Skocz do zawartości
TowarzyszT

Update BIOSu ASUS GTX670

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych forumowiczów

 

Zakładam ten temat ponieważ mam pewien problem z kartą graficzną.

Otóż, nie dawno wymieniałem kartę graficzną, jest to ASUS GTX670 DC2T, czemu ten model? Cena była okazyjna, więc fabryczne OC mnie skusiło (1058/1137MHz).

Gdzie leży problem? Ano problem jest taki że chcę teraz dokupić drugą i łączyć w SLI, jednak ten model już od pewnego czasu jest w ogóle nie dostępny, a jeśli już to ceny zaczynają się od 1900 zł wzwyż.

No i tu rodzi się pytanie, czy kupno modelu standardowego i zaaplikowanie mu BIOSu z modelu DC2T który jest dostępny na stronie producenta do pobrania rozwiąże mój problem? Czy może się stać tak że przeszczep się nie powiedzie? Jak wtedy wygląda sytuacja z gwarancją? Powiem szczerze wydaje mi się to najrozsądniejszą opcją gdyż model o standardowych taktowaniach jest sporo tańszy (wiem że i tak drogi, nie ważne) od aktualnie dostępnych DC2T. Co w takiej sytuacji począć? Czekać w nieskończoność na dostępność tego modelu czy może spróbować obejść to inaczej?

 

z góry dziękuję za udzielone odpowiedzi i pomoc

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...