Skocz do zawartości
Tom Ha

The Witcher 3: Wild Hunt

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwnie się teraz gra po patchu.

 

a, Wiesław "chyba" może się dalej rozwijać, bo licznik pokazuje -1997/2000 po zabiciu 3 utopców

 

b, kupiłem miecz na 71 level

 

c, po szybkiej podróży, Wiesiek chce wszystkich boksować, a strażnicy od razu reagują, więc radzę uciekać gdzie pieprz rośnie XD

 

d, Gra zaoferowała mi NG+, ale jest info o nieukończonej grze, więc muszę poczekać na WiK

 

e, nie wiem skąd, ale mam w zasobniku miecz Zirael i nie da się go sprzedać :E

 

 

6257211000_1464625152_thumb.jpg 5497996100_1464625153_thumb.jpg 8924555900_1464625155_thumb.jpg

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie te zjawiska błędy a, c, d (tez propozycja NG+ chociaż ja już jestem po NG+), e po patchu co Ty :)

 

Są duże pozytywne zmiany w kwestii mapy, między innymi da się odnaleźć niezlikwidowane obozowiska bandytów czy tam skarby (w sytuacji kiedy zniknął już znak zapytania ale nie zakończyliśmy tego). Wcześniej trzeba było samemu ślipiać po mapie teraz robi się to klikiem.

Edytowane przez adashi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2.8 giga widze ciagnie

LOL u mnie było 5,4 GB. Na dzień dobry podbiło mi lvl o 1. Mody działają prawidłowo STLM, HdReworked i weathersenhanced. 

"c, po szybkiej podróży, Wiesiek chce wszystkich boksować..." to akurat się zgadza. Hmm chyba coś majstrowali przy wodzie jakaś taka inna i mam wrażenie, że coś z oświetleniem też.      

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kij tam, ja już czekam na jutro, odwołałem nawet korki z ludźmi. Można powiedzieć, że być może ktoś uwali jakiś egzamin przez mojego Wiedźmina :D

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobne błędy, co ciekawe set żmii jest na 69 lvl a mam 68.

Trzeba znowu poustawiać klawisze, w ustawieniach grafiki też musiałem pozmieniać suwaki.

Inna sprawa, że żaden handlarz na moście św. Grzegorza nie chce ze mną pohandlować, jedynie rzucą jakimś zwykłym tekstem - chciałem tą książkę do gwinta kupić. Może znowu jakiś bug, jeśli mam wszystkie karty?

Na cdp.pl można już dostać klucz, nie trzeba czekać na maila. :biggrin:

 

e: dobra, lekko nieprecyzyjnie jest opisane położenie tego kupca - ten sam, u którego kupujemy eliksir oczyszczenia (do resetu skilli)

Edytowane przez Ademu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch jest duży, cos musiało wyjść nie tak.

 

Choć jak można nie wyłapać błędu z boksowaniem po szybkiej podróży to nie wiem..., no ale nie są to błędy uniemożliwiające granie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch jest duży, cos musiało wyjść nie tak.

 

Choć jak można nie wyłapać błędu z boksowaniem po szybkiej podróży to nie wiem..., no ale nie są to błędy uniemożliwiające granie.

Rozpocząłem właśnie NG+, mam także dzisiejszy patch i problem boksowania po szybkiej podróży nie występuje. Czekam na KiW. mam nadzieję iż dodatek uniknie błędów. Czy znana jest wielkość dodatku? Na necie nic nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i się zgadza, bo od razu mam misję w niezakończonych:

 

3826248700_1464644158_thumb.jpg

 

 

Zero szans na poprawne  zakończenie  tej misji ?

 

Nie zdążyłem nawet zareagować !

 

To jest nie w porządku.

 

 

Chodzi o to, że bardzo się starałem mieć zakończone wszystkie misje, a tu nagle koniec misji.

 

Słabo gram w Gwinta i chciałem misję powoli wykonać - teraz lipa.

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WIdocznie nie zdobyles jakiejs karty, podczas innego questa i nie masz juz mozliwosci zdobycia tej karty- w tej sytuacji zadanie zdobycia wszystkich kart bedzie nieukonczone.

 

A wie ktos jak dziala ta ksiazka gwinta? pokazuje mi ze mam powiedzmy w velen 5, novigrad 4, skelliga 1 i jakies postacie 30. Tzn ze tyle kart mam ciagle nie zdobytych? co to sa za postacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuje sie lekko wydymany przez cdp. Kupujac preorder z jakimis tam smiesznymi znizkami zaplacilem u nich 128zl za wersje pudelkową. Zdziwilem sie wiec, widzac dzis w sklepie taka sama wersje pudelkowa po 99zł..

