Skocz do zawartości
grzegrz

Playstation 4

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie to jakiś szajs, blokowanie portów usb jeszcze spoko, ale te boczne wloty odpowiadają też za chłodzenie, wiec ja bym tego nie zakrywał. Ja swoją konsolę zwyczajnie przecieram szmatką z kurzu, a raz na 2-3 miechy odpinam i dmucham sprężonym powietrzem do wszystkich szczelin z tyłu i po bokach i od roku nie ma z nią najmniejszych problemów (*odpukać*).

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Grałem właśnie w podstawkę którą kupilem na allegro. W porównaniu do tego co pokazywali digitalfoundary na yt w filmiku z podstawki

 

 

gra z patchem najnowszym działa całkiem przyjemnie i nie widzę u siebie szarpania obrazu i drastycznych spadków FPS.

 

Generalnie gra mi bardziej przypadła do gustu niż darksouls.

 

O wersji goty która wychodzi w piątek dowiedziałem się już po tym jak zakupilem podstawkę, Ehhh...

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakto? Jakieś detale? 

 

edit.

Czekam na info i oczywiście jak ktoś sie chce zrzucic na Driveclub to chętnie. Wychodzi niecałe 3 dychy za pełen pakiet, kaman no tyle to ta giera jest warta żebym nie wiem co ;)

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajesz "zaufanej osobie" swoje dane do konta psn i może sobie ściągnąć dowolną grę, która jest przez Ciebie zakupiona na psn. Gra jest wtedy przypisywana do tego konta tylko jest jeden warunek - musi zostawić Twój profil na swojej konsoli i wtedy może już odpalać tę grę ze swojego profilu. W momencie usunięcia Twojego profilu ze swojej konsoli traci dostęp do tej gry. Kiedyś - za czasów ps3 można było taki manewr robić na 5 różnych konsolach, nowe gry wychodziły dosłownie za grosze. :)

Minus taki, że grę swoją grę z psn możesz pobrać tylko na dwóch konsolach czyli jak się z kimś podzielisz a zmienisz konsolę albo Ci padnie to już nie będzie opcji ponownego pobrania, bo tak jak pisałem, są dwa "sloty", czyli możesz z jednego profilu grę na dwóch, różnych konsolach maksymalnie.

Na allegro jest sporo takich aukcji, tzw. wersje cyfrowe, gościu udostępnia swoje dane i masz możliwość zassania gry z jego konta - oczywiście tworzysz oddzielny profil na konsoli i go zostawiasz, tak jak pisałem wyżej, grasz następnie już ze swojego konta. Hasło chyba można później zmienić, ważne żeby druga osoba nie kasowała konta, niech sobie leży, bo inaczej straci dostęp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś za dużo kombinacji z tymi kontami. A odnośnie Biedry to mam dwie w okolicy. Szarpnalbym się na Obcego i może Tomb Raidera.

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

 

Wcale nie za dużo. Ale to się bardzie opłaca z grami, w które będziesz grał z rok np. fifa, battlefield itp. bo jak zwykły singielek na 8h, którego przejdziesz i rzucisz to lepiej boxa i później sprzedać za niewiele mniej. No i najlepiej zrzucać się z zaufanymi osobami, które nie narobią Ci gnoju na koncie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma doświadczenia z kupowaniem na PSN za pomocą kart płatniczych? Hcuj mnie zaraz strzeli. Dodałem kartę na której mam odpowiednie środki i nijak nie idzie zrobić zakupów. Albo wywala mi jakiś komunikat o błędnych danych albo jakiś error, że nie może pokazać koszyka czy coś. Dodałem nawet drugą dla pewności, bo ta pierwsza jest wirtualna i taki sam cyrk. W dodatku w takim Google Play działa bez najmniejszego problemu. Ktoś wie jak to ogarnąć? Nie bede sie bawic w jakies zdrapki czy inneg gunwa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ew PayPal. Ja tak zrobiłem i mam spokój. Problem w tym że jakimś cudem konto mam na Kanadę jeszcze za czasów PS3. Ale zakadałem je w Polsce. Raz się zalogowałem u Szwagra na jego PS4. Potem zalogowałem się na swoim PS4 (PS3 już zdążyłem sprzedać) i patrzę, a ceny w Dolarach. Możliwość wpisania adresu do karty tylko kanadyjski i tak zostałem w kropce. Nawet po wpisaniu adresu szwagra czy pierwszego lepszego Walmartu skutkowało błędem. Dopiero PayPal pomógł i tak robię zakupy od początku. Dziwnie to rozwiązali z tymi kontami. Idzie to w ogóle zmienić na Polskę ? Bo gry mi się ściągają po Angielsku. Fakt cenowo często wychodzi taniej, ale jednak literki się przydają bo nie wszystko rozumiem perfect.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ew PayPal. Ja tak zrobiłem i mam spokój. Problem w tym że jakimś cudem konto mam na Kanadę jeszcze za czasów PS3. Ale zakadałem je w Polsce. Raz się zalogowałem u Szwagra na jego PS4. Potem zalogowałem się na swoim PS4 (PS3 już zdążyłem sprzedać) i patrzę, a ceny w Dolarach. Możliwość wpisania adresu do karty tylko kanadyjski i tak zostałem w kropce. Nawet po wpisaniu adresu szwagra czy pierwszego lepszego Walmartu skutkowało błędem. Dopiero PayPal pomógł i tak robię zakupy od początku. Dziwnie to rozwiązali z tymi kontami. Idzie to w ogóle zmienić na Polskę ? Bo gry mi się ściągają po Angielsku. Fakt cenowo często wychodzi taniej, ale jednak literki się przydają bo nie wszystko rozumiem perfect.

