Skocz do zawartości
erio

zestaw za 3000 warunek ... w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Póki co na szybkiego wymyslilem cos takiego :

monitor LG 17" 775FT - 830 zł

AMD duron 1200 -220 zl

Gigabyte GA-7VRX 410 zł

DDR 256 PC2100 160zł

obudowa Codegen jakiś 300W 150 zł (moze za mniej znajde)

Prolink GF2 lub ati 7500DDR 350 zł

maxtor 40 ATA133 330 zł

1.44 Nec 50 zł

LG 52x 130 zł

SB128 80zł chyba se daruje i zostawie AC'97 (te geniusy 100WAT :)

Pentagram Omen 2 56K 60 zł

Klawa 30 zł

mysz A4 tech rolka 40 zł

Eth surecom 10/100 50 zł ( jakie plyty (oprocz ECS) na KT333 maja zintegrowane?)

glosniki genius 100WATT 80 zł

SUMA 2990 zł

+cooler odemne /TITAN D5TB (4/TC) 40 zł

 

SUMA 3030 zł ... do utargowania ... rowne 3000 zł

 

Jestem otwarty na propozycje KTORE NIE ZWIEKSZĄ CENY ANI O ZLOTÓWKE!!!

 

Np. Ktora plyta główna ma wbudowany LAN 10/100 Audio ( moze tez miec glosniki myszke, modem ;) oszczedziloby to ok 150 zł na grafe lub Athlona 1700+

 

I najwiekszy problem ... jest to zestaw dla znajomego znajomego (chyba jest niebiegły w temacie) z Kielc a mnie termin oddania pracy magisterskiej goni ... (jestem w Krakowie i tak tu jest chyba duzo taniej ?? - myle sie?)

Jezeli ktos w zna w Kielcach sklep gdzie kumpel by zamówił cos takiego jak powyzej za cene NIE PRZEKRACZAJACA 3000 zł (wiem GF3, A1700+ ale odpada).

 

Ogolnie nic nie kupowalem dawno w kielcach ... dalej jest tam wszystko duzo drozsze niz w Krakowie ??

KIELCZANIE POMOCY

- Ktory sklep jest najtanszy i ile wyniesie w nim cena za ten zestaw ( pliz zerknijcie do cennika 5 minut nikogo nie zbawi :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma sie rozumiec ze zestaw ma byc z monitorem wiec ja cos takiego mu proponuje:

Monitor 17' Samsung Syncmaster - 700zl

Plyta gl. GA-7vrx KT333/UATA133/USB2.0/AC97 - 460zl

Procesor Amd Athlon 1700+ - 480zl

256mb ddr pc2100 - 160zl

Obudowa ATX MIDI CODEGEN 300W - 120zl

Dysk Maxtor ata133 40gb 7200rpm - 350zl

Karta graficzna Geforce 3 ti200 Gainward - 590zl

Cdrom LG 52x - 120zl

Sieciowka - 50zl

Klawiatura + mysz + fdd - 100zl

wychodzi ok.3100zl a te 100zl ci spusza jak kupisz u nich wszystkie podzespoly:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cdrom lg??????????

pogjelo, ja tam wole dac wiecej i miec szklane zwierciadlo :)

PLIZ nie dawajcie mi odpowiedzi ... ja tam wolalbym dac wiecej ... zeby dac wiecej musialbym z modemu zrezygnowac dla przykladu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukaj takich częsci które się dobrze kręcą tzn.np.P4 1.6 ale z oferty AMD coś dobrze kręcoącego sie

 

Radeonki tanieją ja w internecie przelotem czytałem że za 550-650 8500 są

ATI nie żadne build on.

