Skocz do zawartości
grzegrz

Playstation 4

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet mimo tych ograczen i tak czesc osob gra z uzyciem klawiatury i myszy. Do obu konsol masz specjalne adaptery, ktore na to pozwalaja. Co wiecej, pozwalaja oszukiwac poprzez oskryptowanie roznymi makrami. Zamiast utrudniach ludzom zycie mozna by od razu zezwolic na uzycie tych akcesoriow, przynajmniej w graczh, ktore wychodza rowniez na PC. Od exclusive'ow, ktore od poczatku tworzone sa z mysla o padzie nie ma co tego wymagac. To jednak bardziej kwestia developerow niz SONY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszac o myszy i klawiaturze dla ps4 mialem na mysli gry strikte BF3/BF4 podobne

granie na padzie w tego typu gry to jak kierowanie samochodem za pomoca nog.

 

pierd... juz nie pisze bo mnie chamstwo widlami w plecy czestuje

Edytowane przez Mario2k
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo gadasz ale nie wiem tak na prawdę o czym, chyba dla samego gadania. Nie musisz kupować PS4, nie musisz grać na padzie, możesz sie cieszyć grafą na PC, nikt nie broni. Tylko po co takie pitu pitu bez sensu?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko dobrze, tylko zobaczymy jakie odzwierciedlenie będzie to miało w praktyce czyli w grach. Niby power jest z zapasem na kilka lat. Fajnie gdyby od razu można było pokazać co można na tym sprzęcie osiągnąć, a nie tak jak każda generacja, dopiero pod koniec jej żywota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że przełom jakiś będzie. Ale chyba głównie pod względem ilości klatek. Dojdzie AA i wyższe tekstury. Bardziej mi tu chodzi o multiplatformówki. Obie konsole będa oferować tą samą wydajność, więc i gry będą wyglądać podobnie. Pazurki moga pokazać Developerzy robiący ex'y jak właśnie Naughty Dog.  Xbox 720 tez pokaże pewnnie swoje możliwości. Może z nową Forza lub Halo.  Będzie ostra konkurencja, ale nie będzie już pisania że ta czy ta konsola jest wydajniejsza. Ale to sie okaże po ujawnieniu specyfikacji konsoli od Microsoftu. Bo jak dotąd jest ona bardzo podobna do PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec? Killzone 2 czy Uncharted 2 wyszły w 2009 i praktycznie pokazały maksa konsoli.

Szkoda tylko, że koniec tej generacji utwierdził nas że już uncharted 2 było szczytem możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że mimo wszystko nie będzie takiego skoku jakościowego jaki był między poprzednią, a obecną generacją. Zawsze wszystko pięknie się prezentuje przed premierą, zawsze słychać, że W KOŃCU prawdziwy fotorealizm etc. A potem wychodzi co wychodzi czyli grafika bardzo ładna, wszystko cacy, ale jednak to nie to co zapowiadali CEO Sonego i MS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie że poprzednia generacja nie miała pixel shaderów itd

Dla mnie największy skok jakościowy pojawił się w momencie wprowadzenia PS 1.1 i EBM...

Dlatego przy przejściu z PS2 na PS3 był taki skok...

 

Teraz mogą tylko zwiększyć rozdziałkę, dodać AA, 60fps i tyle...

Także nie spodziewam się opadu szczęki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No o tym tez pisałem pare postów wyżej. Jak wiekszosć z tych gier w lepszym wydaniu trafi na PC to konsoli z pewnością nie kupię co najmniej przez 2 lata Zresztą tak samo było z Xbox;em i potem z PS3.  Kupię jak wyjdą ex'y, które zwrócą moją uwagę. I pewnie to będzie PS4. W ogóle tym konsolom będzie chyba blżej do PC niż jakimkolwiek dotąd. Tylko podłączyć myszkie i klawiaturę i mielbyśmy ITX z system od MS /Sony. Granice mocno się zacierają.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla kogos kto sie zachwycal  grafika najlepszych gier  na  PS3  skok jakosciowy  w nowych grach dla PS4 moze nie byc  odrazu zauwazalny ,  przedewszystkim  16x wiecej  pamieci  zapewni  znacznie bardziej obszerne lokacje  ,  2-3x wiecej  detali w  w/w lokacjach  , zlozonosc  obiektow  2-3 x wieksza

jakosc  textur  co njamniej 2x lepsza .

