Skocz do zawartości
Tom Ha

The Witcher 3: Wild Hunt

Rekomendowane odpowiedzi

"Nowy Wiedźmin jest rasistowski, bo nie ma czarnoskórych bohaterów". Kolejna firma ma problemy ze względu na poprawność

 

http://natemat.pl/144999,wiedzmin3-jest-rasistowski-wszyscy-bohaterowie-to-biali-ludzie-jak-cd-projekt-red-odcial-sie-od-milionow-potencjalnych-klientow

Patch 1.06 pozwoli na manipulację karnacją, a 1.07 pozwoli na chędożenie facetów i potworów, co by tęczowa krytyka nie zdruzgotała pięknych wyników sprzedażowych, co może odbić się na kursie akcji :D

W sumie Jaskier mógłby być czarny - gaduła, pijak i jebaka, typowy nigga :D

Edytowane przez Tom Ha
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mignęło mi to jakiś czas temu. Nazywanie gry rasistowską w uniwersum wojny gdzie ludzie piętnują nieludzi świadczy o inteligencji krytykujących. Tak przy okazji - w LoR był jakiś Czarny? Tak jak mówiłem - inteligencja kuleje.

Edytowane przez Orgiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Gog liczy ilość % osiągnięć, a  nie postępów w grze.

Pozdrawiam

 

Właśnie się zorientowałem choć nie bez pomocy ;)

 

Co do krytyki to mi się nasuwa jedno:  "Wiedźmin" też była kobietą!!!  ;)

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde dotarłem na Skellige z patchem 1.04 na PS4 i te cholerne runy nie chcą się łączyć... kupiłem recepturę, mam w ekwipunku ponad 20 najmniejszych 2% i chce z nich zrobić 5%, ale w ogóle mi ich nie znajduje w okienku alchemii. Próbowałem je wyrzucać i podnosić, ale i tak nic to nie daje :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się nazywa RUN, który potrafi łączyć pomniejsze runy w większy ?

 

Strasznie zagmatwana jest ta Alchemia.

 

Zamiast cieszyć się grą, trzeba biegać i kombinować jak koń pod górkę :biggrin:

 

To receptura rzemieślnicza służy do łączenia pomniejszych run w większe u kowala, nie ma do tego specjalnej runy z tego co wiem.

 

PS. Nie ma czegoś takiego jak "run". Runa to rodzaj żeński.

Edytowane przez grzechotnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Run, Wiedzmin run!

 

Z tego co zauwazylem tylko niektore "pomniejsze runy" mozna laczyc w wieksze.

Przykladowo mialem pomniejsze runy czy tam glify igni o wartosci 2% i o wartosci 3% (tez pomnijesze), ale laczyc juz moglem tylko te 3%.

 

Kase w tej grze wydaje sie wlasciwie tylko na schematy i skladniki alchemiczne. Nic innego ciekawego do kupienia nie znalazlem. Za to schematy kupuje wszystkie jak leci.

 

Niestety po rozegraniu jakis 150h wciaz nie udalo mi sie znalezc niektorych petard.

A recepty na Rebis, Hydragenum i cos tam jeszcze udalo sie wyrwac na sam koniec gry, co jest z deka wkurzajace bo teraz opracuje sobie wysmienite potiony i petardy tylko dla satysfkacji bo uzyc to juz ich nie uzyje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Rebis, Hydragenum etc. potrzebujesz Białej Mewy, do której składniki ma każdy karczmarz.

 

Napisalem ze brakowalo mi recept, a nie skladnikow. Niestety recept na to nie sprzedaje kazdy karczmarz. A kupowanie wisniowki czy nalewki z mandragory u karczmarza po 1 sztuce to niezly masochizm- jakby co to na rynku Novigradu kupiec sprzedaje to w hurtowych ilosciach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

/.../  A kupowanie wisniowki czy nalewki z mandragory u karczmarza po 1 sztuce to niezly masochizm- jakby co to na rynku Novigradu kupiec sprzedaje to w hurtowych ilosciach :)

 

 

 

Jak jesteś u tego karczmarza, kup tą wiśniówkę i go pożegnaj.

 

Znowu do niego zagadaj i sprawdź, czy znowu ma wiśniówkę, bo zdaje się, ze tak się da kupować te same składniki u tego samego gostka.

 

Składniki się odradzają u sprzedającego.

 

Ja tak robiłem z jakimś składnikiem Drakonida.

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam dziwny problem.Kupiłem tydzień temu kompa za 4,6k.Gtx 970 MSI i i5 4690k,płyta asus z97-p.Ku mojemu zdziwieniu wiedzmin3 nie chodzi płynnie..

na ultra nie przekracza 30fpsów,na wysokich ok.50.Czy to jest normalne??Szczerze powiedziawszy kupowałem kompa z myślą,że nie przestraszy się go żadna gra,a tu takie niemiłe zaskoczenie.Proszę o odp.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy kupowałem kompa z myślą,że nie przestraszy się go żadna gra,a tu takie niemiłe zaskoczenie.Proszę o odp.

 

Jakby na pojedynczym GTX970 wszystkie gry miały by latać płynnie na maksymalnych detalach to by nie istniały karty pokroju 980Ti / TX.

Zejdź na ziemię, wyłącz Hairworks i będziesz miał płynnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę ukończyłem i zajmuję się teraz misjami "poszukiwania".

 

 

 

3308221800_1433954106_thumb.jpg

 

 

Ale nie mam zielonego pojęcia, gdzie szukać ukrytych skrzyń.

 

W niektórych misjach jest zaznaczona droga kropeczkami i tam idę, ale większość nie ma GPS-a i gdzie mam szukać ?

