Skocz do zawartości
Kejszi

Tablet do 500/600 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałabym zapytać, który z tych tabletów jest lepszy Ainol Novo 7 Crystal czy Goclever TAB R83, ewentualnie jakiś inny w podobnej cenie. Tablet będzie mi potrzebny głownie do czytania e-booków i oglądania filmów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość digbuzz

Goclever to największe zło na rynku . Nie kupuj bo znam pare osob ktore sie na niego skusiło i teraz na prawde zaluja. w tej cenie jesli szukasz czegos ciekawego to moze zwroc uwage na Traveler II firmy Mistral. nie wiem czy o nim slyszales ale mysle ze powinienes sie nim zainteresowac ;) tutaj masz link : http://www.mistral-rtv.pl/mistral-traveler-ii-8gb-z-gps-i-dvb-t-p68.html.

Poczytaj bo warto ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz crystala na IPS z x-kom.pl

Gwarancja na miejscu, a tablet jest ok. Moja kobieta ma Elfa 2 (hw identyczny jak w crystalu tylko inna obudowa i gorszy wyświetlacz) i sprawuje się idealnie. Do tego od czasu do czasu bez problemu możesz nawet zagrać w GTA 3 na max detalach w pełnej płynności.

 

Od goclevera z daleka się trzymaj ;)

 

Posted via Tapatalk @ Evo 3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość romet100

no wlasnie. kupisz goclever to gwarantuje CI ze predzej czy pozniej z nerwow nie wytrzymasz i cos zlego mu zrobisz :)

wiec nawet tego sie nie tykaj :)

a w tej cenie ? hmm. Mistral ? propozycja dość ciekawa.

Elfa 2 tez ok choć slyszalem ze bateria nie za bardzo jest w tym sprzecie.

Musisz sam zdecydowac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo egzotyczna nazwa Dołączona grafika ja bym osobiście ich nie ruszał. no ale to moje zdanie.

jeśli szukasz mniej znanych, ale dobrych firm, bierz Mistrala : http://www.mistral-r...-dvb-t-p68.html

 

No widzisz, dla mnie ten Mistral jest znacznie bardziej egzotyczny ;) Yarvik znam przynajmniej ze sklepu w którym kupuje graty do kompa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość romet100

wiadomo że takie firmy jak Mistral czy GoClever sa mniej znane od np Apple czy Samsungaa. ale ja jestem zdania ze warto zaufac tym markom :) wiadomo - Traveler IIto ich dopiero pierwszy tableet Mistrala, ale mysle ze jest to dosc ciekawa propozycja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość digbuzz

coraz więcej widze fanów Mistrala :) tez mysle ze warto bo tablecik ten jest bardzo ciekawy :) więc mozesz pomyslec o nim :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...