I nie mowcie mi ze do preordera mam dodatkowy plakat, bo pudelko jest za male na ten plakat ktos chyba zle go spakowal i przyszedl do mnie pognieciony :)

 

Na szczescie pamiętliwy nie jestem i KiW juz sie sciaga- dla zainteresowanych: trzeba pobrac 9,7GB danych (oprócz wczorajszego patcha 5,4GB)

Edytowane przez cochin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

sorki że zaśmiecam w tematach z nowego dodatku, ale ja niestety sam nie mogę się nim cieszyć  :sad:

 

Import gry ze starego dysku jest istnym przekleństwem, przy okazji dodatku wyszedł patch 1.21, niestety u mnie (wersja GOG) wcale się on nie instaluje. Powód? Patch nie widzi gry i każe mi ją reinstalować, z DLC jest podobnie.

 

Jeśli wiecie jak można ten problem rozwiązać, proszę dajcie znać...

 

P.S. Skopiowanie patcha na stary dysk, gdzie jest gra nie daje żadnego efektu.

Edytowane przez TheMasterpiece

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WIdocznie nie zdobyles jakiejs karty, podczas innego questa i nie masz juz mozliwosci zdobycia tej karty- w tej sytuacji zadanie zdobycia wszystkich kart bedzie nieukonczone.

Dziękujemy za przetłumaczenie na polski tego skomplikowanego języka w jakim został napisany (i zalaczony jako screen) changelog :)

 

@Up odnajdz wpisy w rejestrze i pozmieniaj lokalizacje

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś użyć opcji scan and import folders? W ustawieniach podaj ścieżkę instalacyjną do gier. Sprawdź też czy GOG nie jest w wersji beta.

 

Tak przy okazji, to ile jest "poziomów" ulepszania zaklinacza?

Edytowane przez Melampus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po skanie nie wykrywa dysku, gra była zaimportowana ze starej systemówki na ssd, sam GOG jest na nim. GOG jest w wersji beta (ma to jakieś znaczenie?)

 

Bodajże 3. Po dwóch zadaniach masz możliwość zaklinania pierwszego poziomu, na drugi potrzebujesz 10 000 a na trzeci aż 15 000 koron.

 

@Havoc Sorka, ale nie wiem o co chodzi? :huh:


Coś się dzieje, za drugim razem po zeskanowaniu plików, GOG najpierw przystąpił do przydzielania dysku, a następnie zaczął pobierać 5 GB jakiś danych....Może to pomoże?

Edytowane przez TheMasterpiece

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersje beta czasami głupieją. Spróbuj odinstalować GOG, cleanerem przeczyścić rejestr i system, zrestartować komputer i ponownie zainstalować GOG. Następnie przeskanuj i zweryfikuj pliki gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

sorki że zaśmiecam w tematach z nowego dodatku, ale ja niestety sam nie mogę się nim cieszyć  :sad:

 

Import gry ze starego dysku jest istnym przekleństwem, przy okazji dodatku wyszedł patch 1.21, niestety u mnie (wersja GOG) wcale się on nie instaluje. Powód? Patch nie widzi gry i każe mi ją reinstalować, z DLC jest podobnie.

 

Jeśli wiecie jak można ten problem rozwiązać, proszę dajcie znać...

 

P.S. Skopiowanie patcha na stary dysk, gdzie jest gra nie daje żadnego efektu.

 

Spróbuj tego:

 

https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=4&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwi68OG8joXNAhWid5oKHa8JC2MQtwIILzAD&url=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DWJI6tYxTD1M&usg=AFQjCNGp8s1VV6hOCqQab-1Hpm4HTeqVUQ&sig2=FVyqIWbDXNAaIt1PxWn3ug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja już wiszę na zadaniu Pieśń Rycerskiego Serca, na treningu jeździeckim. Siedzę sobie na Płotce i nic nie mogę zrobić, ani ruszyć ani zsiąść, ani wyjąć miecza, nic. Gram klawiatura+mysz. Restart gry nie pomaga i chyba trzeba będzie się cofać do poprzedniego save'a. :/

 

Przynajmniej moja Płotka nie ma żadnych problemów z ogonem.

Edytowane przez adashi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta misja jest po prostu głupia.

 

Płotka powinna się poruszać klawiszem W lub kursor do przodu + lewy Shift.

 

Mieczem machasz LPM.

 

Ja się wkurzyłem i najzwyklej w świecie przegrałem te głupie zawody.

 

 

Niepotrzebny niuans w grze niestety - zawsze jakaś "bzdurna" misja się znajdzie w grze :(

 

 

Ale

nie martw się, bo dalej, nawet, gdy wszystkie turnieje przegrasz, będzie wszystko OK

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwne... straciłem save'y z podstawki :> (są przechowywane na partycji systemowej? jedyne co mi przychodzi do głowy to format który ostatnio robiłem :S), no jakoś mnie to w sumie nie zmartwiło, wręcz przyjąłem to z uśmiechem i wróciłem do gry od początku, ale fajnie by było może uniknąć takiej sytuacji jak będę przechodził dodatki etc :->

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...