 

poczekał bym aż nowe modele jakiś częsci wejdąi wtedy te starsze stanieją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam w kielcach i proponuje ci zebys qpil albo w Delco-System lub ewentualnie w "Zeta" (obkok optimusa). Tam sa wg mnie prawie najnizsze ceny choc w NetKomie sa jeszcze nizsze ale ten sklep raz jest a raz nie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co na szybkiego wymyslilem cos takiego :  

monitor LG 17" 775FT  - 830 zł

BLAGAM!! Zrezygnuj z tego modelu :!: Wez - jak juz to 795FT :!: Ja mam 795FT, kolega ma 775FT, zobaczylem jak to u niego dziala.

Porownanie jest takie:

 

- 775FT - sprzataczka - NISKIE odswiezanie, brzydkie przyciski... :x

- 795FT - kochanka, WYSOKIE odswiezanie, ladniutkie przyciski :roll:

 

(oczywiscie glownie chodzi mi o odswiezanie - oszczedz mu oczy w wyzszych rozdzialkach! - zamien/wyeliminuj jakas czesc, tylko nie 775FT...)

 

[To tylko moje zdanie i posiadacze slabszego modelu moga sie ze mna nie zgadzac]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jestem z Kielc i polecam Delco-System, taki fajny dziadek tam sprzedaje i jest zarazem włascicielem firmy i Zeta, nowa nazwa Onex, te dwa sklepy maja najtansze ceny tu u nas. Mozesz tez poszukac w Pc-Tech'u - nienajgorszy sklep.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AHA !!! I jest jeszcze jedna fajna sprawa może wam opowiem.

 

Bo te dwa sklepy [delco i zeta(onex)] rywalizuja strasznie ze soba, pozatym sa polozone bardzo blisko siebie i np jak barakuda w zecie kosztuje x to w delco barakuda jest x - 1zł., niedosc tego to jeszcze kiedys gosciu z zety skarzyl mi sie ze ci z delco zakleili im zamek siliconem i 3h stali i zdrapywali sylikon zeby sie do srodka dostac, hehe 8) to jest walka o klienta :P, mimo wszystko obydwie polecam tak samo bo i pewnie zeta im wywinela jakis numer :twisted: .

 

Tyle !!!

 

+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem z kielc. Wedlug mnie najlepsze i najtansze sklepy to : delco, zeta i perfektus bo tam jest chyba troche upustu. Jak moj brat cioteczny kupowal komputer to mial obnizke 250zl :). Nie wiem jakie sa ceny w krakowie i nie wiem czy jest drozej czy taniej. Ten numer z silikonem byl dobry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma sie rozumiec ze zestaw ma byc z monitorem wiec ja cos takiego mu proponuje:

Monitor 17' Samsung Syncmaster - 700zl

Plyta gl. GA-7vrx KT333/UATA133/USB2.0/AC97 - 460zl

Procesor Amd Athlon 1700+ - 480zl

256mb ddr pc2100 - 160zl

Obudowa ATX MIDI CODEGEN 300W - 120zl

Dysk Maxtor ata133 40gb 7200rpm - 350zl

Karta graficzna Geforce 3 ti200  Gainward - 590zl

Cdrom LG 52x - 120zl

Sieciowka - 50zl

Klawiatura + mysz + fdd - 100zl

wychodzi ok.3100zl a te 100zl ci spusza jak kupisz u nich wszystkie podzespoly:P

Super ... tez bym tam chcial Athlona XP i gf3 włozyc ale : to co tu napisales kosztuje 3130 czyli o 100 zl za duzo ... i brakuje glosnikow w moim cenniku 80 zl,coolera 40 zł i modemu ok 50 zł ... a monitor ... cholera nie wiem ... powinien cos za 1000 zl kupic coby sie z beznadziejnym odswierzaniem nie meczyc ... a ja mu za 700 zl najtanszy zasugeruje ??? przekroczyles limit o 130+40+50+80 =300 zł ... tyle mu w sklepie nie spuszcza :(((

 

PS. krotys z tych kieleckich sklepow ma cennik online ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma sie rozumiec ze zestaw ma byc z monitorem wiec ja cos takiego mu proponuje:

