawić lock FPS na 30 i zagraj.

 

Wykonaj monitoring użycia GPU/Vram oraz CPU/RAM i dysku.

 

 

A najlepiej zrób króciutki filmik z gry, gdy kamera tnie i wrzuć na forum, to będzie wygodniej coś napisać.

A ja poważnie mówię "aaaaaaha". Nie odpalałem NG+, widziałem że jest ale nie zainteresowało mnie to na tyle żeby w ogóle przeczytać do czego to ;) Wiem, lama jestem :] 

 

No to najlepsze przed  Tobą :)

 

NG+ to ta sama gra, tylko z już wcześniej zdobytym ekwipunkiem i jazda dalej, aż do maxymalnego levela.

 

 

http://polygamia.pl/geralt-bedzie-mial-minimum-30-poziom-poznali-my-szczegoly-ng-dla-wiedzmina-3/

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...czyli w sumie nie widzę parcia na NG+, ale może dziwny jestem. Może że dla przykładu za rok jak będzie się chciało odświeżyć. Ale póki co czekam na Krew i Wino.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problemik  :E

Właśnie dopłynąłem do Skellige i od razu poszedłem do rzemieślników.

Oglądam ich schematy i widzę, że jest do zrobienia fajna kurtka wojskowa 17 level, która jest lepsza od Kota.

No ale nie da się jej zrobić, bo wcześniej pozbyłem się pancerza z Kaern Moren.

Gdzie i czy w ogóle da się  zdobyć pierwszy pancerz z początku gry ?


Tutaj fotki dotyczące pytania:


7549665300_1462292713_thumb.jpg 2192929200_1462292714_thumb.jpg


Tutaj jestem:


3418524700_1462292716_thumb.jpg


A tutaj bug w grze, który jest od samego jej początku... pies po rozmowie Wieśka z tubylcem zawsze wsadza mordkę pod konia i przebiera w miejscu łapkami  :lol2: :lol2:


9973193300_1462292711_thumb.jpg

 

 

 

EDIT: zdaje się, że nic z tego.

 

Po sprzedaniu elementu mistrzowskiego/magicznego/unikatowego, element znika z zasobów kupującego, gdy gracz zmieni plansze.

 

Tak wyczytałem na necie, czyli lipa :(

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czy rzeczywiście dodatek Wiedźmin 3 Serca z Kamienia nie będzie działał, gdy podstawową grę nie mam zaktualizowaną do najnowszej wersji ? Obecnie zainstalowanego mam Wiedźmina w stabilnej dla mnie wersji 1.02. W podanym linku opisywałem błędy jakie wystąpiły po zaktualizowaniu gry: http://forum.purepc.pl/topic/350985-the-witcher-3-wild-hunt/?p=3996633

 

W związku z powyższymi problemami zastanawiam się co robić, gdyż na tekturce z dodatku "Serca z Kamienia" pisze:

"Ważne: Nie instaluj dodatku Serca z Kamienia jeśli podstawowa gra nie została zaktualizowana do najnowszej wersji".

 

Tylko, że jeśli zaktualizuję grę do "najnowszej wersji", to będą się ukazywały właśnie takie błędy.

Proszę o pomoc.

Edytowane przez Aduhi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czy rzeczywiście dodatek Wiedźmin 3 Serca z Kamienia nie będzie działał, gdy podstawową grę nie mam zaktualizowaną do najnowszej wersji ? Obecnie zainstalowanego mam Wiedźmina w stabilnej dla mnie wersji 1.02. W podanym linku opisywałem błędy jakie wystąpiły po zaktualizowaniu gry: http://forum.purepc.pl/topic/350985-the-witcher-3-wild-hunt/?p=3996633

 

W związku z powyższymi problemami zastanawiam się co robić, gdyż na tekturce z dodatku "Serca z Kamienia" pisze:

"Ważne: Nie instaluj dodatku Serca z Kamienia jeśli podstawowa gra nie została zaktualizowana do najnowszej wersji".

 

Tylko, że jeśli zaktualizuję grę do "najnowszej wersji", to będą się ukazywały właśnie takie błędy.

Proszę o pomoc.

 

Najnowsza wersja gry, to 1.121.

 

U mnie dodatek Serce z Kamienia działa idealnie.

 

Żadnych bugów, żadnych błędnych tekstur, nie wywala do pulpitu, itp.

 

Myślę, że możesz spokojnie aktualizować grę do 1.121 patch i zainstalować dodatek SzK.

 

 

Piszę to jako użytkownik GTX750Ti i sterownik 364.96 beta.

 

 

EDIT: właśnie zauważyłem, że jest nowszy sterownik 365.10 :P zaraz go zainstaluje i odpisze.

 

EDIT: sterownik 365.10 działa bez zarzutów.

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...