Skocz do zawartości
Tom Ha

The Witcher 3: Wild Hunt

Rekomendowane odpowiedzi

Najważniejsze itemy i tak lądują w zakładce Fabularne, więc raczej nie powinno się zdarzyć, że sprzeda się istotny składnik, niemniej są  i takie, których lepiej nie sprzedawać, bo są rzadkie, drogie i słabo dostępne ;-)

Mały spojl z zadania "Panie Lasu"


Misja bodajże Panie Lasu i spotkanie z Jankiem :D
Yebłem, jak powiedział, że jego ulubiony moment dnia, to robienie kupy przy jednoczesnym podziwianiu wschodu słońca :D :D :D

 

Edytowane przez Tom Ha
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze itemy i tak lądują w zakładce Fabularne, więc raczej nie powinno się zdarzyć, że sprzeda się istotny składnik, niemniej są  i takie, których lepiej nie sprzedawać, bo są rzadkie, drogie i słabo dostępne ;-)

 

Mały spojl z zadania "Panie Lasu"

 

 

 

Misja bodajże Panie Lasu i spotkanie z Jankiem :D

Yebłem, jak powiedział, że jego ulubiony moment dnia, to robienie kupy przy jednoczesnym podziwianiu wschodu słońca :D :D :D

 

 

Strzeliłem sobie z tego screena. ;>

http://images.akamai.steamusercontent.com/ugc/709660527835546028/2E76F1CAABEBD437EC2322F87C5ABBE02BD18168/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podchodzić do gry z Pentium G2120, 8gb ram, AMD 7770? Na YouTube są filmy z dwurdzeniowych prockow ale może to fake. Pozdrawiam

 

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

Well

 

Da rade odpalić na tym sprzęcie co mam z podpisu. W sensie na obu. Co gorsza na zestawie 1 chodzi gorzej niż na 2(przynajmniej takie odnoszę wrażenie), bo 1 ma lepszą grafe to i próbuje więcej wyświetlić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze itemy i tak lądują w zakładce Fabularne, więc raczej nie powinno się zdarzyć, że sprzeda się istotny składnik, niemniej są  i takie, których lepiej nie sprzedawać, bo są rzadkie, drogie i słabo dostępne ;-)

 

Mały spojl z zadania "Panie Lasu"

 

 

 

Misja bodajże Panie Lasu i spotkanie z Jankiem :D

Yebłem, jak powiedział, że jego ulubiony moment dnia, to robienie kupy przy jednoczesnym podziwianiu wschodu słońca :D :D :D

 

 

Bo to jest iście najpiękniejsza pora [;

 

 

Szkoda że całość kończy się słabiej

 

 

Edytowane przez Orgiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Well

 

Da rade odpalić na tym sprzęcie co mam z podpisu. W sensie na obu. Co gorsza na zestawie 1 chodzi gorzej niż na 2(przynajmniej takie odnoszę wrażenie), bo 1 ma lepszą grafe to i próbuje więcej wyświetlić...

 

No więc ściągnałęm z torrentów jakąś wersję ruską (do testów, żeby sprawdzić czy opłaca mi się w ogóle ruszać). Gra działa super - w rozdziałce 1280x720 na High mam stabilne 30 kl/s. Natomiast w FullHD mam ok.19-20 kl/s. Po zmniejszeniu na Medium da się grać w FullHD :) Mój system jest na 60 GB dysku SSD więc miejsca już nie mam na Wieśka. Podłączyłem mój dysk backup Samsung M3 500 GB i również działa z dysku bez zająknięcia. Także minimalne wymagania są zdecydowanie zawyżone.

Aha - oczywiści Wiedźmin3 już kupiony na GOG, żeby nie było :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj miałem ciekawą akcję, w pierwszej lokacji zaraz koło studni gdzie trzeba zabić południce (minor spoiler?) miałem taki bug:

 

stanąłem koło tej studni nie szukałem wskazówek ani nic, wskoczyłem do niej, na dnie leżała bransoletka, geralt wspomniał coś o jakimś ciele gdy ją podniósł, zauważyłem, że z góry studni zwisa trup na linie, wróciłem na górę i użyłem zmysłu wiedźmina, zauważyłem, że geralt dopiero po jakiejś krótkiej wstawce zobaczył te ciało "po raz pierwszy", potem wciągnął je chyba na górę i powiedział, że muszę znaleźć coś prywatnego tej osoby (czyli tą bransolotę) i dopiero wtedy coś tam da się zdziałać, i nagle gra "załapała", że ja już ją mam i pojawiła się z nikąd południca ;)

 

także panowie z CDP nie zabezpieczyli się jak ktoś coś robi nie po kolei.

 

gra jest super pod względem fabularnym ale niestety mechanika poruszania postacią (tak wiem już na to narzekałem wcześniej) to jest katastrofa, nie mniej jednak da się z tym żyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio malo co kuhwami nie rzucalem, jak 10 raz z rzedu wilkolak po cutscence rozwalim mnie w 5 sekund, az w koncu zmienilem wybor fabularny :p Nie wiem czy to cutscenka wybijala mnie z rytmu walki czy moze dostawal jakiegos boosta w furii.