Monitor 17' Samsung Syncmaster - 700zl

Plyta gl. GA-7vrx KT333/UATA133/USB2.0/AC97 - 460zl

Procesor Amd Athlon 1700+ - 480zl

256mb ddr pc2100 - 160zl

Obudowa ATX MIDI CODEGEN 300W - 120zl

Dysk Maxtor ata133 40gb 7200rpm - 350zl

Karta graficzna Geforce 3 ti200  Gainward - 590zl

Cdrom LG 52x - 120zl

Sieciowka - 50zl

Klawiatura + mysz + fdd - 100zl

wychodzi ok.3100zl a te 100zl ci spusza jak kupisz u nich wszystkie podzespoly:P

Super ... tez bym tam chcial Athlona XP i gf3 włozyc ale : to co tu napisales kosztuje 3130 czyli o 100 zl za duzo ... i brakuje glosnikow w moim cenniku 80 zl,coolera 40 zł i modemu ok 50 zł ... a monitor ... cholera nie wiem ... powinien cos za 1000 zl kupic coby sie z beznadziejnym odswierzaniem nie meczyc ... a ja mu za 700 zl najtanszy zasugeruje ??? przekroczyles limit o 130+40+50+80 =300 zł ... tyle mu w sklepie nie spuszcza :(((

 

PS. krotys z tych kieleckich sklepow ma cennik online ???

jak u nich kupi wszystkie podzespoly to mu spuszcza o 200zl na 100% a 100zl jakos sie znajdze:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisalem wyzej ten tel. jest do sklepu ASKOM na ul. Malej.

 

To jeden z najstarszych sklepow komputerowych w Kielcach.

 

Pozdro

Nie ASKOM tylko Ascom heh "ass" :P , i ten sklep jest beznadziejny drogo i nie mila obsluga, bylem tam i chcialem sie spytac o cene Barakudy IV i Gf 4 ti 4200 no i sie pytam najpierw o bare a on muwi 420 zeta no to ja sobie mruknolem drogo a on "a gdzie masz taniej ???, ja mam najtaniej w miescie no to ja mu daje moje spisy i sie chlopak zdziwil a potem sie pytam o GieFa a on " dwa złote" no to ja wyszedlem ze sklepu i tyle. W<span style="color:red;">[ciach!]</span>iajacy debil, nie polecam tego sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisalem wyzej ten tel. jest do sklepu ASKOM na ul. Malej.

 

To jeden z najstarszych sklepow komputerowych w Kielcach.

 

Pozdro

Nie ASKOM tylko Ascom heh "ass" :P , i ten sklep jest beznadziejny drogo i nie mila obsluga, bylem tam i chcialem sie spytac o cene Barakudy IV i Gf 4 ti 4200 no i sie pytam najpierw o bare a on muwi 420 zeta no to ja sobie mruknolem drogo a on "a gdzie masz taniej ???, ja mam najtaniej w miescie no to ja mu daje moje spisy i sie chlopak zdziwil a potem sie pytam o GieFa a on " dwa złote" no to ja wyszedlem ze sklepu i tyle. W<span style="color:red;">[ciach!]</span>iajacy debil, nie polecam tego sklepu.

Trza bylo brac :))) a jak trza zaczekac to przedplate trza bylo zrobic :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisalem wyzej ten tel. jest do sklepu ASKOM na ul. Malej.

 

To jeden z najstarszych sklepow komputerowych w Kielcach.

 

Pozdro

Nie ASKOM tylko Ascom heh "ass" :P , i ten sklep jest beznadziejny drogo i nie mila obsluga, bylem tam i chcialem sie spytac o cene Barakudy IV i Gf 4 ti 4200 no i sie pytam najpierw o bare a on muwi 420 zeta no to ja sobie mruknolem drogo a on "a gdzie masz taniej ???, ja mam najtaniej w miescie no to ja mu daje moje spisy i sie chlopak zdziwil a potem sie pytam o GieFa a on " dwa złote" no to ja wyszedlem ze sklepu i tyle. W<span style="color:red;">[ciach!]</span>iajacy debil, nie polecam tego sklepu.