 

Nie ma szans, żeby chodzić po całym olbrzymim świecie gry i szukać ukrytych skrzynek... to by mi zajęło całe życie :biggrin:

 

Są jakieś sprytne metody ?

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie mapy ze wszystkimi markerami na "znajdźki" to http://www.witcher3map.com/. Zobaczcie ile tego jest, ktoś zrobił 100% ? :P Mnie to nie bawi, szkoda życia, nie ma endgame-u bo to sp. Nawet jakbym miał założyć lepszy item, to po co jak nie ma endgame-u? Wolę czas spędzić gdzie indziej, skupiłem się tylko na wątku fabularnym, questy poboczne (nie wszystkie), zlecenia i znalezieniu seta pod który build sobie ustawiłem.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@leven, jestem w szoku, że udało ci się przejść grę :grin: Co do poszukiwań to... o ile kupiłeś mapę i ją "przeczytałeś" to masz questa i myszką lub przyciskiem "V" zmieniasz cel w aktywnym zadaniu, np. pomiedzy "znajdź pozostałe elementy" (wtedy nie ma zaznaczonego punktu na mapie), "znajdź miecz stalowy", "znajdź zbroję". Jak v wybierzesz konkretny cel, to punkt na mapie pokazuje dokładnie miejsce wiedźmińskiego znaku (widoczny po kliknięciu ppm). Jak już go zobaczysz to cel się aktualizuje i na mapie pojawia się okrąg, w którym masz szukać skrzyni. Jest na tyle mały, że nie ma opcji żebyś nie znalazł. Prościej się już nie da opisać :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam to piąty raz i nie wiem o co chodzi XD

 

To jest przykładowe zadanie, gdzie nie ma wyznaczonej punkcikami ścieżki, nie ma żadnego odnośnika do miejsca misji.

 

Jest polecenie przeczytania listu, ale ja go u siebie nie widzę i pewnie już nie zobaczę.

 

Czyli lipa z misji ?

 

 

 

4939172000_1433960619_thumb.jpg 1598892100_1433960620_thumb.jpg 2389339400_1433960622_thumb.jpg 8660379100_1433960624_thumb.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mówiłem konkretnie o poszukiwaniu itemów wiedźmińskich. Co tyczy się tego co pokazujesz, to są to zadania typu ukryty skarb, które uaktywniasz odwiedzając miejsce oznaczone znakiem zapytania i podnosząc list (+ zazwyczaj klucz). Jeśli dobrze kojarzę, to listy te znajdują się w zakładce "przedmioty fabularne", a po przeczytaniu trafiają do zakładki "do użytku". Po przeczytaniu listu zadanie się aktualizuje i pojawia się okrąg na mapie w granicach którego masz szukać. O ile nie musisz czytać tych listów, tylko otworzyć i zamknąć, to jednak są tam podpowiedzi co do miejsca ukrycia skarbu.

btw. jak widać masz 35 level a jeszcze nie dorobiłeś się eliksirów i petard i leczysz się rybką :biggrin:

 

edit: pootwieraj na szybkości wszystkie listy. Najpierw z zakładki "przedmioty fabularne" i dla pewności też z zakładki "do użytku", esc wyjdź do gry i zobacz czy ci się misje nie zaktualizują.

 

edit2: zauważyłem, że ten konkretny quest jest z białego sadu, więc o ile znajdziesz odpowiedni list to udaj się do tej lokacji.

Edytowane przez pawelekmal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko mam przeczytane, co mam aktualnie w zasobniku gry.

 

Ale ja pewnie wcześniej nie odczytałem listu z Białego Sadu i go sprzedałem, bo mi przeszkadzał, stąd brak  aktywnej misji.

 

Robiłem tak od co najmniej połowy gry, bo tych listów/książek miałem kilkadziesiąt, jak nie więcej.

 

 

Eliksirów mam ponad 80% zrobionych, ale ich nie używałem ot tak, dla tego nie mam ich "pod ręką".

 

Wracając do tego questa z Białego Sadu, to byłem tam już kilka razy i nawet spotkałem sprzedawcę, ale nie miał żadnego listu... w ogóle jakiś biedny był :biggrin:

 

 

Dobra... zostawiam tę misję i idę dalej.

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie czy ktoś miał może problem ze znalezieniem kozy Guślarza na patchu 1.05?

 

Pytam ponieważ chodzę jak debil od 15 minut po tym lesie, podzwaniam tym dzwoneczkiem, poznajdowałem te czerwone ślady (choć nie zmieniają mi się one na żółte jak to zawsze bywało), misia zabiłem, wilki zabiłem, medytowałem. Ta koza chyba żyje bo słychać czasami jej beczenie, ale kurde nie przyłazi, nigdzie jej nie widać.

 

Niepokoję się trochę o nią, bo w jaskini misia widziałem jakieś zwłoki kozy, może to ona była i to jakiś duch już beczy czy cos takiego? Choć to chyba niemożliwe, bo przecież to quest z głównego wątku, więc nie może się zablokować.

 

Czy to, że te ślady z czerwonych się nie zmieniają na żółte oznacza może, że ich jeszcze wszystkich nie znalazłem i nie uruchomiłem wszystkich "zbadaj"? Włączyłem sobie gps-a dochodzę do miejsca, które on wskazuje ale tam nie ma tej p i e r dolonej kozy, a to beczenie to w różnych miejscach słychać.

 

Edit: Eh dobra, znalazłem tę cholerną kozę wreszcie, w rażąco innym miejscu niż wskazywał gps.

Edytowane przez adashi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...