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, ja żadnych błędów jak na filmikach nie miałem .. występują chyba tylko na wyższych ustawieniach graficznych, na LOW jest  ok :)

tak samo stabilność gry, przez 20h żadnego problemu.

 

za to jeżeli chodzi o wykonywanie zadan nie po kolei - faktycznie można się na tym zaciąć - już na początku w jaskini gdy "nacisnąłem" glify w nieporządanej kolejności nie dało się kontynuować rozgrywki :> (nie można było wcisnąć 2x)

 

gra nie chciała się w ogóle odpalić bez 2gb swap. mimo że mam 10GB ram z czego 8GB wolne a gra bierze raptem 2 :>

 

trupy czasem gadają jak go jakieś wilki zagryzą w czasie scenki ;)

 

czemu znowu nie można pić alkoholu  ...

 

i ten cholerny bajzel w EQ ...

 

 

ze sprzętowych spraw - jak komuś ruszył W2, z W3 nie będzie miał też większego problemu.

Edytowane przez Chemik16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Catalyst 15.5 pod wieska juz jest.

Ściągać bo warto, widać różnicę- u znajomego na 7950 po 2 przejściach we frapsie po Novigradzie minimalny fps z 27 do 34 skoczyl, średni z 34 do 42 w full hd, ja natomiast zrobiłem szybki test w jakiejś wiosce i minimalny z 44 do 47 skoczył.

Wiadomo testy domowe na szybko, mam nadzieje ze doczekamy się dokładnych testów porywnujacych przede wszystkim grafikę.

 

Tapatapatap Note 2

Edytowane przez GeMtin1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Highlights:

Crossfire Profiles updates for:
• The Witcher 3: Wild Hunt

Performance Improvements for the following:
• The Witcher 3 - Wild Hunt: Up to 10% performance increase on single GPU Radeon R9 and R7 Series graphics products
• Project Cars - Up to 17% performance increase on Radeon R9 and R7 Series graphics products

Known Issues:
• The Witcher 3 - Wild Hunt: Crossfire users may experience poor performance or random flickering. As a workaround we suggest disabling Anti-Aliasing from the game’s video - post processing settings. If the issues persist further, we suggest disabling Crossfire while we continue to work with CD Projekt Red to resolve this issue.
• Project CARS: Corruption may be observed if Anti-Aliasing is set to DS2M. As a workaround we suggest using a different Anti-Aliasing setting.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie masz za mały lvl, czaszka nad jej głową i "??" symbolizują wysoki poziom także wróć jak już będziesz silniejszy.

Tak poza tym to normalnie srebrnym mieczem + igni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że jeśli się pojawi 1.05, to te mutageny z potworów ogarną. Teraz mam tego masę.

 

Czy ktoś zetknął się z czymś innym niż miecz i topór? Mam 22lvl i nic innego nie widziałem.

No poza fikuśnymi mieczami elfów, ale były słabe.

 

Metody łowienia ryb Lamberta: epic.

Fraszka Geralta jeszcze lepsza ;)

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naciśnij "L" (tworzenie mikstur) i na dole masz opcje do mutagenów, a umieszczasz je w oknie rozwoju postaci lub używasz do eliksirów.

Chyba chodziło o to że mutagenów np. z wilkołaków nie przerobisz na większe mutageny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba chodziło o to że mutagenów np. z wilkołaków nie przerobisz na większe mutageny...

Ta, właśnie o to.

 

Odwarów nie robię.

Generalnie całą alchemie olałem i idę w walkę oraz znaki.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie tak, że eliksiry takie jak np. jaskółka nie odnawiają się wam? U mnie nagle przestał się odnawiać i nie wiem co zrobić

 

problem rozwiązany :D trzeba mieć spirytus jeszcze :D

Edytowane przez mloncur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i5 750 overclocked to 3.7 ghz
Asus H55 LGA 1156 motherboard
4GB DDR3 memory
GTX 760
320GB Samsung Spinpoint HDD
Cooler Master Wavemaster Case
Arctic Alpine 11 GT cpu cooler
EVGA 430 watt PSU

W opisie link do pobrania materiału (3,5GB).

Edytowane przez andrew777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ze mną kowal w Kaer Trolde nie gada?

Nie żeby nie było innego, ale chce mu oddać misję, a nawet nie ma opcji interakcji.

 

Inna sprawa, to zniknął mi też kowal z Novigradu, kawałek od rynku. Chyba najlepszy jakiego spotkałem.

 

EDYTA: Łoooooo!!! Kto słyszał słynny cytat przed wyspą mgieł? ;)

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dzisiaj miałem najbardziej kulturalnego crasha - po ubitym potworze początek rozmowy, w3 wywalił ale ścieżka leciała dalej. Dopiero po bywaj proces przestał działać ;]]]

Edytowane przez Orgiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...