Skocz do zawartości
Tom Ha

The Witcher 3: Wild Hunt

Rekomendowane odpowiedzi

Na gog-u w końcu można płacić w złotówkach, jest promo 33% na w3+expansion pass - niecałe 150 pln.

Edytowane przez Ademu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znowu ja. Wybaczcie, że tu piszę, ale ostatnio stworzony przeze mnie temat na tym forum został skasowany, dlatego powrócę do moich problemów z grą Wiedźmin 3 w tym wątku.

 

Na początek muszę powiedzieć, że mam wszelkie aktualizacje zarówno systemu (Windows 7 SP1), jak i gry (wersja 1.12.1) oraz sterowników (najnowsze tj. 365.19). Oczywiście karta graficzna to Gigabyte Geforce Gtx 760, nie kręcona.

 

Nie przedłużając. Błędy tekstur dalej występują, mimo że wszystko jest zaktualizowane. Uniemożliwia to rozgrywkę, gdyż postaci w różnych misjach po prostu nie ruszają się. Chciałem już pisać do supportu CDP Red (co nie oznacza, że nie napiszę), ale problemy z teksturami występują w różnych miejscach i zadaniach, a zgłaszając błędy do supportu należy poruszać tylko pojedyncze kwestie. http://pl.cdprojektred.com/support/przewodnik-raportowania-bledow/

 

Poniżej załączam screeny. Nazwa zadania pobocznego na załączonym obrazku.

 

Wie ktoś co można byłoby w tej sytuacji zrobić?

Pozdrawiam

 

post-218083-0-00998900-1463418500_thumb.jpg

post-218083-0-32670300-1463418505_thumb.jpg

post-218083-0-93237100-1463418508_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znowu ja. Wybaczcie, że tu piszę, ale ostatnio stworzony przeze mnie temat na tym forum został skasowany, dlatego powrócę do moich problemów z grą Wiedźmin 3 w tym wątku.

 

Na początek muszę powiedzieć, że mam wszelkie aktualizacje zarówno systemu (Windows 7 SP1), jak i gry (wersja 1.12.1) oraz sterowników (najnowsze tj. 365.19). Oczywiście karta graficzna to Gigabyte Geforce Gtx 760, nie kręcona.

 

Nie przedłużając. Błędy tekstur dalej występują, mimo że wszystko jest zaktualizowane. Uniemożliwia to rozgrywkę, gdyż postaci w różnych misjach po prostu nie ruszają się. Chciałem już pisać do supportu CDP Red (co nie oznacza, że nie napiszę), ale problemy z teksturami występują w różnych miejscach i zadaniach, a zgłaszając błędy do supportu należy poruszać tylko pojedyncze kwestie. http://pl.cdprojektred.com/support/przewodnik-raportowania-bledow/

 

Poniżej załączam screeny. Nazwa zadania pobocznego na załączonym obrazku.

 

Wie ktoś co można byłoby w tej sytuacji zrobić?

Pozdrawiam

 

 

Ewidentnie coś z plikami gry, bo karta i sterownik wyglądają na poprawne.

 

Zapisz sobie save z obecnego etapu gry.

 

Usuń z komputera wszystko, co jest związane z wiedźminem 3 (oprócz save - save wytnij z dokumentów i zapisz najlepiej na pendrive).

 

Zainstaluj grę od nowa i ją zaktualizuj do najnowszych patchy/dodatków.

 

Innego wyjścia nie widzę, skoro sprawdzanie plików w GOG nie pomaga.

 

Niestety to potrwa, bo całość waży ponad 50 GB :(

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

A ja sobie  zrobiłem problem.

 

Pokrótce:

 

W misji na Skellige, gdzie na uczcie następuje atak niedźwiedzi, Wiedźmin po ich zaciukaniu podejmuje decyzje co do pomocy:

 

a, Cerys

 

b, Hjalmar.

 

Wszystko zawsze dobrze robiłem (raz wybrałem Cerys, a drugi raz Hjalmara) i misja toczyła się jak Pan Bóg nakazał wedle scenariusza gry.

 

Ale tym razem zachciało mi się nie podejmować żadnej decyzji i Crach odpowiedział, że sobie w takim razie sami poradzą.

 

Problem w tym, że ta misja wisi mi nad głową i nie mogę ukończyć dalszej/następnej misji dotyczącej zbierania sojuszników do walki z Dzikim Gonem w Kaern Moren.

 

Mam taką opcję w zadaniach i nie wiem co mam zrobić -fotka.

