Skocz do zawartości
Tom Ha

The Witcher 3: Wild Hunt

Rekomendowane odpowiedzi

Save są w dokumentach na partycji systemowej.

 

Jak zrobiłeś format bez wykonania kopi zapasowej save z W3, to niestety już za późno.

 

Sama instalacja dodatku KiW nie powoduje utraty save, jedynie zmienia ustawienia i trzeba od nowa przypisywać sterowanie i niektóre opcje graficzne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez wam sie tak gra wywala w dodatku KiW? Raz czy dwa gra sie wylaczyla na patchu 1.21, ale teraz w dodatku to straszna plaga. Dzieje sie to przy przegladaniu ekwipunku lub w sklepie przy ogladaniu ekwipunku. Gra sie zamyka i jedyne co widze to ze "sterownik odzyskal sprawnosc po nieoczekiwanym bledzie". Mam nadzieje ze amd wypusci nowe stery albo cdp jakiegos patcha na to.

 

Po za tym gra jest poki co super. Glowny watek to mam wrazenie same walki z bossami ;) Tussaint jest bardzo ladne, czesto przystaje na chwile zeby popatrzec na widoki i dać troche Płotce odpocząć od gonitwy za potworami. Aha Płotka czasami jest niewidzialna :D Siodło, juki i trofeum lewitują w powietrzu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie zero wywalania gry. A gram prawie ciągle.

 

Co do braku dźwięku link do odpowiedniego pliku jest udostępniony na forum pclaba. Brakuje Ci jednego pliku plpc.w3speech, który jednak powinien się pobrać z goga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że jesteśmy trochę przyzwyczajeni do problemów z Wieśkami, ale kurde...tak sobie myślę, że jakby to było coś od Ubisoftu to by się tu niezły hejt lał za takie rzeczy, nie sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z kilkoma tekstami (zamiast opisu jest [DEBUG]cośtamcośtam) i jednym golemem pilnującym skarbu (jeszcze w Velen) - stał się niezabijalny, ma pusty pasek życia a biega i atakuje. Okładanie go nic nie daje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z kilkoma tekstami (zamiast opisu jest [DEBUG]cośtamcośtam) i jednym golemem pilnującym skarbu (jeszcze w Velen) - stał się niezabijalny, ma pusty pasek życia a biega i atakuje. Okładanie go nic nie daje.

 

Też mam Debug i myślałem, że mi się gra zaczyna sypać :P

 

Co do Golema, to proponuję - jeżeli ma to sens - wrócić jeden save do tyłu i przejść go jeszcze raz.

 

Gdzie on jest dokładnie ?

 

Ja czasem, gdy jakiś duży Golem ma czachę nad głową odciągam go od np. skarbu i potem szybko biegnę i zwijam skarb :biggrin:

 

Raz w ten sposób wampira wyższego wykołowałem, bo był za silny i nie szło go ubić, za to Wiesław padał od jednego pociągnięcia pazurami.

Quest z zastąpieniem rycerza na zawodach. Płotka nie startuje. Chyba gaźnik siadł.

 

 

Lewy Shift naciskasz ?

 

Włożyłem zapałkę, blokując ten przycisk i w końcu koń ruszył, ale rycerz  zmiótł mnie z siodła kilka razy i misja przegrana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie po zainstalowaniu dodatku gra nie chciała uruchomić się. Jakiś błąd...

 

Zrobiłem czystą instalkę wszystkiego od nowa i ruszyło... bez głosu dialogów... szybki patch... poszło z głosem. Teraz tylko znaleźć czas. 

Na razie ubiłem pierwszego potworka z maczugą dla testów... padł do stóp.

Generalnie zapowiada się dobra młócka.

Edytowane przez NostradamuSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który Geralt ma najfajniejszy se z tych fotek ?

1. zbroja kapitana

2. zbroja kota

3. wojskowa kurtka


1359218600_1464870497_thumb.jpg




6404441000_1464870496_thumb.jpg



Jak macie jakieś fajniejsze sety, to proszę o namiary :)


Obecnie założona jest Wojskowa Kurtka, dla tego Kot  i Kapitan mają na + wytrzymałość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie z kolei Płotka zatrzymuje się na niewidzialnych przeszkodach. Dodatkowo jakby grafika roślinności gorsza. Ustawiłem co prawda zalecane. Może profil nv zmieniła.

 

Wysłane z mojego D6603

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja praktycznie nie jeżdżę Płotką, bo sterowanie jest tragiczne.

 

Z resztą Wiesław szybko biega - tak jak średnie tępo Płotki.

 

No i zwiedzanie świata gry na piechotę jest przyjemniejsze, od jazdy konno.

 

 

U mnie roślinnośćwygląda ślicznie - textury i jakość terenu uber + średnie cienie/HBAO+/winiety itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie crash seria takze trwa w najlepsze. Reinstalacja sterownikow gpu, visual c+, weryfikacja plikow gry, obnizenie zegarow gpu, obnizenie ustawien graficznych- zadnego rezultatu. Gram i sie w<span style='color: red;'>[ciach&#33;]</span>iam, zapisuje co 5 sec i jakos to leci :)

 

Na szczescie Wiesiek jak zawsze genialny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kraczcie.. u mnie na razie nic, poza początkowymi "jajami". Hmm. Być może, że instalka na czysto wlazła dobrze, zapisy stare chodzą.

Płotka, jak Płotka... często ma dziwne problemy, z czego chyba najśmieszniejszym był galopujący zad bez przodu, jakby pół konia w ziemi pędziło. Mimo wszystko, latać po lokacjach pieszo, tam i z powrotem to ponad moje siły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z całego DLC WiK miałem dwa zejścia gry do pulpitu bez jakiegokolwiek ostrzeżenia, ale to jest i tak OK.

 

Mam ustawiony automatyczny zapis na co 3 minuty - mniej się nie da.

 

 

Co do bugów... dwa konie na sobie:

 

 

2503929700_1464941462_thumb.jpg

 

 

No ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło... ah te pupeczki :biggrin:

 

 

3037583900_1464941463_thumb.jpg

 

 

Medal za piękne dziewczyny i ich figury, oraz za ubrania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konskie cerbery ;) Troche dziwnie sie czuje z tym nowym gui, mimo, ze czytelniejsze. Bethesda powinna sie uczyc od cdp, a nie wydanie w kolko syfu pt. TES/Fallout i liczenie na moderow.

 

Duzo daje przeniesienie gry na ssd? Jakbym mial robic reinstalke w celu zniwelowania to moze na ssd bym przerzucil.

Edytowane przez Quave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...