Skocz do zawartości
Tom Ha

The Witcher 3: Wild Hunt

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za odpowiedź.

W W2 nie walczyłem z Letho. Jaka mina moja była jak już w W3 się z nim spotkałem. Przy zadaniu pobocznym. Miałem oczy jak pięciozłotówki... Oczywiście znowu trzeba było decydować czy mu pomagamy czy nie. Ostatecznie udało mi się go namówić do wyjazdu i ukrycia się w Kaer Morhen :) Tak samo namówiłem na to Keirę Metz wcześniej odbierając jej wyniki tajnych badań i dając się wykorzystać w sposób czysto seksualny :)

Pewnie wybranie ratowania triss spowoduje że smok gdzieś oszalały będzie pod kontrolą filippy... Może na skelige tam jeszcze nie trafiłem rąbię poboczne wątki i 13 lvl pyknął.

A może nam dalej opowiesz co się działo ? Bo jeszcze nie grałem a jestem mega ciekawy, po co mam grac i poznawać fabułę sam ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pograłem kilka godzin i jest całkiem nieźle. Grę uruchomiłem w 1600-900 w maksymalnych detalach (Bez bluru podczas obracania kamery). Najniższy zanotowany fps to 40kl/s a animacja działała w przedziale 40-60 kl/s. Nie podoba mi się natomiast paleta kolorów, która nijak nie da się naprawić poprzez zmianę w ustawieniach TV. Ponadto kolory roślinności są pastelowe bardzo podobne do tego co widzieliśmy w Oblivionie. Brakuje samocieniowania oraz tekstury się świecą zbyt mocno w dzień wyglądając bardzo nienaturalnie.

 

UI robione ewidentnie pod pada. Na nim bardzo wygodne, a na klawie i myszce nie do końca.

 

Podsumowując - dobrze, że nie dałem się ponieść emocjom i nie zamieniłem mojego SLI na GTX 980 z dużą dopłatą dla samego wiesia bo nie było takiej potrzeby. GPU zmienię jak będzie wychodził Fallout 4 (Oby Bethesda podczas E3 zapowiedziała premierę na koniec tego roku).

Edytowane przez Gooralesko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to widzieliście?

 

 

2013

nwqnoy.gif

2014

boevir3vu4urr.png

2015

cwf3didhej8b.png

 

 

Czy ten ostatni obraz to jest gra na max na PC? Nie gram w wieska ale w sieci jest glosno o downgrade i te screeny wszedzie sie pojawiaja. W3 trafia do jednego wora z Watch Dogs i Colonial Marines, az przykro patrzeć że tak pocieli a gra dalej slabo dziala :/ Juz nawet nie wspominam o zwykłym oszukiwaniu. Od razu wiadomo czemu nie było recenzji wersji PC tylko same konsole gdzie wiadomo ze grafika bedzie po wuju.

 

To sa screeny linkowane w artykule na glownej stronie Eurogamer.net, obojetnie czy prawdziwe czy nie internet znalazl sobie kolejna ofiare.

 

Mnie to właśnie boli. Gra owszem jest spoko. Jednak nie powtórzy się sytuacja z Wieśka 2, kiedy to grę z 2011 roku przechodziłem ponownie z miesiąc temu (na Uber), zachwycając się grafiką.

Wiem prawa rynku itd. Gdyby nie konsole to nie mieli by tyle kasy na grę itd. Jednak skoro osiągnięto już taki efekt jak na prezentowanym z 2013, to nie można było tego zostawić jako opcję przyszłościową?

Dokładnie tak zrobili z Wieśkiem 2. Przecież w dniu premiery W2, tryb Uber mordował dostępne wtedy maszyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W2 nie miał wcale jakiejś opcji przyszłościowej, która by polepszała grafę. Tryb Uber mordował, bo był to jakiś mega tryb AA, reszta grafy zostawała taka sama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W bialej wsi (prolog) na dole mapy nieopodal miejsca mocy jest kapliczka i oznaczenie, ze ludzie wroca tam jak wybije potwory. Tyle ze oprocz niedzwiedzia nieopodal nic wiecej nie widze. Sprawdzalem kilka por dnia i nadal pusto. Ktos to wykonal?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komus udalo sie uratowac tego handlarza w Velen zamknietego w klatce? (na poludnie od 1 wioski)

Podobno klucz leci z przywodcy bandytow, zabilem wszystkich w okolicy i klucza nie ma. Bug?

 

2000 post :zonk:

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, gram już kilka h w Wieśka.

