Skocz do zawartości
grzegrz

Playstation 4

Rekomendowane odpowiedzi

Pod biedrą nie stałem pojechałem do niej około 18, mieli jedna sztukę. Z tego co czytałem na forum pclola to miało być po jednej sztuce na sklep. Pewnie w niektórych dalej można ją kupić.

 

Kupiłem wczoraj drugiego pada i trochę to wkurzająco zrobili że trzeba drugiego użytkownika tworzyć żeby móc z niego korzystać. Graliśmy razem z młodym w DI 3.0 SW i było super. Młody już to ma obcykane i mi instruktarzu udzielał, ta młodzież... :P

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to nie ma sensu. Powinien być zachowany wybór. Skoro grając np w DI statystyki przypisane są do postaci która grasz a nie do konta to po co te konta. Jak mam grę na kilka postaci to tak jak w LEGO na PC podlaczam dwa pady i gramy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Musze zakupić podstawkę do ps4, aby stała pionowo.

Kupował ktoś te tanie z allegro? Warto się w to w ogóle bawić, jeżeli chodzi o bezpieczeństwo konsoli? Czy lepiej od razu jakiś oryginalny produkt?

 

Dzięki

 

Wysłane z mojego HTC One M8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie polecilibyscie tytuły gier do ogrania na ps4 których oczywiście nie ma na PC? Mam batmana knighta, AC:s, Rayman legends, uncharted, Disney infinity 3.0. W marcu planuje kupić młodemu na urodziny LEGO dimensions, w między czasie dodatki do di.

 

Nie bardzo wiem jaką sobie kupić grę do pogrania? Horrory odpadają mam za słabe nerwy... ;)

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, jutro idę zakupić The last... Driveclub ciekawy ale samochodówki mnie nie pociągają. 

 

inFamous: Second Son http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=20516dobra gra Waszym zdaniem czy cienizna? Kiedyś oglądałem filmik w gry Makuły i całkiem fajnie to się prezentowało?

 

 

znalazłem na alledrogo taką ofertę INFAMOUS SECOND SON + FIRST LIGHT PS4 PL 2GRY! jest ona dobra czy za drogo? Pytam gdyż nie mam jeszcze rozeznania ns rynku gier na PS4

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie polecilibyscie tytuły gier do ogrania na ps4 których oczywiście nie ma na PC? Mam batmana knighta, AC:s, Rayman legends, uncharted, Disney infinity 3.0. W marcu planuje kupić młodemu na urodziny LEGO dimensions, w między czasie dodatki do di.

 

Nie bardzo wiem jaką sobie kupić grę do pogrania? Horrory odpadają mam za słabe nerwy... ;)

 

To ja dodam kilka pozycji, których tytuły nie padły:

 

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=24104<- coś ala demon's/dark souls

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=20514<- fps shooter

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=19249<- horror także jak się boisz to omiń, ale dużo stracisz :>

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=20520<- sieciowy shooter mmo

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=21422<- interaktywny film

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=24106<- platformówka 

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=20518<- kolejna platformówka tym razem dla dzieciaka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim się napalisz to poczytaj o framerate.

Skoro 30 w Asasynie cię dobiło (z czym się zgadzam)

To jak zobaczysz Bloodborn z 20fps dropami i loading time na poziomie 50sekund to wyrzucisz konsolę przez okno...

Sam się napaliłem ale po pograniu u kumpla mi przeszło. Poczekam na Dark Souls 3 na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy z  The Lost of Us i z infamous też są takiego problemy jak z bloodbornem? 

 

Assasyna chcę dzisiaj sprzedać w grajtanio, nie mogę patrzeć na tą grę. Jeżeli dadzą mi dobrą cenę to wymienię ją na gry dla dziecka, dla siebie chciałem wziąć The Lost Us lub inFamous w zależności co tam będą mieli. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem wejść i zapytać, czy tylko u mnie tak tragicznie to wygląda. Nie mogę się przerzucić z DS2 SOFS w stałych 60 fpsach na Bloodborne... Na YT na niektórych filmikach ta gra wygląda dużo lepiej i płynnej. Nie wiem od czego to moze zależeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy z  The Lost of Us i z infamous też są takiego problemy jak z bloodbornem? 

 

Assasyna chcę dzisiaj sprzedać w grajtanio, nie mogę patrzeć na tą grę. Jeżeli dadzą mi dobrą cenę to wymienię ją na gry dla dziecka, dla siebie chciałem wziąć The Lost Us lub inFamous w zależności co tam będą mieli. 

