Skocz do zawartości
Nick126

Wybór dysku jako archiwum danych

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chcę kupić dysk który ma służyć jako archiwum danych - plików cad, pdf, word oraz zdjęć i filmów. Pojemność do: 1TB.

Zależy mi na jego szybkości oraz nie dużych rozmiarach i żeby mógł wytrzymać upadki :)

Proszę o doradzenie czegoś, cena: do 400zł coś będzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaden dysk nie wytrzymuje upadków! Poza SSD oczywiście ale 1TB za 400zł nie kupisz ;)

Wszystkie mają wymiary znormalizowane więc są albo 3.5" albo 2.5". Rzadziej 1.8". Jeśli mowa o zewnętrznym to zależy od rodzaju złącza jakie masz...

 

Więc napisz kolego wszystkie szczegóły bo my tu wróżkami nie jesteśmy!..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, kupiłem podłączyłem i...

Czy mogę go podłączać i używać jak zwykły pendrive? Tzn. przeciągać na niego pliki? W które miejsce je wrzucać, bo mam kilka folderów i nie wiem gdzie?

Mam problem z rozłączeniem dysku, pogasiłem wszystko i poprzez "wysuń" (na 3 różne sposoby) wyskakuje komunikat, że nie można bo dysk jest używany. Co zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, kupiłem podłączyłem i...

Czy mogę go podłączać i używać jak zwykły pendrive? Tzn. przeciągać na niego pliki?

 

Tak

 

W które miejsce je wrzucać, bo mam kilka folderów i nie wiem gdzie?

 

Przecież to działa jak normalna dodatkowa partycja, więc wrzucasz gdzie chcesz..

 

Mam problem z rozłączeniem dysku, pogasiłem wszystko i poprzez "wysuń" (na 3 różne sposoby) wyskakuje komunikat, że nie można bo dysk jest używany. Co zrobić?

 

Mam podobny problem z dyskiem przenośnym w pierwszym podejściu, ale ponowna próba odinstalowania przynosi oczekiwany efekt..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpowiecie jak założyć hasło na poszczególne foldery? Potrzebuję do tego dodatkowe oprogramowanie czy mogę zrobić przez system lub może dysk oferuje takie możliwości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...