Trza bylo brac :))) a jak trza zaczekac to przedplate trza bylo zrobic :))

Hehe 8) , no i w jakim sklepie kupujesz i co ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

52x LG to qrwa złom nie bierz tego mam i żałuję że kupiłem. Głośny jak cholera a płytę na dysk strasznie długo kopiuje.

Osobiscie jesli CD to tylko teac 40x ( ale toshiby i pionieery DVD sa tez teraz tanie jak barszcz) ... ale to jest dodatkowe 70 zł ...

anyway lepsze to niz szajsung :( ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupie ... a raczej doradze kupowac ... delco lub zeta ... tam gdzie bedzie taniej za zestaw powyzej ... mo moze kolo zmieni jeszcze proca na XP 1600+, lub 1700+ albo grafe na GF3 Ti450 gainwars lub jakies tanie 8500 ...

 

Bedzie to wyjsciowy zestaw z samsungiem 17", bez SB128, z tanszymi glosniczkami (widzialem gdzies za 30 zł)

to da jakies 200 zł na XP1700 i ati 7500 (lepsze niz GF2 a na pewno od gf2 MX)

 

 

Nyny ... co to za samsung syncmaster za 700 zł ??? w cenniku pcprojekt jest najtanszy samsung 17" 755 DFX za 830 zl jezeli to nie to to jakie oznaczenie i parametry ma ten za 700 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupie ... a raczej doradze kupowac ... delco lub zeta ... tam gdzie bedzie taniej za zestaw powyzej ... mo moze kolo zmieni jeszcze proca na XP 1600+, lub 1700+ albo grafe na GF3 Ti450 gainwars lub jakies tanie 8500 ...  

 

Bedzie to wyjsciowy zestaw z samsungiem 17", bez SB128, z tanszymi glosniczkami (widzialem gdzies za 30 zł)

to da jakies 200 zł na XP1700  i ati 7500 (lepsze niz GF2 a na pewno  od gf2 MX)

 

 

Nyny ... co to za samsung syncmaster za 700 zł ??? w cenniku pcprojekt jest najtanszy samsung 17" 755 DFX za 830 zl jezeli to nie to to jakie oznaczenie i parametry ma ten za 700 zł

SAMSUNG SYNCMASTER 753s

tu masz link z opisem tylko nie patrz tam na cene bo maja 50zl drozej :(

http://www.peryferia.edcom.com.pl/info956.htm

i tu masz opis

http://www.tensor.pl/samsung.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

753

 

Monitor kolorowy 17"

Obszar aktywny 16"

Kineskop FST

Plamka 0,23 mm horizontal

Rozdzielczość max 1280x1024/65Hz, zalecana 1024x768/85Hz

Odchylanie 90 st.

Pokrycie antyodblaskowe, antystatyczne

Regulacje menu ekranowe (

Plug & Play

Colorific

Odchylanie: H: 30-70 kHz V: 50-160 Hz

Pasmo 110MHz

Obniżone promieniowanie MPRII, TCO95/99

 

755!!!

Monitor kolorowy 17"

Obszar aktywny 16"

Kineskop FST INVAR FLAT

Plamka 0,20 mm horizontal

Rozdzielczość max 1600x1200/67Hz, zalecana 1280x1024/80Hz

Odchylanie 90 st.

Pokrycie antyodblaskowe, antystatyczne

Regulacje menu ekranowe

Plug & Play

Colorific

Odchylanie: H: 30-86 kHz V: 50-160 Hz

Pasmo 135 MHz

Obniżone promieniowanie MPRII, TCO95/99

 

 

sorry ale chyba warto doplacic do 755 ... znzczny przyrost rozdzialki/odswierzania i lepszy ekran!! ... juz lepiej ati 7500 i 755 niz gf3 i 753

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...