Skocz do zawartości
Tom Ha

The Witcher 3: Wild Hunt

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis odkrylem 2 ukryte miejsca - 1 w twierdzy czarnych w Bialym sadzie, 2 w ogrodzie przez ktory jestesmy prowadzeni do Yen po rozmowie z cesarzem. Gdzies jeszcze po drodze byla skrzynka ukryta miedzy skalami ;) Troche doczytki tekstur na lapku kuleja albo podczas dialogow obraz traci na chwie ostrosc. Ale jak na gtc660m nie jest zle (rozdz. zmniejszona na 1366x768 (15" wiec niewielka roznica w obrazie, a na fhd szarpalo, 1600x900 bylo nawet nawet, ale wole wiekszy obszar rysowania roslinnosci). Podczas jazdy w miescie szarpie podczas doczytywnia. Tak wiec idzie pograc ale nie jest to nadzbyt komfortowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis odkrylem 2 ukryte miejsca - 1 w twierdzy czarnych w Bialym sadzie, 2 w ogrodzie przez ktory jestesmy prowadzeni do Yen po rozmowie z cesarzem. Gdzies jeszcze po drodze byla skrzynka ukryta miedzy skalami ;) Troche doczytki tekstur na lapku kuleja albo podczas dialogow obraz traci na chwie ostrosc. Ale jak na gtc660m nie jest zle (rozdz. zmniejszona na 1366x768 (15" wiec niewielka roznica w obrazie, a na fhd szarpalo, 1600x900 bylo nawet nawet, ale wole wiekszy obszar rysowania roslinnosci). Podczas jazdy w miescie szarpie podczas doczytywnia. Tak wiec idzie pograc ale nie jest to nadzbyt komfortowe.

 

Tutaj jest wykaz wszystkich ukrytych miejsc:

 

Biały Sad:

 

 

 

Velen:

 

 

 

Skelige:

 

 

http://www.witcher3map.com/s/#2/-21.5/-22.7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podales jedynie miejsca z wykrzyknikami ;p Jak pojdzie w Bialym Sadzie do czarnych po przejsciu przez brame przejdz przez drzwi po lewej, pozniej schodkami na gore i przez okno po prawej (bialy nalot). Pozniej wzdluz muru w lewo. Na koncu podestu uzyj wiedzminskich zmyslow aby wykryc tajne przejscie w murze. Polecam zrobic save przed skakaniem tam, mi dopiero za 4 razem udalo sie wskoczyc ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1/3 Wiedźmina na PC to chyba niezły wynik. Producent się żalił, że samo PC nie przyniesie zysków, a już widać, że to nieprawda.

Ciekawy jestem czy sprzedaż tej części dobije do 10 milionów sztuk. :smoke:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jestem w Velen (gram od początku :P) i pozbierałem kompletny rynsztunek Gryfa - mam level 8.

 

No i nie mam gdzie zrobić miecza srebrnego, bo znam tylko Czeladnika, a do miecza srebrnego jest potrzebny Kowal Mistrz.

 

Jest w Velen Kowal Mistrz, bo nie widzę ?

 

 

Wcześniej - pierwsze przejście gry, nie zbierałem tych rynsztunków, a teraz chcę zebrać wszystkie komplety: Gryf/Kot/Niedźwiedź.

 

Wystarczy wskazówka, gdzie iść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos wie jak dostac sie do miejsca mocy w velen w okolicach drogi na łysą górę? Tam sa takie drzwi do ktorych potrzebny jest klucz... Jak go zdobyc? Nad ta góra lata gryf taki dsc mocny chyba na 40 poziomie. To jakas misja fabularna? Aktualnie jestem w momencie kiedy yen przemienila najbrzydszego czlowieka w elfa...

Edytowane przez SEKS_DESTRUKTOR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jestem w Velen (gram od początku :P) i pozbierałem kompletny rynsztunek Gryfa - mam level 8.

 

No i nie mam gdzie zrobić miecza srebrnego, bo znam tylko Czeladnika, a do miecza srebrnego jest potrzebny Kowal Mistrz.

 

Jest w Velen Kowal Mistrz, bo nie widzę ?

 

Wioska na zachodnim wybrzezu? Tam chyba byl kowal.

Edytowane przez Quave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos wie jak dostac sie do miejsca mocy w velen w okolicach drogi na łysą górę? Tam sa takie drzwi do ktorych potrzebny jest klucz... Jak go zdobyc? Nad ta góra lata gryf taki dsc mocny chyba na 40 poziomie. To jakas misja fabularna? Aktualnie jestem w momencie kiedy yen przemienila najbrzydszego czlowieka w elfa...

To misja fabularna, ale w sumie niedaleko od niej jesteś o ile dobrze pamiętam.

Z tym że nie wiem czy potem to jest dalej otwarte bo tam nie wracałem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos wie jak dostac sie do miejsca mocy w velen w okolicach drogi na łysą górę? Tam sa takie drzwi do ktorych potrzebny jest klucz... Jak go zdobyc? Nad ta góra lata gryf taki dsc mocny chyba na 40 poziomie. To jakas misja fabularna? Aktualnie jestem w momencie kiedy yen przemienila najbrzydszego czlowieka w elfa...

 

Tego nie da się teraz otworzyć.

 

Spędziłem przy tym miejscu godziny i lipa.

