Skocz do zawartości
Tom Ha

The Witcher 3: Wild Hunt

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko...

 

 

Jestem w DLC KiW i wykonuję misję (przypadkowo) "Ścieżki Przeznaczenia"

 

Jest tam do wykonania 5 zadań.

 

Mam wykonane 3.

 

Pozostała Mądrość i Współczucie.

 

Problem w tym, że wcześniej dokonałem złego wyboru i pozabijałem ludzi przez grotą, co praktycznie eliminuje mnie ze zdobycia miecza.

 

Mądrość - zdobędziesz je, jeśli bez rozlewu krwi rozwiążesz konflikt w zadaniu Braterska miłość.

 

 

Czy można jeszcze w jakiś inny sposób wykonać zadanie Mądrość ?

 

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakieś rady co do budowy talii do Gwinta Skellige?? Mam podstawowe karty wygrane od kupców i nie mogę w turnieju pokonać tego pierwszego chopa.

 

Ew. od kogo można wygrać jakieś lepsze karty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakieś rady co do budowy talii do Gwinta Skellige?? Mam podstawowe karty wygrane od kupców i nie mogę w turnieju pokonać tego pierwszego chopa.

 

Ew. od kogo można wygrać jakieś lepsze karty?

 

 

A uzupełniłeś talię Skellige o karty neutralne, w tym bohaterów? Geralt, Yennefer, Ciri, elfi szpieg itp.

 

Podstawa to berserkowie, grzybki, róg dowódcy, pożoga i manekiny (do przechwytywania szpiegów przeciwnika). Pokonałem talią Skellige wszystkich oprócz organizatora turnieju. Największa słabość tej talii to brak własnych szpiegów, przynajmniej żadnego nie znalazłem, nie licząc neutralnego elfa.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

A uzupełniłeś talię Skellige o karty neutralne, w tym bohaterów? Geralt, Yennefer, Ciri, elfi szpieg itp.

 

Podstawa to berserkowie, grzybki, róg dowódcy, pożoga i manekiny (do przechwytywania szpiegów przeciwnika). Pokonałem talią Skellige wszystkich oprócz organizatora turnieju. Największa słabość tej talii to brak własnych szpiegów, przynajmniej żadnego nie znalazłem, nie licząc neutralnego elfa.

 

 

Tak mam te karty w talii, choć może ich teraz być za dużo, bo grając mam w talii jakieś 40+ kart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie używam Berserkerów, grzybków ani pożogi i koszę Skellige jak leci.

Moja strategia opiera się na wyciąganiu kart z własnej talii - Gaunter O'dim z kompletem cieni, Cerys i tarczowniczki, lekkie drakkary. Do tego krowa i kurczak ;) zostawiające stworka na następną rundę, Yennefer, Villentretermerth (czy jak się go pisze), Elf, Ciri, Geralt, Jaskier, burza, dwa mrozy, dwa manekiny, czyste nieba, rogi dowódcy i coś tam jeszcze jak dopełniacze.

Ze zdolnością Cracha wtasowywania discardu do talii takiego O'dima czy drakkary da się odpalić dwa razy z pełnym efektem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o wyjaśnienie, bo nie wiem, czy warto inwestować w tę mutację:

 

 

8973646700_1467899746_thumb.jpg

 

 

Czy to znaczy, że zadając ciosy krytyczne, aktywują się obojętnie jakie odwary ?

 

To przecież nie ma sensu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tja, jak cię "za ciachają" odzyskujesz 100% zdrowia... można aktywować co 3 minuty... GOD MODE.

 

W podstawowym drzewku na zielono mam SYNERGIA, PRZEOBRAŻENIE TKANEK, SZAŁ... i oczywiście WIĘKSZY ZIELONY MUTAGEN

 

W środku mam PRZEPŁYW ADRENALINY lub wrzucam DRUGIE ŻYCIE.

Edytowane przez NostradamuSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mi wytłumaczyć, dla czego Aero.. ma słabsze staty niż np. ten miecz, a tak po prawdzie jest inaczej ?

