Skocz do zawartości
grzeg255

Router blokuje logowanie na zewnętrzne serwery

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam najprostszego tp-linka WR340G,stacjonarka podłączona przez router po kablu a reszta lata na wifi. Wszystko jest niby super,ale jednego nie mogę obejść tj.logowania na zewnętrzny serwer (nie wiem czy komuś to coś mówi,ale jest to np.Nexus),jak i moja firmowa poczta.

Nadmienię,że jak przełączę się kablem bezpośrednio,to nie ma problemu.Firewalla w tp-linku wyłączyłem.Net stacjonarny,ip statyczne.

Wytłumaczcie mi proszę w prosty sposób,co sprawdzić,co przestawić,bo już mnie nudzi to przepinanie kabla.

Edytowane przez grzeg255

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób objawia się blokowanie logowania? Nie wyświetla strony?

Próbowałeś przywrócić ustawienia fabryczne i ponownie skonfigurować router?

Aktualizowałeś oprogramowanie routera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie otwiera w ogóle strony.Co do resetowania i ponownego konfigurowania,to tak robiłem to już.

Jedynie nie aktualizowałem oprogramowania,w sumie zapomniałem o tym.

Teraz sprawdziłem i mam ostatni firmware.

Edytowane przez grzeg255

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc urzadzen mimo, ze ma 'wylaczonego' firewalla, to realnie ma tylko niektore reguly usuniete. Sprawdz, czy gdzies sie jeszcze nie czaji jakas opcja typu blokowanie ActiveX, proxy i tym podobnych.

 

Tyle ze wtedy to powinno tez blokowac polaczenia z LAN. Moze cos sieci w filtracji ruchu wifi?

Edytowane przez _KaszpiR_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...