 

Dopiero:

 

 

drzwi otworzy kobitka ze wsi, gdy będziesz wykonywać misję "droga na łysą górę" - jakoś tak

 

 

Tak, że na razie zostaw te miejsce i idź dalej :)

@UP. Krasnolud we Wrońcach wyrabia pancerze. Miecz srebrny można wykuć w Oxenfurcie ( o ile pamięć mi nie szwankuje :grin: ) I mały przydatny link http://www.eurogamer.pl/articles/2015-05-22-wiedzmin-3-kowale-platnerzy-zielarze-i-inni-mapa

 

Sprawdzę wszystkich, jeżeli są na miejscu, bo dopiero wszedłem do Novigradu na przedszpiegi za Kowalem i uruchomiłem misję z Hattorim.

 

Innych na razie nie widzę, ale jeszcze raz tam pójdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Hotfix 1.06 w drodze (lista zmian)
Pracujemy nad kolejnym hotfixem, który wyjdzie na początku przyszłego tygodnia. Zaadresujemy w nim najczęściej zgłaszane przez Was problemy.

 

Poniższa lista to spis zmian, które znajdą się w wersji PC. Oczywiście niedługo potem wydamy też uktualnienie na konsole (z numerkiem 1.05). Konsolowa łatka będzie też poprawiać kilka dodatkowych rzeczy jak problemy z save'ami oraz limit pieniędzy.

 

- Usunięto niekończący się ekran ładowania podczas walki z lodowym gigantem w zadaniu “Władca Undvik”

- Ubrania Geralta nie będą już stawały się mokre po wyjściu z menu i powrocie do rozgrywki

- Drzwi w krypcie otwierają się teraz prawidłowo podczas zadania „Poszukiwania: Rynsztunek szkoł żmii”.

- Usunięto błąd, który uniemożliwiał interakcję z Rochem na Moście Oxenfurckim w zadaniu “Dorwać Juniora”

- Usunięto problem, który uniemożliwiał graczom stworzenie więcej niż jednego przedmiotu tego samego typu (Alchemia/tworzenie przedmiotów)

 

O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra... w końcu znalazłem Kowala Mistrza będąc na poziomie 11 - ja jestem na 11.

Poszedłem do Hattoriego, który jeszcze pierogi robił i rozpocząłem jego misje (24 level).

Wykończyłem krasnoludów od Tasaka, załatwiłem ochronę dla Hattoriego i po drodze natknąłem się na Kowala Mistrza, którego wcześniej tam nie było.

No i mam w końcu cały rynsztunek Gryfa :P

Tutaj jest Kowal Mistrz z jednym zębem   :E   w Novigradzie, gdyby komuś był potrzebny na niskim levelu:

4334980400_1434148426_thumb.jpg 8107577100_1434148428_thumb.jpg 7440281000_1434148429_thumb.jpg


I mam jeszcze pytanko odnośnie Trofeów:

Przy trofeum pisze: "można wymienić na nagrodę"

Jak to zrobić i gdzie ?

Wymieniał ktoś już trofeum na nagrodę ?


9134282500_1434148617_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym podejściu zrobiłem 99.0 % wszystkich dostępnych misji.

 

Ale nie przyłożyłem się do "poszukiwań" a to nie pozwoliło na zdobycie rynsztunku Wiedźmińskiego.

 

Korzystałem z broni ze skrzyń, co też miało swój urok, ale teraz chcę tylko wiedźmińskie zabawki.

 

Po prostu inne podejście do gry :)

 

 

EDIT: aha... masz na myśli wszystkie 3 części Wiedźmina ?

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leven

Jak udało ci się ubić na 11 lvlu, krasnoludów z ponad 22 levela, a jest ich tam chyba 5-6 sztuk? Ja misję sobie darowałem, bo byłem na dwa strzały, a przy takiej sile złego na jednego nie było co podchodzić.

Edytowane przez NostradamuSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leven

Jak udało ci się ubić na 11 lvlu, krasnoludów z ponad 22 levela, a jest ich tam chyba 5-6 sztuk? Ja misję sobie darowałem, bo byłem na dwa strzały, a przy takiej sile złego na jednego nie było co podchodzić.

 

Dokładnie jak piszesz.

 

Krasnoludów było około 6.

 

Level 23-24, ale to nie koniec, bo trzeba jeszcze 3 razy się wykazać w bitwie i jest to nie zła przejażdżka :biggrin:

 

 

Rynsztunek Gryf podstawowy + wzmocniony Quin + wzmocniony szybki atak i dobra koordynacja doskok - cięcie - odskok.

 

Po 30 minutach nie został ani jeden Krasnolud.

 

Przy 11 levelu ukończyłem misję Hattoriego "pierogi i coś tam" i mam już czynnego Arcymistrza w Novigradzie :)

 

 

7238507700_1434197089_thumb.jpg 6558432000_1434197090_thumb.jpg 8424249100_1434197092_thumb.jpg 3077473400_1434197093_thumb.jpg 5628040700_1434197095_thumb.jpg

 

 

Wiedźmińskim mieczem można wiele zdziałać, nawet gdy przeciwnik jest na wyższym levelu :P

 

Gram na średnim poziomie trudności.

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walisz i uciekasz. Ogolnie sam na sam to kazdego rozlozysz. Atak, odskok, atak. I tak w kolko, blizsze to co prawda temu co bylo w ksiazce, ale nie ma jakis wiekszych emocii po opanowaniu tego - ale w grupie nawet to debilne AI potrafi uprzykrzyc zycie ;) Ciekawe czy je poprawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, grę własnie ukończyłem. Poza jednym zadaniem pobocznym "magiczna wieża" czy coś takiego ktore było zbugowane i po wejściu do wieży nie działo się nic, większych problemów jako takich nie miałem. W statystykach gry mam równe 5 Dni na koniec więc troszkę mi to czasu zeżarło ale przyznaje że to jedna z najlepszych o ile nie najlepsza gra w jaką grałem w życiu:) 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...