Chodzi o to, że Aero kumuluje siłę po kolejnych uderzeniach i nie ma tak na prawdę porównania do innych mieczy ?

Właśnie zaciukałem tego szalonego Wieśka i mam jego Księżycowy miecz.

1458089100_1468071769_thumb.jpg 7106441800_1468071771_thumb.jpg
 

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba czytać statystyki całościowe.

 

Ja mam obecnie na sobie:

 

51ba9fcc8ef6b1ccm.jpg
 
6d58c6fef32f9018m.jpg
 
f86045a68252cde6m.jpg
 
a61211b7c0b93e6cm.jpg
 
Jak widzisz na dzień dobry mam 155% premii przy walnięciu krytyka, co w zasadzie przy szybkich i skilach mam często i gęsto.
 
Zbroję i spodnie mam Arcymistrzowskie kota, by dodawało mi do siły.
Dodatkowo mam precyzyjne cięcie dodające 75% dodatkowo obrażeń przy krytyku i cała masa innych hehe.
Edytowane przez NostradamuSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegos czasu (  moze od ostatniego patcha ) jak juz jestem prawie trupem przy ostatnim ciosie pasek energii skacze do pełna... Troche lamowato sie czuje :-) jakis bug czy ocb ?

 

A nie masz w opcjach rozwoju Wiesława perka, który to właśnie sprawuje ?

 

O ten perk mi chodzi:

 

7661002100_1468076907_thumb.jpg

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

A ja mam też jeszcze pytanko...

 

Właśnie znalazłem miecz Aero..

 

Zobaczcie:

 

2904521300_1468076983_thumb.jpg 1848930400_1468076984_thumb.jpg

 

Wszystko jest OK, tylko ja już mam taki miecz - właściwie nazwa jest wspólna.

 

Zostać przy tym rozwojowym rozumiem ?

 

Jestem w Velen i po prostu poszukuje schematów.

 

A ten Aero... z rozwojem mam z pierwszego przejścia gry - teraz jestem w Velen NG+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegos czasu (  moze od ostatniego patcha ) jak juz jestem prawie trupem przy ostatnim ciosie pasek energii skacze do pełna... Troche lamowato sie czuje :-) jakis bug czy ocb ?

 

Nie masz w zdolnościach NIEZABIJALNOŚĆ lub DRUGIE ŻYCIE?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie mam zdolność - niezabijalność na 5 lev , mam 34 lev postaci i jeszcze nie zabiłem Eredina, zbieram wszytko ze szkoły niedzwiedzia i szykuje sie do walki. Wiecie gdzie moge znalezc wiśniowke ? Potrzebna do białej mewy a ta z kolei do wymienitej jaskółki. Gra jest fenomenalna , przechodzę juz od pazdziernika a jeszcze mam całe dwa dodatki w zanadrzu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie mam zdolność - niezabijalność na 5 lev , mam 34 lev postaci i jeszcze nie zabiłem Eredina, zbieram wszytko ze szkoły niedzwiedzia i szykuje sie do walki. Wiecie gdzie moge znalezc wiśniowke ? Potrzebna do białej mewy a ta z kolei do wymienitej jaskółki. Gra jest fenomenalna , przechodzę juz od pazdziernika a jeszcze mam całe dwa dodatki w zanadrzu.

 

Poszlajaj się po karczmach, Oni tam mają gorzołke :P

 

Trzeba czytać statystyki całościowe.

 

Ja mam obecnie na sobie:

 

51ba9fcc8ef6b1ccm.jpg
 
6d58c6fef32f9018m.jpg
 
f86045a68252cde6m.jpg
 
a61211b7c0b93e6cm.jpg
 
Jak widzisz na dzień dobry mam 155% premii przy walnięciu krytyka, co w zasadzie przy szybkich i skilach mam często i gęsto.
 
Zbroję i spodnie mam Arcymistrzowskie kota, by dodawało mi do siły.
Dodatkowo mam precyzyjne cięcie dodające 75% dodatkowo obrażeń przy krytyku i cała masa innych hehe.
 
