Skocz do zawartości
Virtus90

Komputer z procesorem i5 do 4000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam w planie zakupić komputer z procesorem intel core i5 (myślę nad 3570k, ale nie wiem czy jest opłacalny) i bardzo dobrą grafiką, ponieważ komputer przeznaczony będzie głównie do gier. Mam w planach lekkie OC. Proszę o propozycje dobrych zestawów w cenie do 4000zł. W zestawie nie musi być dysku ssd, gdyż taki już posiadam. Zależy mi również na dość cichej pracy i dobrym designie obudowy.

Pozdrawiam i czekam na propozycje Dołączona grafika

Edytowane przez Virtus90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym zestawie Extreme4 + Core i5 3570k podkręcić CPU mocno. Do tego bardzo dobre chłodzenie, mocny zasilacz i przewiewna i duża obudowa

 

http://www.pcprojekt...3ugCl5vNzVVYg**

 

EDIT:

właśnie się zastanawiałem nad poleceniem HD 7970. W budżecie się zmieści, ale trochę nie ma sensu według mnie. Za dużo się dopłaca w stosunku do wydjaności...

Edytowane przez Alucard69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam testy, gdzie skala wykresu zaczyna się przy 70 stopniach C. Wtedy 3 stopnie różnicy wyglądają jakby obudowa była 2 razy chłodniejsza, a nie o 2%...

Heh, wydaje mi się, że po prostu wystarczyłby tam stosowny komentarz autora testu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Jak myślicie na ile lat ten procesor starczy żeby ciągnąć najnowsze gry na najwyższych detalach (jeżeli np. zmieniałbym tylko kartkę graficzną)? Dołączona grafika

 

jeśli pytasz o 3570k podkręconego ~4.5 GHz to styknie na bardzo ale to bardzo długo

myślę, że za 5 lat będzie niewiele gier które będą dla niego wyzwaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...