 

Chodzę od wczoraj i nikt nic nie wie, nie chcą ze mną gadać (Crach, Cerys i Hjalmar mówią, że nie mogą mi pomóc dopóty, dopóki nie zostanie rozwiązana sporawa z przejęciem władzy na Skelige).

 

No i stoję w miejscu od kilkunastu godzin i szukam u Was pomocy/podpowiedzi.

 

Tutaj jestem:

 

9170131700_1463485148_thumb.jpg

 

Help !

Edytowane przez leven
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. W wolnej chwili tak zrobię. Napiszę też do supportu i może oni coś na to poradzą. Jak ogarnę konto na youtube to, wrzucę filmiki z tych najpoważniejszych błędów, żeby lepiej zobrazować sytuację.

 

PS: Odkąd kupiłem Wiedźmina 3 reinstalowałem go już z 5 razy, ale zastosuję się do waszych rad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to masz jakiś dziwny problem.

 

A może się mylę i masz w jakiś tajemniczy sposób uszkodzoną kartę grafiki ?

 

Podmień kartę na próbę, bo u mnie np. na 750ti + najnowsze sterowniki wszystko działa bez zarzutu.

 

 

Spróbuj uruchomić grę na najniższym patchu. może coś w tej kwestii jest nie tak ?

 

 

No ale gra ma działać na najnowszym 1.121, a nie na jakiś starych wersjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Spróbuj uruchomić grę na najniższym patchu. może coś w tej kwestii jest nie tak ?

 

Najgorsze jest to, że gra w wersji 1.02 u mnie działa bez najmniejszych problemów, ale tak jak pisałem wcześniej, do zainstalowania Serca z kamienia "potrzebna jest najnowsza wersja".

 

W weekend raczej wszystko zrobię. Wykonam film na youtube i napiszę do supportu CDP RED.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jest ewidentny konflikt plików gry z obsługą karty graficznej + sterownik.

 

Spróbuj jeszcze pożyczyć od kolegi grafikę i spróbuj na zaktualizowanej grze.

 

 

EDIT: u Ciebie kompletnie zniekształcone textury, a u mnie zawsze w powietrzu zdycha jakaś latająca gadzina :)

 

 

6592761000_1463595615_thumb.jpg

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile bym dał, żeby szczątki przeciwników latały w powietrzu, byleby dało się przejść kolejne zadania :)

 

Wolałbym nie grzebać w obudowie, bo mam na niej plomby i boję się utraty gwarancji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zmieniałeś sterowniki graficzne na starsze ?

 

Np. te z przed roku, które weszły zaraz po ukazaniu się gry ?

 

Może zrób tak:

 

1. pobierz sterownik Nvidii - dla WIN7/8/8.1 x64: http://www.nvidia.pl/download/driverResults.aspx/85092/pl

 

2. pobierz i uruchom DDU - https://tcgforum.pl/topic/10/jak-calkowicie-usunac-sterowniki-nvidia-amd-poradnik

 

3. zainstaluj wcześniej pobrany sterownik.

 

4. zagraj i napisz, czy jest poprawa.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CD Projekt wypuściło wczoraj drugi (i pewnie ostatni) zwiastun do Krew i Wino. Jest świetny.  :wink2:

 

https://www.youtube.com/watch?v=JYFPbHi6ndY

 

Co więcej, jako że dnia wczorajszego minął rok od czasu premiery trzeciego Wieśka, studio wydało tą oto grafiką by uczcić okazję.

 

 

EN_Birthdaycard_1920x1080.jpg

 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. W wolnej chwili tak zrobię. Napiszę też do supportu i może oni coś na to poradzą. Jak ogarnę konto na youtube to, wrzucę filmiki z tych najpoważniejszych błędów, żeby lepiej zobrazować sytuację.

 

PS: Odkąd kupiłem Wiedźmina 3 reinstalowałem go już z 5 razy, ale zastosuję się do waszych rad.

U mnie na błędy z teksturami pomogło tylko pobranie całej gry w wersji 1.10 z  goga.Instalacja  od zera później doinstalowanie patcha 1.12 i błędy tekstur już się nie pojawiają.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dziękuję za pomoc, zaangażowanie i stratę czasu.

