Skocz do zawartości
Tom Ha

The Witcher 3: Wild Hunt

Rekomendowane odpowiedzi

Mutagen: 3 czerwone 10% i jeden niebieski 10%.

Glify, ja używam tylko Igni i Aard.

Kamienie do mieczy różnie, albo wytrącenie z równowagi, albo oszołomienie, albo zatrucie, albo krwawienie.

Możesz jeszcze pobawić się u Zaklinacza, który między innymi może dodać dodatkowe miejsce na runę, kamień.

Edytowane przez NostradamuSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

p.s.

Jakie kamienie najlepiej wg Was pakować w miecze?

Co każdy potrafi można oczywiście przeczytać, ale jedne z atrybutów działają lepiej niż inne. Macie jakieś preferowane opcje ?

Ja w miecze pakuję po trzy kamienie Większy Weles (zawsze wybieram miecze z trzema slotami), bo dają boosta do wszystkich znaków. W sumie to wydaje mi się optymalne, bo efekty krytyczne, jak krwawienie, mam zapewnione przez rozwój odpowiednich umiejętności, więc szkoda mi na nie marnować slota w mieczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem najprostsze rozwiązania są najlepsze, bo w walce i tak nie ma czasu kombinować, quen+pertada zamrażająca+jaskółka+grom lub zamieć i wystarczy, quen daje bonusowe 1-2 uderzenia od przeciwnika bez obrażeń i to zwykle wystarcza na zakończenie konwersacji z nimi ...

 

a gra faktycznie została utrudniona ale to i dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie bez żadnych modów zainstalowanych i rozdzielczości 1440p co akurat ma chyba marginalne znaczenie albo wręcz żadne, na początku sesji gra alokuje 2GB z lekkim hakiem, po pól godzinie zazwyczaj jest już zalokowane około 2.3GB, no a po wielogodzinnej sesji około 3GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na 750Ti 2GB gra rzadko przekracza 2GB Vram.

 

RAM o dziwo nawet do 4 GB nie dobija.

 

Ogólnie świetnie zoptymalizowana gra pod delikatne konfigi.

 

 

Pozwolę sobie wrzucić dwa filmiki z rozgrywki na moim komputerze:

 

 

 

 

A tego nigdy nie zapomnę... XD

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam oprócz dwóch problemów z brakiem zakończenia questa z zakładki "Poszukiwania" żadnych nie miałem ( A na te pomógł save ). W usunięciu problemów z losowym wywalaniem się gry do pulpitu ( Wiedźmin i GTA V ) pomogło na obu komputerach usunięcie Geforce Experience.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek zaliczony, jedno z zakończeń wybrane. Nie mogę zakończyć zadania Eksperyment więzienny, pomimo oszabrowania pudełka ze skarbem, poza tym gra świetna! Tylko raz mi się sama z siebie wyłączyła, brak innych bugów, itp.

Edytowane przez Zuhi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no, znalazłem niedawno mieczyk srebrny z hitem ponad 1000 i dodatkowym +85% przy krytyku.

Dodatkowo bonus do krwawienia, krytyków i zatrucia, jak mnie pamięć nie myli, jakiś na F.

Stalowy gwardzisty, też ma chyba lepsze staty. Jak wrócę to napiszę.

 

EDIT

 

Arcy niedźwiadka ma uwaga... +100% premii przy krytyku 

Arcy gryf ma +50% premii. Kot nie ma wcale, hahaha.

 

Ja mam srebrny Fen'Aeth +85% premii przy krytyku i walnięcie 846-1034 bazowo. Wymagany poziom 83.

Edytowane przez NostradamuSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eliksir Dekokt Raffarda Białego w zasadzie uzupełnia całe życie od razu. Jaskółka to przy tym pikuś.

Dodatkowo masz umiejętność, że każde wypicie eliksiru dodaje +1000 do życia. 

 

Żarcie generalnie mało efektywne, acz oczywiście konieczne w drodze przy drobnych potyczkach, jak nie chcesz zużyć eliksir.

Odwar z Echidny też jest niezły.

Edytowane przez NostradamuSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przechodziłem grę za pierwszym razem to pociągnąłem na bułkach i jaskółce :)

1. Możesz mi podpowiedzieć jaka to umiejętność?

Zakładam, że odnowienie, które na pierwszym poziomie przywraca 5% żywotności przy zażyciu każdego eliksiru.

 

2. Na razie włóczę się po Novigradzie. Czy Dekokt można gdzieś tam znaleźć czy już bardziej na wyspach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przechodziłem grę za pierwszym razem to pociągnąłem na bułkach i jaskółce :)

1. Możesz mi podpowiedzieć jaka to umiejętność?

Zakładam, że odnowienie, które na pierwszym poziomie przywraca 5% żywotności przy zażyciu każdego eliksiru.

 

2. Na razie włóczę się po Novigradzie. Czy Dekokt można gdzieś tam znaleźć czy już bardziej na wyspach?

 

Dekokt masz u zielarzy. Jeden w Novigrodzie, drugi z prawej strony Novigrodu, mała chatka, można ją przegapić, chyba blisko zadania potwór z Novigrodu (ten podstawowy, kur.. ile się go naszukałem) i trzeci na Skelige u druidów, jak mnie pamięć nie zawodzi.

 

Natomiast +1000 życia za łyknięcie eliksiru,  masz w dodatkowych wewnętrznym kole mutagennym.

 

Ja obecnie to chyba jestem nie do zarżnięcia. Nie dość, że łupnięcie z krytem na poziomie ok 10 000, to bonusy z koła masakrują wszystko. Nie wiem, jak by mieli mnie ubić obecnie wykorzystując dodatkowo eliksiry.

Edytowane przez NostradamuSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...