Skocz do zawartości
grzegrz

Playstation 4

Rekomendowane odpowiedzi

Do tego trzeba mieć jeszcze konsolę, a znając życie u nas zawołają coś koło 2000 i to pewnie dłuuugo cena się będzie tak utrzymywać. A tak za 1200 zł miałbym konsolę w domciu w styczniu. I jeszcze bym sobie tam pograł, bo szwagier ma duży TV z podpiętym PS3. Chociaż z nim jeszcze nie gadałem tak szczegółowo, ale może sam planuje zakup PS4. No to gwarancja mnie martwi i jednak dam sobie spokój. Gdyby to było pare miesięcy po premierze i wiedziałbym jak sprzęt sie sprawuje to ok. W sumie dziwie się czemu Sony ma takie podejście. MS mimo swoich niechlubnych zagrywek (Watch Dogs Dołączona grafika ) tu się wykazuje prawidłowym podejściem.  No i pozostaje sprawa PSStore z którego często korzystam na PS3. PS3 nie sprzedam, bo mi go szkoda.  Jakby dało sie odpalić gierki z PS3 na PS4 to już by poszedł na alledrogo i dołożyłbym te pareset złotych do PS4. 

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tak chyba najlepiej zrobić. Do tego czasu pewnie parę gier wyjdzie i może nowszy model jakiś z poprawkami, bo z tymi pierwszymi to różnie bywa. Ale korci mnie korci, bo bilet już zakupiony podobnie jak 400$ tak na wszelki wypadek ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tak chyba najlepiej zrobić. Do tego czasu pewnie parę gier wyjdzie i może nowszy model jakiś z poprawkami, bo z tymi pierwszymi to różnie bywa. Ale korci mnie korci, bo bilet już zakupiony podobnie jak 400$ tak na wszelki wypadek Dołączona grafika

 

 

 

 

Cena w US to cena bez podatkow ktore w roznych stanach sa rozne, do tego w EU bez CLA i VATu.

 

Cena w UK czy w PL zawiera w sobie juz odpowiednie podatki.

 

 

Jak Cie nie stac aby placic VAT/Clo to jak chcesz niby grac na tej konsoli ? Bez sensu, konsole i tak sa uber tanie i to o wiele za tanie i za taka sytuacje winie narzekajacych na cene, jak kogos nie stac na 3000zl za konsole to tym bardziej na gry. Tak dostalismy to co dostalismy a Ci dalej kombinuja jak kon pod gorke mimo ze sprzet za friko prawie rozdaja (po uwzglednieniu kosztow, R&D itp., sam bys taniej nie zrobil).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ja mam problemy z czytanie ze zrozumieniem, ale czy ty właśnie stwierdziłeś, że konsola za prawie 2k to jest za friko? Już nie wspominając o stwierdzeniu, że konsole są "o wiele za tanie", to ile powinny kosztować twoim zdaniem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena w US to cena bez podatkow ktore w roznych stanach sa rozne, do tego w EU bez CLA i VATu.

 

Cena w UK czy w PL zawiera w sobie juz odpowiednie podatki.

 

 

Jak Cie nie stac aby placic VAT/Clo to jak chcesz niby grac na tej konsoli ? Bez sensu, konsole i tak sa uber tanie i to o wiele za tanie i za taka sytuacje winie narzekajacych na cene, jak kogos nie stac na 3000zl za konsole to tym bardziej na gry. Tak dostalismy to co dostalismy a Ci dalej kombinuja jak kon pod gorke mimo ze sprzet za friko prawie rozdaja (po uwzglednieniu kosztow, R&D itp., sam bys taniej nie zrobil).

 

 

A jakbyś inteligencie poczytał moje poprzednie posty to byś wiedział o co chodzi....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ja mam problemy z czytanie ze zrozumieniem, ale czy ty właśnie stwierdziłeś, że konsola za prawie 2k to jest za friko? Już nie wspominając o stwierdzeniu, że konsole są "o wiele za tanie", to ile powinny kosztować twoim zdaniem?

Ale przecież dobrze mówi.

Sony dokłada do każdej konsoli... Żeby coś zarobić muszą oprócz samej skrzynki sprzedać dodatkową usługę (ps4 live >czy jak to się tam zwie<) lub 2(?) gry.

Przynajmniej takie info wyczytałem kilka miesięcy temu.

