Skocz do zawartości
Tom Ha

The Witcher 3: Wild Hunt

Rekomendowane odpowiedzi

Ja u siebie generalnie nie zauważam spadków, które mógłbym przypisać kwestiom procesorowym (czyli jak rozumiem przy dużej ilości postaci i innych aktywnych obiektów), a mam i5. Mam dość słabą kartę graficzną, więc być może na silniejszej karcie by takie spadki wystąpiły, a obecnie są maskowane grafiką. Natomiast jak gram na tym co mam, to spadków w Novigradzie nie doświadczam.

Edytowane przez adashi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na i5-4460 3,4 i i5-5675C 3,7 które mam w domu brak spadków w miastach ale gram na zablokowanych 30 klatkach na padzie z włączonym frapsem.

 

I dlatego nie masz takich problemów :) Próbowałem również takiego ustawienia - wtedy faktycznie żadnych spadków nie było.

 

Panowie, zapytam o coś jeszcze. Macie możliwość sprawdzenia jednej lokacji? Dokładnie chodzi o kanały pod Novigradem - quest "Teraz albo nigdy" gdzie pomagamy Triss.

 

U mnie występuje taki oto glitch:

 

https://youtu.be/1ZhLVU2zE5s

 

Wygląda to tak, jakby ściana kanału była przezroczysta w jednym miejscu i widać przez nią było deszcz padający na zewnątrz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie mogę wykuć miecz stalowy cechu gryfa z 11 poziomu w Velen?? Kowale których znalazłem nie są w stanie jego wykonać?? Nadmienię, że dopiero zaczynam czyścić Novigrad.

Edytowane przez Passt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem główny wątek i dopiero przy podsumowaniu skojarzyłem, że zabrakło mi wątku z zabójstwem Radowida, przez co miałem zakończenie inne niż chciałem. Ostatnim zadaniem z tego wątku było sprowadzenie tego szpiega "szewca", po tym już nie miałem dalszych misji. Także zauważyłem, że nie działają mi alternatywne wersje znaków. Mam wybrane w skilach alternatywne yrden i aksji, przy czym yrden robi standardowy okrąg a akcji tylko ogłusza, a nie przekabaca przeciwnika na moją stronę. Spotkaliście się z czymś takim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się zrąbało odpalenie misji dla Tris bodaj i cały wątek później z tym związany. Jak również nikt mnie nie wezwał do Radowida. Więc również miałem zakończenie nie takie co chciałem. Idiotyzm, miałem info idż i porozmawiam z Tris, ale u niej w opcjach dialogu nie miałem już możliwości odpalenia zadania.
​Głupio, bo to już trochę gry było, więc nie chciało mi się od początku grać, a a tak na koniec miałem kijowe zakończenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam pytanko/prośbę: macie już jakiś fajny schemat na przydzielenie odpowiedniej mutacji, która najlepiej się sprawdza w grze ?

 

Mam na myśli te mutacje:

 

5580283700_1478010095_thumb.jpg

 

 

Uwaga na dziury w ziemi zalane wodą w pobliżu siedliska Wiedźm... wpadłem i zaatakowały mnie Mglaki.

 

Jakimś cudem udało mi się przeżyć, ale wyjść stamtąd już się nie dało i musiałem się cofnąć w save gry:

 

5451573800_1478010091_thumb.jpg

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was takie pytanko.

Trochę się nalatałem i zebrałem arcymistrzowskiego kota.

Zastanawiam się nad jednym.

Za pomocą zaklinania można sprawić, że wszystkie elementy rynsztunku traktowane są jako lekkie.

Jaki ma to wpływ na umiejętności? W brązowych umiejętnościach można wybrać skill do pancerzy lekkich, lub ciężkich.
Kiedy zbroja niedźwiedzia zostanie zaklęta to będzie z nią działać umiejętność zwiększająca statystyki pancerzy lekkich czy ciężkich ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że sprzedałem swojego 6600K, z ciekawości uruchomiłem na kilkadziesiąt minut W3 (wersję 1.30) na G4400. Byłem w lesie, byłem w Novigradzie, byłem w Toussaint, zabiłem kilka potworów. I o dziwo nie ma takich dropów (a raczej ponad sekundowych zastygnięć) z jakimi miałem do czynienia na wyżej taktowanym G3258 kilkanaście miesięcy temu, w okolicach wersji 1.08-1.12. Naturalnie nie można mówić o w pełni komfortowym graniu, spadek płynności jest wyraźny, ale grać się da. G4400 na ustawieniach standardowych.