 
 
Wysoki set masz - pewnie z 95-100.
 
Ja się wycofałem do początku NG+ i jestem na 62.
 
Spróbuj zdobyć Aero... miecz, bo jest niesamowity.
 
Jest w:
 

DLC KiW na wysepce - jeziorko i tam siedzi gostek, który wszystko powie

 

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie poziom 100.

Aero nie jest niesamowity :P

 

Poza tym, nie jestem cnotliwy, niestety braterską miłość nie uratowałem.

 

 

 

Ja za pierwszym razem dałem szansę na przeżycie tych gostków przez grotą i stąd mam miecz.

 

4 pozostałe wymogi są proste.

 

Co do Aero, to muszę przyznać, że jest najlepszym mieczem, jaki miałem w ciągu całej gry.

 

On się ładuje i świeci - masakratyczne obrażenia zadaje wtedy.

 

8839617700_1468082882_thumb.jpg

 

 

Jak chcesz się "pobawić" to proszę save z gry:  https://www.sendspace.com/file/47qhb5

 

Chętnie pogram Twoją postacią :)

 

Mam GOG 1.22 wszystkie aktualizacje.

 

Na sąsiednim forum już się wymieniałem save i działa.

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z niezłym orężem latacie, a ja tu mam problem ze zrobieniem podstaw szkoły kota :)

Grę przechodzę drugi raz, ale nie pamiętam. Czy inny kowal niż Hattori może zrobić mi pierwszy poziom mieczy szkoły kota? Sprawdziłem kilku, ale nie znalazłem odpowiedniego niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomogło :)

To jeszcze jedno pytanie.

Jestem na ostatnim etapie pomocy Triss w ucieczce.

Czy to jest ostatni moment na wybór pomiędzy Triss, a Yen czy jeszcze nie? (Jeśli teraz wyznam miłość Triss to z Yen będzie już później całkiem po ptakach?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Yen mozesz jeszcze numerek odstawic po zabawie z Dzinem, ale szykuj sie pozniej na pamietny 3-kacik ;)

 

W sumie zakonczenie z 3-kacikiem wydaje sie najlepsze (w sensie jakie konsekwencje to ze soba niesie na koniec, bo nie widze Geralta i osiadlego trybu zycia) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

 

Przeskoczyłem w końcu na skellige i uzupełniłem swoją kolekcję eliksirów.

 

Mam np. wyśmienity filtr petriego, który prócz tego, że zwiększa moc znaków powoduje, że znaki zawsze mają działać w jakiś dodatkowy sposób. Nie zauważyłem żadnej różnicy. Jaka jest ta dodatkowa funkcja wyśmienitego filtru?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gordon

Szkoda czasu na najwyższy, weź normalny i będzie git. Gdzieś w opcjach gry po najnowszym paczu masz "podniesienie trudności"  czy jak to się tam nazywa, żeby pojedynki poniżej poziomu Geralta nie były za łatwe. Włącz to sobie.

 

PS.
W NG+ poziomy wymagane na założenie rynsztunków widoczne u rzemieślników na liście po lewej stronie nie wyświetlają się prawidłowo - trzeba klikać każdy z osobna, żeby zobaczyć. Też tak macie?

Edytowane przez grzechotnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do NG+ to właśnie ukończyłem grę w tej opcji.

 

W pokoju znalazł się jednorożec i sexownie położona Yen, której za Chiny Ludowe nie potrafię puknąć :P

 

Co zrobić, bo mnie kusi  :lol2:

 

 

7749253700_1468855232_thumb.jpg


2592034900_1468859145_thumb.jpg

Rozbierałem się, ubierałem, włażę do łóżka, wyłażę z łóżka, a Ona leży i co chwilę głowę podnosi.

Może jakiś prezent trzeba przynieść albo cuś  :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gadałem z nią przechodząc wszystkie dialogi.

 

No i wcześniej nie było jednorożca, a teraz jest koń i Ona leży w moim łóżku !

 

Musi być jakaś możliwość, żeby się chociaż przytulić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...