Edytowane przez Tompior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwości wydajnościowe jakie daje konsola jest porównywalna z kompem z mocno średniej półki. Chodzi mi tu głównie o GPU, więc cena 1800 jest jak najbardziej ok. Ja czytałem o 2000 na starcie, ale widzę że cena ostateczna jest na poziomie 1800. Więc nie jest tak źle jeszcze. 600 zł mogę dołozyć i mieć spokój z gwarancją. Ale jak napisałem i tak zrobię czyli poczekam te parę miesięcy na PS4. Może szwagier z Toronto kupi to sobie przynajmiej pogram u niego i potestuje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko jedna usługa PS Plus i obejmuje wszystkie 3 konsole, nie ma żadnych podziałów. 
Mają być 2 darmowe gry na PS4 w kolejnym miesiącu (czyli już na starcie PS4) - Resogun i coś tam jeszcze.
 
Natomiat ja bym się wstrzymał z 2 względów:
- razem z PS4 dostaje się miesiąc PS Plus, ale czy ten miesiąc doda się do istniejącej, aktywnej usługi? Na logikę powinien, ale pewności nie ma.
- po premierze PS4 mogą być jakieś promocje, typu dodatkowe miesiące przy zakupie na rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego warto poczekac.To ze usluga jest na wszystkie 3 platformy to wiadome od dawna. Zreszta wspominalem o tym ostatnio. Pozostaje czekac. Ja tam mam nadzieje ze ekipa z Naughty Dog nie da nam zg dlugo czekac i wypusci szybko jakas perelke. To co oni potrafili wycisnac z PS3 do dzis robi na mnie wrazenie.

 

Tapniete z Z

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórych to poniosło:

 

http://www.ebay.com/itm/Brand-New-Sony-PlayStation-4-Latest-Model-500-GB-Jet-Black-Console-/261330285397

 

Po za tym idą po 650, a nawet 800$ za sztukę. Szczęśliwcy zarobią, bo sklepy w większości stoja pustkami. Nie wiadomo też ile konsol zostało wycofanych ze sprzedaży, bo tak pewnie też było. Skoro problem z HDMI (i ponoć nie tylko z HDMI) się powtarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są doniesienia jakoby to w Chińskiej fabryce, chińczycy sami sabotowali produkcje. Jakoś mi się w to nie chce wierzyć. Sony po prostu pospieszyło sie. Mieli dopracowany produkt, ale nie przewidzieli że przy masowej produkcji pewnie elementy mogą okazać się wadliwe.  Może coś niedolutowane, żle zmontowane lub źle wgrany system. Powodów może byc cała masa. Lub komponenty okazały się kiepskiej jakości.  Spodziewałem się że tak może być, ale nie uważałem że na taką skalę.  PS3 wraz ze startem nie miał tylu problemów. Czyżby Sony miał podzielić los Microsoftu, który miał mase problemów przy starcie X360. Oni też wypuścili konsolę wcześniej.  Sam byłem ofiarą RroD i moi znajomi. Mój inny szwagier z Kanady (mam tam teraz dwóch Dołączona grafika )  wymieniał 3 razy X360. Wypuszczali poprawione wersję jak Falcon, który i tak zaczął się psuć po pewnym czasie.  Tak więc problem jest oczywisty i należalo się go spodziewać. Zobaczymy jak Microsoft sie sprawdzi. Coś czuje że tym razem rolę się odwrócą. Jeśli Sony myśli o przyszłości to powinien zadziałać szybko i wymieniać obecne sztuki jak tylko najszybciej się da. Stare pewnie będą przerabioane i części wykorzystywane do poprawionych modeli.  Jak będą sie ociągać to mogą stracić w oczach klientów za co mogą zapłacić bardzo wysoką cenę.  Ale jak było z X360 ? Ludzie i tak kupowali wiedząc o zawieszaniu się pierwszych wersji, potem RRoD'y się ujawniły, a ludzie i tak kupowali.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale tu chodzi raczej o granie na odległość czy jak. Rozumiem że chodzi tu o granie w gry z PS4 na Vicie? Pełno wymiarowe gry z taką samą grafiką? Jak tak to faktycznie bomba.   Szkoda że tylko na Vicie, a nie jakimś telefonie np Sony Xperia któryś. No ale jak tu na filmiku warto mieć jakiś dobry telefon z LTE i udostępniać po przez Wifi net dla Vity. Oj coś czuje że ten zakup PS Vity który planuje może się zrealizować Dołączona grafika

 

p.s swoją droga gość ma jakiś lipny ten LTE. Transfer powinien być dużo wyższy ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...