Skocz do zawartości
Tom Ha

The Witcher 3: Wild Hunt

Rekomendowane odpowiedzi

W tej chwili pobieram najnowszą wersję Wiedźmina, ale tak jak mówię. Poprzednio też miałem zainstalowaną tę wersję, która się teraz pobiera i tylko wtedy występowały błędy tekstur. Może tym razem będzie inaczej :) Oby.

 

PS: Nie wiem co jest z tymi sterownikami od Nvidi, bo jakieś 2 miesiące temu zainstalowałem najnowszy (na tamtą chwilę) sterownik i wyskakiwał Menedżer okien pulpitu. Wiedźmin 3 w ogóle nie chciał się włączyć (nie pamiętam czy inne gry też nie). Wczoraj pobrałem wspomniane przez ciebie stery (365.10) i znowu to samo. Dlatego ostatecznie mam zainstalowane sterowniki otrzymane przy zakupie karty graficznej.

post-218083-0-12753800-1462447709_thumb.jpg

Edytowane przez Aduhi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem i widzę, że nie mam SP1. Oczywiście posiadam Windows 7. Jak uporam się z aktualnymi problemami to go zainstaluję. Mianowicie:

> pobierałem przez 5 godzin aktualizację Wiedźmina 3 do wersji 1.12.1

> gdy pobieranie się zakończyło zrestartowałem komputer

> po ponownym uruchomieniu systemu gog zaczął się aktualizować (jakieś 3 MB ważyła ta aktualizacja) wystąpił kolejny błąd :(  [patrz screen]

 

Nawet nie mam jak sprawdzić czy dalej występują błędy tekstur. O tym SP1 przeczytałem podczas pobierania, dlatego dopiero teraz zamierzałem zaktualizować system. Na necie trochę poczytałem o tym błędzie i wkleiłem do System32 ten plik.

Dalej nie działa.

post-218083-0-90890500-1462457329_thumb.jpg

Edytowane przez Aduhi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem pobrać gog galaxy przez internet, ale to nic nie zmienia.


Mam duży problem, ponieważ błąd, mimo zainstalowania SP1, dalej wyskakuje i już kompletnie nie wiem co robić. Trochę głupia sytuacja, bo nie po to kupiłem dodatek, żebym nie mógł w niego zagrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co pobrać bezpośrednio z konta www, bo wybacz ale nie rozumiem.

 

PS: Po zainstalowaniu SP1 sterowniki działają. Teraz został tylko do naprawy ten błąd z gog galaxy, bo przez to gra nie działa i nie da się pobrać dodatku Serca z Kamienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na gog.com, wybierz Witcher 3, będziesz miał do ściągnięcia pliki - ściągnij ręcznie wszystkie części Serca z Kamienia i ręcznie doinstaluj.

Jak nie podziała, opcja Repair w ustawieniach gry w Galaxy.

 

Co do tego screena powyżej, masz VC Redist x64 zainstalowanego? Może trzeba reinstall, żeby nadpisał brakujące pliki?

Edytowane przez Zuhi
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co pobrać bezpośrednio z konta www, bo wybacz ale nie rozumiem.

 

PS: Po zainstalowaniu SP1 sterowniki działają. Teraz został tylko do naprawy ten błąd z gog galaxy, bo przez to gra nie działa i nie da się pobrać dodatku Serca z Kamienia.

Chyba masz problemy z myśleniem przyczynowo skutkowym, ale to już Twój problem (względnie neurologa czy psychiatry).

Koleś (Zuhi) z 8 postami na koncie załapał...

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Błąd zniknął. Gra działa, gog galaxy też. Pomógł Visual C++ Redistributable Studio 2015. Były lekkie problemy z jego instalacją, ale ostatecznie się udało. Nadmienię jeszcze, że wcześniej też próbowałem go instalować, ale wtedy jeszcze nie miałem SP1.

 

Dzięki wszystkim za pomoc. Pozdrawiam.