Support CDP Red działa na najwyższym poziomie. Napisałem do nich w czwartek koło 17:30 i już w piątek rano dostałem odpowiedź. Tak, jak niektórzy z was pisali mi o sprawdzeniu plików gry poprzez gog galaxy, tak w e-mailu od CDP Red dostałem podobną informację z opisanymi krok po kroku czynnościami. Podczas weryfikacji gog zaczął automatycznie pobierać microsoft visual c++ redistributable 2012 i go zainstalowałem. (Tydzień wcześniej instalowałem ms visual redistributable c++ 2015 i to pomogło na crashującego się goga) Póki co, Sukkuba udało mi się zabić i nie wystąpiły przy tym żadne komplikacje od strony technicznej. Wydaje mi się, że błędy z teksturami też nie powinny występować. Jeszcze raz dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

 

PS: Również nie mogę się doczekać dodatku Krew i wino, mimo że nie zacząłem jeszcze grać w Serca z Kamienia, gdyż mam 18 lvl :')

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczyłeś mnie kompletnie tą informacją - brak C++ :mellow:

 

Tak czy siak, fajnie, że problem rozwiązany :)

 

A gdyby było smutno Geraltowi w grze, można sobie dodać towarzysza i razem sobie wypełniać zadania.

 

Ja sobie dzisiaj dodałem Eskela i od teraz razem będą sobie chodzić po krainie :)

 

 

5718510100_1463825041_thumb.jpg

 

 

Tutaj Mod do gry: http://www.gry-online.pl/S030.asp?ID=58258

 

 

Postać towarzyszącą przywołuje się z konsoli - tylda - i wpisuje odpowiednią komendę.

 

W każdej chwili można postać wycofać, lub zmienić na inną.

 

Tutaj parę komend do odpowiednich postaci:

 

 

Persons:
SpawnCompanion(Cirilla,1,1,1)
SpawnCompanion(Triss,1,1,1)
SpawnCompanion(sorceress,1,1,1)
SpawnCompanion(Keira,1,1,1)

SpawnCompanion(Vesemir,1,1,1)
SpawnCompanion(Eskel,1,1,1)
SpawnCompanion(Lambert,1,1,1)
SpawnCompanion(witcher,1,1,1)

SpawnCompanion(Zoltan,1,1,1)
SpawnCompanion(Ves,1,1,1)

SpawnCompanion(DemonWitcher,1)
SpawnCompanion(_quest__godling,1,1,1)
SpawnCompanion(CKid,1,1,1)

Animals:
SpawnCompanion(wolf_white_lvl3__alpha,1,1,1)
SpawnCompanion(wolf_alpha,1,1,1)
SpawnCompanion(wolf,1,1,1)

SpawnCompanion(wild_dog_lvl1,1,1,1)
SpawnCompanion(bear_white,1,1,1)

SpawnCompanion(playerHorse,1,1,1)
SpawnCompanion(horse,1,1,1)
SpawnCompanion(pig,1,1,1)
SpawnCompanion(hare,1,1,1)
SpawnCompanion(chicken,1,1,1)
SpawnCompanion(goose,1,1,1)

Bipeds:
SpawnCompanion(him,1,1,1)
SpawnCompanion(willowisp,1,1,1)
SpawnCompanion(troll_cave_mh__black,1,1,1)
SpawnCompanion(fugas_lvl2,1,1,1)

SpawnCompanion(lessog_mh,1,1,1)

SpawnCompanion(cyclops,1,1,1)
SpawnCompanion(icegiant,1,1,1)
SpawnCompanion(nekker,1,1,1)

SpawnCompanion(katakan_large,1,1,1)

SpawnCompanion(werewolf,1,1,1)
SpawnCompanion(werewolf_lvl4__lycan,1,1,1)

SpawnCompanion(elemental_dao_lvl3__ice,1,1,1)
SpawnCompanion(simulacrum,1,1,1)
SpawnCompanion(ifryt,1,1,1)
SpawnCompanion(djinn,1,1,1)

Quadrupeds:
SpawnCompanion(czart_mh,1,1,1)
SpawnCompanion(bies_lvl2,1,1,1)

Crustaceans:
SpawnCompanion(endriaga_lvl2__tailed,1,1,1)
SpawnCompanion(endriaga_spikey,1,1,1)
SpawnCompanion(_quest__endriaga_spiral,1,1,1)
SpawnCompanion(arachas_lvl2__armored,1,1,1)

Flyers:
SpawnCompanion(gryphon_mh__volcanic,1,1,1)
SpawnCompanion(wyvern_lvl1,1,1,1)
SpawnCompanion(wyvern_mh,1,1,1)
SpawnCompanion(forktail_mh,1,1,1)

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...