The last of us możesz brać w ciemno tam jest prawie stałe 60 fps i gra płynna jak żyleta

Infamous 30-60 fps nie ma takich dropów jak bloodborne i gra dużo dużo płynniejsza 

Osobiście oba tytuły brałbym w ciemno jeśli trafiają w gusta.

BB niestety jak dla mnie porażka z frameratem

 

W ps4 oczywiście dysk też można wymienić. Taki hybrydowy 1TB to zauważalnie krótsze wczytywanie, a i nie drenuje portfela tak jak SSD

 

 

Rahi nie oceniaj płynności po filmikach na YT. 

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem ac:s na the Last nową w foli pl. Może to nie interes życia ale mam fajną grę w zamian za ch#jową

Infamus koleś mówił że taki sobie bo to pierwsza gra na ps4 także będę szukał  na allegro. Knack kupie dziecku na mikołaja bo nie miał pl w tym grajtanio.

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy dla kogo. Ja uważam ją jedną z lepszych gier na PS3 i jeden z najładniejszych remasterów na PS4.  Wypada lepiej niż ostatnio wypuszczona seria Uncharted na PS4. Chociaż ta też nie wypada najgorzej. Zwłaszcza pierwsza część Uncharted została dość znacznie podrasowana + PL dubbing w wykonaniu Boberka. 

 

 Jednak osobiście lepiej wspominam Uncharted 2 na PS3 niż TLoU jeśli chodzi o gameplay.  Order 1886 średni, ale lepszy niż to co napisali na stronach typu IGN czy GoL.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dla mnie osobiście uncharted > tlou

 

W niektórych? Ja bym powiedział, że w prawie wszystkich. Ba, są osoby z dużym stażem growym, które twierdzą, że to w ogóle najlepsza gra w jaką grali. Ja się dopiero o tym mam nadzieje przekonam już niebawem. 

 

Jak już z czymś przegrywa to jest to uncharted 2. :> 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to kwestia kto jak robi grę i na jakim silniku. Batman też ma wodotryski też płynność spada ale nie przeszkadza to w graniu. Ac:s zkolei ma slabiutka grafikę i lata tylko w 30 przy tym szarpiac obrazem.

 

Nie da się zrobić gry która będzie działać w 30 klatkach ale obraz będzie płynny? Bo już kompletnie zglupialem przy tych konsolach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 klatek to troche malo. Zwlaszcza na TV bez "uplynniaczy" czuc to podczas grania. Zalezy tez od silnika gry. Uncharted 4 ma ponoc zblizyc sie do 60 FPS zachowujac rozdzielczość FHD ale tylko w single player. Sporo gier ledwie osiaga 30 FPS. Nie ma co ukrywac ze mozna odczuc brak plynnosci w tym wypadku. Niestety zarowno Sony jak i MS dalo za slabe bebechy na dzisiejsze czasy gdzie FHD i 60 FPS powinno byc standardem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki w zasadzie wymienili wszystkie topowe tytuły.

 

Ja od siebie jeszcze polecam Destiny. Na liczniku prawie 500h i dalej sprawa wiele frajdy. Zarówno story jaki i multi.

 

Nie ukrywam, że potrzebna jest do tego paczka znajomych wiec jeśli preferujesz samotne granie to może Ci nie podejść.

 

Przed zakupem sprawdź demo - jest całkiem spore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thx sprawdze.

 

btw przyznam szczerze że podoba mi się ps4 i to bardzo. Pad jest wygodniejszy i to o wiele od xboxowego360, konsola sprawnie działa, uncharted wciaga. Dysk jest hgst dzisiaj looknąłem.

 

Według mnie i według opinii wielu ludzi pad od Xboxa 360 jest dużo lepszy od tego do PS4. Gałki analogów w padzie od PS4 szybko się ścierają i słabo trzymają palec, co chwilę z nich się ześlizguję. No i triggery od gazu i hamulca pozwalają na lepsza precyzję w padzie od Xboxa 360. Bardzo przydatne w grach wyścigowych czy GTA V.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi układ pada ps bardziej odpowiadał od zawsze. teraz jeszcze bardziej. ręce układają się pod szerszym kątem przez co jest wygodniej. nie wiem kiedy mi się one po ścierają, w xboxowym po niedługim graniu lewy analog się trochę starł oraz zaczął działać kulawo. 

 

ps4 mam jak wiadomo od niedawna. czas pokaże ale pierwsze wrażenie jest zaskakująco pozytywne. to jest moja pierwsza konsola. pc mam od ~1990r. 

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...