Edytowane przez Aduhi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dobrze pamiętam, że miejsca mocy występowały też w trakcie podrózy z Avallac'hiem? Nigdzie w listach źródeł mocy nie mogę znaleźć informacji o tych lokacjach, a przysiągłbym, że w tracie pierwszego przechodzenia na jakieś trafilem.

 

 

@bot: Dzięki!

Edytowane przez Zjacer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli podróż przez portal z Elfem wiedzącym  ?

 

Jest za skałą - w lewo  przez śmierć - wskakujesz na skałkę i idziesz nieco w lewo... obejdź skałkę.

 

Tam wyczujesz miejsce mocy.

Edytowane przez leven
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wypadające przedmioty i ich statystyki są zależne od poziomu trudności gry?

 

Kolejna kwestia "nowa gra +" gdy zaczyna się przygodę na nowo co dokładnie się zmienia (co zyskuje a co traci)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem pierwszej części pytania z przedmiotami.

 

Co do NG+ to:

 

- cały świat gry zostaje wyczyszczony z zapytajników - właściwie zaczynasz grę od nowa.

 

- zostaje cały osprzęt zdobyty wcześniej w grze, ale miecze już będące w zasobniku Wiedźmina, zostają podniesione do bardzo wysokiego levela.

 

- wszystkie schematy i przepisy wcześniej zdobyte znikają, trzeba je od nowa szukać

 

- gra jest trudniejsza od pierwszej części - mówię o poziomie Krew, Pot i Łzy.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Powalczyłem wczoraj na 44 levelu z misją na 62 level i się udało po około godzinie :P

 

9046510200_1462968754_thumb.jpg 2133883000_1462968756_thumb.jpg 8810572000_1462968758_thumb.jpg 9113573200_1462968760_thumb.jpg 6231707700_1462968762_thumb.jpg 9091788200_1462968763_thumb.jpg 8134222800_1462968765_thumb.jpg

 

Warto na prawdę.

 

Dodawanie gniazd do mieczy i rynsztunku robi swoje :)

 

Polecam podpalenie dla mieczy - potworki palą się i w tym momencie można je zaciukać.

 

Podpalenie nie działa na Żywołaki ziemi/ognia/lodu i upiory, ale na resztę tak :)

 

Latające stworzonka bardzo nie lubią ognia - np. Archegryfy, Kuroliszki, Drakonidy, Harpie, Meduzy, Syreny, czy Bazyliszki :)

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde wszędzie wystartowały pre-ordery a mi się wydaje jak bym wieki w Wiesława nie grał (od ostatniego DLC) i jakoś mnie tak ten HYPE jeszcze nie pociągnął ;) Może jak dadzą oficjalny trailer to odżyje we mnie mój Inner-Wiesław ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpalenie jak najbardziej, ale podstawa to Krwawienie.

 

Krwawienie masz w umiejętnościach szybkiego ciosu.

 

 

8387825500_1462977290_thumb.jpg

 

 

Próbowałem też zamrożenia i oszołomienia.

 

Oba są przydatne, ale jednak pozostałem przy podpaleniu.

 

No i zawsze warto patrzeć na możliwości miecza - mam na myśli jego już przypisane możliwości.

 

Jak np. miecz ma przebicie pancerza 30 i więcej % + krwawienie 10% + szanse na cios krytyczny, to wtedy dodaje podpalenie na 3 gniazda.

 

Masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko podpalenie nie działa na mocniejszych przeciwników, a ludzie czy zwierzęta  to zwykle i tak jednostrzałowce (nawet niedźwiedź to 1-2 uderzenia) a cały szereg podpaleń czy zamrożeń masz też z petard tak więc miecze to głównie krytyczny i moc uderzenia

Edytowane przez TSRules

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No u mnie nie ma przeciwnika na jeden strzał.

 

Zwykłe Utopce potrafią napsuć krwi i zaciukać Wiesława w 2-3 sekundy.

 

Trzeba uważać.