 

Różnice to nie tylko sam procesor, wtedy miałem W3 zainstalowanego na HDD, obecnie na SSD, no i szybszy RAM teraz. Kurczę, kusi mnie przetestowanie 4-wątkowego Pentium Kaby, zamiast domyślnego 7600K, bo ma przecież takie istnieć. Granie to coraz mniejszy procent czasu w moim wykorzystywaniu kompa.

 

Do młodych: tak, tak właśnie prawdopodobnie zaczyna się starość - kiedy zaczynasz rozważać na serio Pentium zamiast i5/i7.

Edytowane przez adashi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Granie to coraz mniejszy procent czasu w moim wykorzystywaniu kompa.

 

Do młodych: tak, tak właśnie prawdopodobnie zaczyna się starość - kiedy zaczynasz rozważać na serio Pentium zamiast i5/i7.

 

żeby jeszcze było w co grać, też się zastanawiam czy warto ciągnąc stacjonarkę dla 2-3 tytułów rocznie, w starsze gierki z fabułą pogram i na lapku, a z wiekiem człowiek ma po prostu wyższe wymagania i styl "biegnij i strzelaj nie ma czasu na wyjaśnienia" go nie zadowala

 

co do wieska to nie ma on dużego apetytu na CPU

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Percival rusza w trasę z muzyką z Wieśka wraz z aktorami teatru Avatar. Jakby ktoś chciał posłuchać to niech się szybko decyduje bo np. w Warszawie już dołożyli drugi termin a w Kraku blisko połowa miejsc sprzedana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś co się stało z możliwością kupna dodatku Krew i wino ze strony cdp.pl ?
Kiedyś dokupiłem tam samo Serce z kamienia i widziałem, że jest także osobno Krew i wino które planowałem kupić w przyszłości.

Teraz na stronie sklepu jest jedynie wersja GOTY, a samych dodatków brak. Wiem, że można go znaleźć na allegro, jednak nie lubię płacić tym wszystkim resellerom którzy mają klucze z lewej dystrybucji.

Ktoś, coś?

Edytowane przez Gemtin1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś co się stało z możliwością kupna dodatku Krew i wino ze strony cdp.pl ?

Kiedyś dokupiłem tam samo Serce z kamienia i widziałem, że jest także osobno Krew i wino które planowałem kupić w przyszłości.

Teraz na stronie sklepu jest jedynie wersja GOTY, a samych dodatków brak. Wiem, że można go znaleźć na allegro, jednak nie lubię płacić tym wszystkim resellerom którzy mają klucze z lewej dystrybucji.

Ktoś, coś?

w empiku ostatnio był za 59zł z kartami - imho dobra cena. :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cdp podziekowalo graczom za 10 lat wspolnej przygody (niestety link do fb)

 

https://www.facebook.com/PLthewitcher/videos/1930274867216050/

 

I jeszcze przerobka z Lugosem :D

https://gfycat.com/RepulsiveLimitedBarnswallow

Edytowane przez Małpożer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dopiero zacząłem grać w wiedźmina. nie grałem w poprzednie części, ale po przejściu białego sadu jestem w jakimś pałacu, golą mi brodę i strażnik pyta się o różne wydarzenia z przeszłości (przypuszczam, że dotyczy to poprzednich części gry), no i odpowiadam byle jak. jaki to ma wpływ na grę? lepiej zacząć od poprzednich części? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra naprawdę uzależnia. Początkowo oglądanie długich filmów wideo było czymś niezwykłym, ale potem coraz bardziej się angażowałeś ... Minął tydzień, tylko pozytywne wrażenia, przez długi czas gry nie były tak ekscytujące. Po przejściu są nieusuwalne wrażenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...