 

Z tym ze jak  ktos  ma wade wzroku  -2 dioptri albo cus w ten desen   ogromnych  roznic moze nie zauwazyc .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najs, jakby jeszcze dało się korzystać z tego nie będąc koniecznie w tej samej sieci wifi co konsola to by było zajebiście :) Wyjeżdżasz gdzieś to bierzesz Vitę i masz możliwość grania w każdy tytuł który masz na PS4 + tytuły na Vitę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie gdzieś czytałem, że to ma działać tak jak napisałeś czyli wypad na weekend za miasto, bierzesz Vite i ciorasz na miejscu jeśli oczywiście masz tam dostęp do sieci.  Szczerze mówiąc miałem nadzieję, że to jednak będzie via WiFi (albo przynajmniej do wyboru tak lub tak). W takim wypadku jest to bardzo duży plus dla PS4. I jednocześnie konkretny powód, żeby rozważyć zakup Vity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konferencji nie widziałem. Z tego co czytam jednak na necie: 

  • brak jakichkolwiek problemów z używanymi gramy - duuuuży plus
  • brak stałego podpięcia do neta - plus
  • wygląd - dzieło sztuki to to nie jest 
  • cena - plus
  • gry - yyyyy.... no tutaj to szczerze powiem z tego co czytam na necie... Jakieś takie niemrawe te tytuły, do tego dwudzieste siódme pewnie FF... M$ IMO wygrywa.

Suma sumarum, ciężka decyzja do podjęcia tej jesieni :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pozamiatane. PS4 jest tańsze od XOne, mocniejsze i bez dziwnych ograniczeń. Jedyny minus to kiepski pad :/

 

BTW granie online na PS4 nie jest darmowe Dołączona grafika Tak jak na iksie trzeba opłacić Golda, tak tutaj wymagany jest abonament PS Plus.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja w ogole jest dosc ciekawa, bo o ile u nas mysle, ze juz teraz mozna mianowac krola to inaczej bedzie sie to przedstawiac w USA. Tam rynek uzywek to potega, mnostwo sieci zajmujaca sie tym itd. Z drugiej strony Xbox jak ktos zauwazyl w Am.Płn jest znacznie mocniejszą marką niż PS. No i teraz co zrobią użytkownicy? Kupią droższy sprzęt z jego ograniczeniami czy tańszy, mniej popularny, ale bez żadnych nakazów? IMO Sony zmiażdżyło w tym momencie MS, wypunktowali WSZYSTKIE słabe strony bezlitośnie, dodając już wcześniej kilka killer opcji (granie w każdy tytuł na Vicie IMO miazdzy). A co do platnego abo? Nie uwazam tego za minus, bo po X jestem do tego przyzwyczajony. A po 2 platna usluga napewno podniesie jej jakosc. Generalnie win-win. MS mysle, ze dostanie DUZA nauczke jak to jest odgornie narzucac cos czego nikt nie chce i zmuszac do rzeczy, ktore po prostu nie maja sensu (z punktu widzenia odbiorcy). A wygląd? Hmm mi się X1 podoba więc i PS4 też podejdzie, ale śmianie się w tym momencie z aparycji tego pierwszego to trochę nieporozumienie Dołączona grafika

 

A no i cena. 400 euro to raptem 1600 z hakiem czyli jakieś 10% więcej niż mam zamiar wydać. W przeciwieństwie do X1, który na siłe wciska Kinecta i winduje przez to cene na jakis chory poziom. 

Edytowane przez maSTHa212
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...