Skocz do zawartości
Tom Ha

The Witcher 3: Wild Hunt

Rekomendowane odpowiedzi

Apropo miecza Aero... można nawet sporo mocniejszego przeciwnika ukatrupić.

 

Efekt rozładowania miecza jest absolutnie piękny, szczególnie, gdy mamy założoną mutację, po której przeciwnik  zostaje rozerwany na kawałaki przy cięciu krytycznym.

 

Miecz Aero po naładowaniu do 10 levela zadaje zawsze krytyki , więc efekt wybuchu jest gwarantowany.

 

Pozwoliłem sobie zrobić parę fotek w walce... niestety nie potrafię uchwycić najlepszych momentów, bo grać i klikać fotki jest bardzo trudne:

 

 

6961498200_1468943817_thumb.jpg 1979356500_1468943819_thumb.jpg 2646068600_1468943821_thumb.jpg 6900238900_1468943823_thumb.jpg 4661060000_1468943824_thumb.jpg 4727613600_1468943826_thumb.jpg 9393494400_1468943827_thumb.jpg 7088848600_1468943829_thumb.jpg 5149823500_1468944404_thumb.jpg 7722914400_1468944406_thumb.jpg 1082970600_1468944407_thumb.jpg 9239585500_1468944409_thumb.jpg 3404282300_1468944411_thumb.jpg 5118708100_1468944413_thumb.jpg 7475016400_1469015879_thumb.jpg 8471196000_1469015881_thumb.jpg 9322443600_1469015883_thumb.jpg     4308813800_1469020563_thumb.jpg 3807839500_1469020565_thumb.jpg

 

Mam nadzieję, że moderacja nie będzie miała mi za złe wklejenia tylu fotek :P

 

 

EDIT:  Mam prośbę do wiedzących.

Chciałbym upgradować podstawowy set Geralta, ten co jest na samym początku gry, czyli Kurtka Wojskowa, Spodnie Myśliwskie, Rękawice Myśliwskie i Buty Myśliwskie.

Kurtka i spodnie są rozwijane jako Samilijska Brygantyna, ale nie widzę schematów na rękawice i buty.

Może mnie ktoś nakierować na te buty i rękawice myśliwskie ?


O to mi chodzi:


6836680700_1469028532_thumb.jpg 6296722000_1469028533_thumb.jpg 9128034200_1469028535_thumb.jpg 3247132000_1469028536_thumb.jpg 7390396700_1469028537_thumb.jpg

Szukałem rozwiązania w googlach, ale lipa straszna :(

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.

Potrzebuję cienistego pyłu. Mam już jedną sztukę (tą ze zlecenia na północnicę). Więcej nie mogę znaleźć.

Biegałem po nocy po polach, ale żadna się nie trafiła. Możecie podać mi w miarę precyzyjne namiary?

 

2.

Mam 5 pkt w umiejętności niezabijalność. Na początku działała jak należy tj. kiedy miałem powyżej 1 pkt adrenaliny to przy utracie żywotności adrenalina ratowała mi życie. Od jakiegoś czasu umiejętność ta nie działa, a ja nie za bardzo wiem dlaczego.

Edytowane przez hot_lopez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ten cienisty pył wygląda ?  zrób fotkę i daj tutaj, będzie łatwiej szukać.

 

Obszukałem przed chwilą Velen, Skellige i Toussaint i nie widzę tego pyłu :P

 

 

Z niezabijalnością mam podobnie i nie mam pojęcia o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest fioletowa butelka. Wypada z północnic, a jedyna, na którą trafiłem to ta z zadania.

Potrzebny jest do ulepszonego eliksiru pełnia. Jakoś bardzo nie jest mi potrzebny, ale tylko tego eliksiru mi brakuje. (no i kilku w stopniu wyśmienitym, ale musiałbym chyba przeszukać każdą skrzynię w grze).

