Skocz do zawartości
Tom Ha

The Witcher 3: Wild Hunt

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. Mam pytanie używałem The Witcher 3 SweetFX i wszystko śmigało aż miło. Wczoraj zrobiłem format i teraz gry po ponownym zainstalowaniu gry wgrywam znowu The Witcher 3 SweetFX gra się nie uruchamia :/ Wiecie czym to może być spowodowane ? Gra ogólnie świetna czasem tylko zdarzają się błędy "Płotce" :P Wątek główny ukończony teraz czas na pozostałe misje poboczna i tu mam do was jeszcze jedno pytanie wiecie gdzie mogę kupić albedo i nigredo ? potrzeba mi to do ulepszenie srebrnego miecza cechu niedźwiedzia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Damianero92

Nie wydaje Ci się że powinieneś pozostać na poziomie H&S zamiast cRPG? Bo poziom Twoich pytań wprawia mnie w zażenowanie.

 

Nie za bardzo wiem co mam ci napisać xD czyli co po 50h  gry na ostatnim najtrudniejszym poziomie trudności  mam odinstalować  wieśka  którego jestem fanem czytałem wszystkie książki i mam  zacząć grać w jakiegoś hotsa?  stanowczo odmawiam będę dalej grał w wiedźmina trzy dziki gon ^^

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez

Ponieważ lubię mieć ostatnie ( inteligentne ) słowo:

Ze względu na to że czasem mam czas na czytanie ze zrozumieniem i dawno temu natknąłem się na podlinkowaną przez Dobrą Duszę stronę napiszę Ci że MS przewidziany jest na pałę ~35h.

Cała to koło 80-90h.

Jak poszukasz poradników to pewnie znajdziesz gdzie jesteś i jeszcze ile Ci zostało. A sorry - to wymaga odrobiny zdolności do ruszenia dupą do <span style='color: red;'>[ciach&#33;]</span>y nie heblowanej w dupę nędzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Damianero92

 

Eh, pozostaje poważny rozdźwięk pomiędzy tym co napisałeś a tym co prezentujesz w tym temacie. 

Moja siostra która jest od Ciebie ( patrząc po nicku ) prawie 2x starsza też przeczytała serię spod pióra Pana Sapkowskiego. Co z tego że z grami ma tyle wspólnego co ja z grą na saksofonie sopranowym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaodrze244
Fakt gra potrafi wciągnąć na długie godziny :)

Obecnie posiadam mistrzowski ekwipunek ze szkoły niedźwiedzia oraz gryfa niestety bez ulepszonych na maksa srebrnych mieczy ponieważ brakuje mi do nich składników których za cho...re nie mogę znaleźć :/
Co do tej nowej zbroi z DLC to nie wiem dlaczego piszecie ze jest na ok 10lvl u mnie jest troszkę słabsza od mistrzowskiego pancerza niedźwiedzia więc moim zdaniem statystyki tej zbroi z dodatku dostosowane są do poziomu postaci podczas jej zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobiłem 34lvl. Zaczyna się robić nudnawo.

Zostało mi odkrywanie "?" których mam... pełno.

Misje (z tych jakie znalazłem) prawie wszystkie porobione.

Zastanawia mnie, na czym wbić ten ponad 40lvl.

Chyba, że nowe misje odblokowują się dopiero po wbiciu jakiegoś lvl-u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobiłem 34lvl. Zaczyna się robić nudnawo.

Zostało mi odkrywanie "?" których mam... pełno.

Misje (z tych jakie znalazłem) prawie wszystkie porobione.

Zastanawia mnie, na czym wbić ten ponad 40lvl.

Chyba, że nowe misje odblokowują się dopiero po wbiciu jakiegoś lvl-u.

 

No biorąc pod uwagę że każdy ? jest z tablicy ogłoszeń... ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy wyborze umiejętności np przy kategorii związanej z walką mieczami drugi rząd mam zablokowany. Napisane jest, że trzeba wydać 8 punktów.

8 w dowolnych miejscach czy 8 konkretnie na umiejętności dotyczące mieczy?

Czy może jeszcze inaczej i muszę uzbierać 8 pkt żeby móc coś wybrać z rzędu drugiego?

 

p.s.

Dopiero zaczynam. Możecie poradzić w co warto na początku ładować punkty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

p.s.

Dopiero zaczynam. Możecie poradzić w co warto na początku ładować punkty?

W defensywę [; I radiergummi dobrze prawi - szybki atak sięgnie każdego przeciwnika a przed mocnym zrobią unik.

Ja daję też pkt w toksyny - grom i jaskółka + szlifowanie zbroi i mieczy u kowala potrafi uratować gdy ekwipunek kuleje.

No i pamiętaj że z każdej kapliczki mocy masz punkt umiejętności ( chyba... )

To intuicyjnie poszedłem w dobrą stronę :)

Na szczęście można zrobić reset umiejętności jakby co.

 

A kiedy odblokowuje się 2 rząd?

Jak rzucisz 8 pkt na pierwszy wiersz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na sąsiednim forum gracze udostępnili MOD do odblokowania EXPA.

 

Mnóstwo graczy ma problem z nienaliczającym XP za misje, co uniemożliwia rozwój postaci.

 

Jak ktoś chce, tutaj ten MOD:

 

 

https://mega.co.nz/#!H4MD1SAB!vfHWCKxcdDl4fKOYF1Cnid4pLAXn1TGRJf8PgDLasv0

 

Wypakowujemy do Witcher 3 - Wild Hunt\content\patch0\bundles i odpalamy plik eXPModNormal.

 

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, oby ten mod zadziałał, bo wczoraj za ukończenie 2 zadań głównych w Novigradzie nie dostałem żadnego punktu. Zniechęca to całkowicie do grania. Z gry roku, zrobiła się niedoróbka roku.

Te 2 wczorajsze dlc coś namieszały, bo nawet mam problemy z wczytaniem savów. Klikam wczytaj i w tym samym momencie gra się wysypuje.

Edytowane przez Stanko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, oby ten mod zadziałał, bo wczoraj za ukończenie 2 zadań głównych w Novigradzie nie dostałem żadnego punktu. Zniechęca to całkowicie do grania. Z gry roku, zrobiła się niedoróbka roku.

Te 2 wczorajsze dlc coś namieszały, bo nawet mam problemy z wczytaniem savów. Klikam wczytaj i w tym samym momencie gra się wysypuje.

 

W takim razie, zanim skopiujesz pliki z MOD do foldera z grą, zrób kopie save z "moje dokumenty"  żeby ewentualnie wrócić do wcześniejszego stanu gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko.

Po prostu myślałem, że może coś źle robię. Podnosi to realizm, ale potrafi też spowodować spore kłopoty (zwłaszcza jak misja okazuje się dłuższa niż myślałem :) )

 

Tiaa to samo pomyślałem jak został mi jeden grom na trolla o 7lvl wyższy niż mój Rzeźnik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Regeneracja życia dość szybko dziala z wątrobą wilka, udkiem z kurczaka, rybą, surowym miesem, itp.

 

Za to z butelką wody, itp. już wolniej.


Tiaa to samo pomyślałem jak został mi jeden grom na trolla o 7lvl wyższy niż mój Rzeźnik :)

 

Czekaj, aż spotkasz Królewską Wiwernę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...