Na sprzęcie z sygnaturki, grafa podkręcona prawie 1,4GHz/6GHz z modem 66,5W daje radę otrzymać 30-45fps w FHD na wysokich detalach(bez bluru przy obrocie, bez włosów i bez hbao). Dla mnie jest to świetna optymalizacja.

 

Co do CPU - G3258@4,3GHz daje radę w zupełności - sporadycznie, raz lub dwa razy na godzine mam 2-3 sekundowy freez - widzę wtedy w riva statystykach 100% na obydwu rdzeniach. Podczas normalnego działania mam około 70-80% obciążenia procka. Poza tym płynność świetna, nic nie szarpie, żadnych dropów poniżej 30fps.

 

Interfejs typowo pod pada i czasami denerwuje.

 

Wracam do grania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komus udalo sie uratowac tego handlarza w Velen zamknietego w klatce? (na poludnie od 1 wioski)

Podobno klucz leci z przywodcy bandytow, zabilem wszystkich w okolicy i klucza nie ma. Bug?

 

2000 post :zonk:

Miałem tak samo.

 

Taptaptap Mlais M52

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, jakoś to dali radę pooptymalizować. U mnie na G3258 + R9 290 także trzyma się stale powyżej 30 fps na wysokich, na 1440p, choć w przyszłym tygodniu muszę poczytać co tam warto bardziej szczegółowo pozmieniać w tych ini, bo nic nie zmieniałem poza tym co można w menu gry ustawiać bezpośrednio.

 

Ja przy szybkim obracaniu się miałem utraty płynności, ale może to dlatego, że nie wyłączyłem tej opcji blur? Freezów typu sekunda to raczej żadnych nie miałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że freezy pojawiły się po zmianie z średnich na wysokie. Na średnich nie występowały wcale, możliwe że powodjue je jakaś opcja. Będe miał chęć to też pogrzebie w tym ini ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komus udalo sie uratowac tego handlarza w Velen zamknietego w klatce? (na poludnie od 1 wioski)

Podobno klucz leci z przywodcy bandytow, zabilem wszystkich w okolicy i klucza nie ma. Bug?

 

2000 post :zonk:

Udało się, udało :) Wyrżnąłem wszystkich w pień, na końcu herszta (wytatuowany bydlak z "siekierko" czy jak się ta broń nazywa) i po obszukaniu go dostałem klucz do klatki :)

Handlarz wymruczał w ramach podzięki, że ma stragan na północ (albo południe) od wioski i że handluje tylko z wojskowymi, ale dla Wieśka zrobi wyjątek ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurdę, ilość zleceń, zadań pobocznych i innych dodatkowych mini questów skutecznie przedłuża rozgrywkę i odciąga od głównego wątku ;-) Jeżeli tak wygląda cała gra, to 100h nie wystarczy na ogarnięcie całości :)
Póki co, największy ubaw miałem w jakieś wiosce, jak jedna baba narzekała, że koty jej zeszczały pościel, a druga na to, że ma natłuc szkła, wsadzić je w pasztetową i dać im zeżreć, co by zdechły :D Nie wspomniała tylko, że zdechną w boleściach :D

Za teksty gra dostaje ode mnie 12/10, reszta później, jak ogarnę całość, ale chyba będzie dyszka, mimo zamieszania z nie do końca taką oprawą jakby sobie co niektórzy życzyli i małymi babolami typu koń blokujący się na kamieniu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie mistrzostwem świata jest gra w gwinta:] Spędzam przy tym więcej czasu niż przy samej grze:P Ale tak jak wspomniano wcześniej, ilośc i jakoś questów pobocznych, zleceń na potwory, poszukiwań, po prostu przytłacza.. Mam przegrane 25h i nie wierze że w 150h uda mi się gre skończyć. Gram lata lata całe ale wiem że żadna gra RPG w życiu mnie tak nie wciągnęła jak Wiesiek 3:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

wczoraj ogarnąłem prawie cały prolog, została mi walka z gryfem - gra jest ZAJEBISTA, dużo lepsza niż DA

 

gelalta robię na lekkozbrojnego, szybkiego maga ze znakami, jak w każdej poprzedniej części olewam alchemię. moje ulubione znaki to tarcza i zauroczenie - aard jest mocno znerfiony wydaje mi się, a igni nigdy nie lubiłem

 

btw pad od x1 jest zajebisty, wibruje jakby w polowie

Edytowane przez grzechuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto krazyc po calej okolicy, bo sporo npc siedzi gdzies po krzakach ;) Troche bym sie doczepil tego, ze miala byc jedna wielka mapa podzielona na skelige i reszte, a wychodzi na to ze mapa podzielona jest jeszcze na poszczegolne obszary jak Velen, Bialy Sad itd. Chyba ze pozniej jest to zniesione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...