 

https://www.dropbox.com/s/i1js0nxzupqmj6t/cienisty.jpg?dl=0

 

 

Znalazłem!

https://www.dropbox.com/s/4zmyithb21xy01s/cienisty2.jpg?dl=0

 

Byłem tam dawno temu (przed odpowiednim poziomem) i musiałem uciekać bo nie miałem szans z upiorami. Teraz po pozbyciu się upiorów pojawiła się północnica (byłem tam w środku nocy)

Dostałem cienisty pył 2x

Wydaje mi się, że warto. Wyśmienita pełnia zwiększa żywotność o 1000 na 180s

 

I tak od razu przy okazji. Są tam 2 znaki zapytania. Wygląda na to, że są pod ziemią. Dajcie znać jeśli namierzycie wejście.

Edytowane przez hot_lopez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam aktualnie Wiedźmina 3 + Serca z Kamienia. Mam 36 poziom i 12 punktów umiejętności nierozdanych, ponieważ nie mam już wolnych slotów. Widziałem moda na internecie, który zwiększa ilość możliwych slotów umiejętności, ale zastanawia mnie, czy nie będzie jakichś problemów w przypadku instalacji dodatku Krew i Wino. Pewna osoba skarżyła się też, że coś jej nie działało po instalacji moda.

 

Mam też kilka pytań odnośnie Edycji Gry Roku.

1. Czy można mieć na jednym koncie Gog Galaxy wspomnianego W3 + Serca z Kamienia oraz Wiedźmin GOTY?

2. Czy wersja GOTY zawiera wszystkie aktualizacje?

3. Czy cała gra Wiedźmin 3 GOTY [wersja pudełkowa] jest zawarta na płytach (nic więcej nie trzeba ściągać?). W Mad Max dla przykładu [wersja pudełkowa] na kilku płytach było tylko 2/3 gry, a (już nie pamiętam dokładnie) ponad 10 GB musiałem pobierać.

 

Jeśli nie ma żadnych z tego typu problemów, to chętnie kupię drugi raz całość, żeby wesprzeć CDP Red za dobrą robotę. :) Przy okazji oszczędzę sobie ściągania aktualizacji, dlc itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakaś rada na:

- przezroczyste tekstury, np. droga w "Bokle"

- tekstury rzeczy, których nie ma, a są, np. kupa gruzu w sklepie, albo kupa gruzu przy murze, albo inna góra przy wejściu do jaskni

- lewitująca trawa

- zapadający się Geralt w tekstury.

 

Nic takiego w podstawce się nie działo. Grafika Radeon 390.

 

Reinstall, instalacja z goga, instalacja z płyt, format systemu, najnowsze sterowniki, zabawa z ustawieniami w grze, teslacją w sterownikach. Jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sobie pograłem. Instalator zawiesił się gdy cały pasek instalacji był pełny. Nie mogę odpalić GOGgalaxy, bo nie mam pliku api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll, który się instaluje wraz z updatem windows, a okazuje się ze windows update mi nie działa... przerobiłem już wszystko z googla i nic nie pomaga. Chyba pozostaje mi reinstall systemu (win7), a bardzo nie mam na to ochoty.

 

edit: problemem jest te gunwo "GOG Galaxy". Po odpaleniu gry bezpośrednio z exeka wszystko działa.

Edytowane przez pawelekmal
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile Wiedźminy od 1 do 3 z pierwszym dodatkiem były jednymi z lepszych gier, to Krew i Wino to tragedia, jedna wielkie G. Znajdź "skarb", latam po mapie, szukam, a skarb zasłonięty był teksturą kamieni/gruzu, co oczywiście zasłoniło wejście. Lewitująca trawa, beczki. Przezroczyste mosty. Zasłonięte wejścia do jaskiń. I zamiast skupić się na grze, to odechciewa się widząc Geralta chodzącego od 20cm do 1,7m pod ziemią (tj. pod tekstury trawy). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KiW w wielu aspektach przebija podstawkę, a te przypadłości które opisujesz raczej nie występują nagminnie, tak że powodu możesz poszukać w swoim konfigu. Różne rzeczy występują, np. Trójgłowe Płotki, Nicości, złe tekstury, ale nie jest to nagminne.