 

Podpalenie daje czas na reakcję i można albo pochlastać gadzinę, albo uskoczyć przed ciosami przeciwnika.

 

Wampirka wyższego dopadłem i byłem zdziwiony, jak świetnie walczy się mieczem nie Wiedźmińskim.

 

Podpalenie na 3 slotach + krwawienie z opcji rozwoju postaci + krytyk 10% z miecza i rozwoju postaci.

 

 

Ale teksty to mają zabójcze :biggrin:

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawkę przeszedłem w komplecie gryfa, potem wilka, a teraz mam miksa.

 

Zauważyłem, że liczy się spryt :P.... Poczytać bestiariusz, naoliwić miecz, łyknąć coś, w zapasie dekokt i jaskółka. Wyskoczyć na solo, poprzetaczać się, pounikać i siekać. Czasem dobrze przed porzucać bombkami, czy walnąć znakiem.

 

Krwawienie w pasywach jest ok. Oczywiście mutageny 10%-we. Ja mam 3 czerwone i jeden niebieski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

praktycznie każdy przeciwnik ma przewidywalną swoją animacje ataku, wystarczy nie dać sie okrążyć (nawet wtedy pomaga szybkie uderzenie w okręgu) i czekać na odpowiedni "martwy moment" i zaatakować potem unik, przewrót i replay, nawet jak popełnimy błąd to zostaje tarcza quen

bardzo fajnie działa petarda zamrażająca (w maxie aż 4 sztuki), lecisz na grupkę statystów, rzucasz petardę i dobiegasz na zakończenie rzeźni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem pierwszej części pytania z przedmiotami.

 

Co do NG+ to:

 

- cały świat gry zostaje wyczyszczony z zapytajników - właściwie zaczynasz grę od nowa.

 

- zostaje cały osprzęt zdobyty wcześniej w grze, ale miecze już będące w zasobniku Wiedźmina, zostają podniesione do bardzo wysokiego levela.

 

- wszystkie schematy i przepisy wcześniej zdobyte znikają, trzeba je od nowa szukać

 

- gra jest trudniejsza od pierwszej części - mówię o poziomie Krew, Pot i Łzy.

 

Co do pierwszej części która nie rozumiesz :)

Pytałem czy poziom trudności wpływa na statystyki przedmiotów jakie wypadają tzn. na normalu (Miecz i opowieść)  miecz kota zadaje 90-120 a na najwyższym poziomie będzie już 120-140 a może w drugą stronę. Będzie zadawał mniej obrażeń.

Czy wypadające przedmioty albo ilość która wypada zostaje zmieniona?

Jak działają oleje i mikstury - tak samo jak na innych poziomach, czy czas jest krótszy albo efekt słabszy.

 

Mianowicie chodzi o to, na co tak naprawdę wpływa wyższy poziom gry.

 

 

/Wracając do NG+

Poziom gry zostaje ustawiony automatycznie na najwyższy - Droga ku zagładzie?

Więcej już nie można ustawić?

Jeśli na najwyższy to czy można zmniejszyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do olejów i wypadających przedmiotów:

 

Nie zwracałem uwagi na te opcje, ponieważ gram na poziomie Krew, Pot i Wino.

 

Jedynie przy pierwszym podejściu do gry miałem Opowieść i na króciutko Droga przez Zagładę.

 

 

Wybranie wyższego poziomu gry niż Miecz i Opowieść powoduje brak regeneracji życia w medytacji, no i potworki są silniejsze, a Wiesław słabszy.

 

Trzeba się namachać mieczem, żeby zwykłego utopca pokonać nie mówiąc o babie wodnej, czy biesie :P

 

 

W NG+ poziomy są te same, ale sam fakt rozgrywki NG+ podnosi siłę potworków i osłabia siłę Wiedźmina, żeby trudniej było.

 

Szczególnie ten przeklęty upiór Iris w korytarzu :)

 

Ale jak odpowiednio dobrać oporządzenie i miecze, to Wiedźmin  zamiata aż miło.

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...