 

Konfigu nie masz pokazanego tak że trudno nawet podejrzewać czego to zasługa, a świat PC jest na tyle skomplikowany, że taka już kolej rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to w czymkolwiek może pomóc to:

CPU: FX6350

GPU: Radeon 390 8GB (MSI Gaming)

RAM: 16GB

MB: Gigabyte GA-990XA UD3

OS: Win10

 

Najnowsze sterowniki. W moim przypadku powyższe przypadłości są nagminnie, tylko i wyłącznie w tej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy zmiana poziomu gry na trudniejszy pociąga za sobą jakieś konsekwencje oprócz większej pary przeciwników, tzn. utratę jakichś funkcji, niemożność zdobycia jakichś trofeów itp.??            

Edytowane przez Passt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy zmiana poziomu gry na trudniejszy pociąga za sobą jakieś konsekwencje oprócz większej pary przeciwników, tzn. utratę jakiś funkcji, niemożność zdobycia jakichś trofeów itp.??   

Raczej nie przechodziłem na normalnym za pierwszym razem, i nie dawno na najtrudniejszym(życzenie śmierci czy jakoś tak), i poza większymi obrażeniami od przeciwników, żadnych zmian nie zauważyłem, no inny interface, ale to przez Krew i Wino 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy coś jest nie tak z lokalizacją w grze - wioska Biały Sad?

 

Spada mi FPS w tym miejscu z 60 do około 40, co skutkuje zacinaniem się animacji.

 

Gra w wersji Goty, pudełkowa, zainstalowana z płyt DVD. Wersja 1.30.

 

Nie ma znaczenia jakich ustawień użyję - spadki są.

 

Mój PC:

I5-2500K

GTX 970

8GB RAM

Win 7 x64

 

Wszystkie sterowniki są najnowsze.

 

Miał ktoś z Was podobny problem?

 

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez BambOOs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie gra też potrafi przyciąć w różnych miejscach, ale olewam to bo praktycznie w każdej grze (zwłaszcza w nowszych) mam takie przypadki.

 

Mam do Was pytanie.

Śmigam obecnie w arcymistrzowskiej zbroi kota. Mam perka związanego z bonusami z wiązanymi z lekkimi pancerzami.

Czy jeśli założę zbroję niedźwiedzia, z zaklęciem lekkość to perk na lekkie zbroje będzie działać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszukałem kawał zasobów Internetu w poszukiwaniu odpowiedzi na to pytanie i wielu ludzi miewa wahania FPS (spadki) w Novigradzie, Oxenfurcie (w mniejszym stopniu) nawet na mocno wykręconych I5 z nowszych gen. 

 

Jedynymi ludźmi, którzy deklarują absolutny brak spadków w w/w lokacjach są osobnicy z i7.

 

Czy możesz powiedzieć, jak sytuacja z wydajnością wygląda w Twoim przypadku? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wynika z poziomu trudnosci gry jaki wybrales.

A co do przycinek w nowych grach to pewnie wada wielowatkowosci, w koncu jest to okupione dodatkowym narzutem i jak gra tworzy wiecej watkow niz cpu moze obsluzyc to zaczyna sie przelaczanie kontekstu. Moze jeszcze w tle dzialaja Ci jakies programy, wiec moze to jeszcze bardziej potegowac ten efekt.

 

Edit: chyba ze masz gpu z pascalem, tam przycinki to feature ;)

Edytowane przez Quave
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszukałem kawał zasobów Internetu w poszukiwaniu odpowiedzi na to pytanie i wielu ludzi miewa wahania FPS (spadki) w Novigradzie, Oxenfurcie (w mniejszym stopniu) nawet na mocno wykręconych I5 z nowszych gen.

 

Jedynymi ludźmi, którzy deklarują absolutny brak spadków w w/w lokacjach są osobnicy z i7.

 

Czy możesz powiedzieć, jak sytuacja z wydajnością wygląda w Twoim przypadku?

Na i5-4460 3,4 i i5-5675C 3,7 które mam w domu brak spadków w miastach ale gram na zablokowanych 30 klatkach na padzie z włączonym frapsem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...