 

Nie da się zmienić kraju, musisz założyć drugie konto. :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usunąłem i dodałem ponownie kartę przez www. Nadal to samo, wywala te same błędy. Qurwa co za ciemnogród.

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

 

Dodaj kartę do PayPal. Ważne by się zarejstrować i dodać kartę na Polskiej stronie PayPal. Przy zakupach masz możłiwość wyboru przez PayPal. Nie tylko bezpośrednio przez kartę. Ogólnie PSN od początku leży i kwiczy. Za czasów PS3  to Xbox Live był lepszym rozwiązaniem. Nie wiem jak teraz.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XBL nigdy nie miał nawet w ułamku takich zgrzytów. W panelu na PSN u mnie widnieje właśnie komunikat. Data ostatniego dodania funduszy (nic nie dodałem ale spoko): 11 czerwca 2041. Przecież to są kpiny jakieś.

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo Japonia ;)  Czego się spodziewać. Wystarczy że bubla zrobili w postaci PS Vity. W sensie olali go.  Do tego liczne włamania na PSN. Ciągłe awarie. I to że teraz trzeba mieć PS+ żeby sobie pograć Online tylko pogorszyło sprawę. Sama konsola jest ok. Soft działa w miarę ok. Nie zauważyłem jakiś zamuleń czy zwiech. W porównaniu do PS3 jest o niebo lepiej jeśli chodzi o system.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie, ale bez jaj. Płacisz to ma działać, a nie płacisz i takie kwiatki. Bez kitu, ale XBL zawsze był stabilny jak skała, a tutaj z tego co wiem praktycznie tydzień w tydzień jakieś przerwy konwerwacyjne. Teraz jajca z płatnościami. Ręce opadają. 

BTW. Gdzie niby można tego Paypala podpiąć? Bo chyba nie u nas. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt. Mam drugie konto Polskie założone i tam sobie dodałem kartę i działa. Ale Paypala nie ma. Tylko zagraniczne pewnie. USA i Kanada na pewno to mają.  W każdym razie pokombinuj z adresem do rachunku. Ja mam tak:

 

Pierwsza rubryka adresu to wpisana ulica z dużej litery bez numeru.

 

Miasto tu Wroclaw przez L nie Ł. Kod pocztowy i to wszystko. Numer karty wpisałem bez kresek i przerw. Ciągły numer.  Nazwisko z karty bez polskich znaków. Można też spróbować z polskimi. Gdzieś czytałem o tym błędzie ze złymi danymi z karty. Gdzieś ktoś coś opisał jak sobie z tym poradzić. Szukaj i próbuj.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wszystkie możliwe kombinacje sprawdziłem łącznie z przepisaniem numeru domu do drugiej linijki, kody pocztowe z kreskami i bez. No nie idzie. Jedyne co wyczytałem to żeby dac spokój i wrócić za 24h. Kilka osób pisało ze bez zmieniania czegokolwiek w końcu ruszyło ot tak. Co nie zmienia faktu ze guano nieprzecietne.

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem z Black Friday na PS4 Diablo III  i  DriveClub + Season Pass. Nie spodziewałem się, że mając kilkaset godzin przebitych w Diablo na PC będę miał tyle frajdy na konsoli :D no a DriveClub to wziąłem do kolekcji bo mimo, że nie jestem jakimś wielkim fanem ścigałek, to pograłem kiedyś trochę w demo i spodobało mi się (55 zł to w sumie nic jak za taką grę) :]

 

Także teraz mam na konsoli świętą trójcę utworzoną - diablo do siekania, driveclub do ścigania i borderland 2 do strzelania :D Nic mi już więcej nie trzeba!

 

A co do Biedronkowych promocji, to nic w sumie ciekawego nie mają, a nawet jak by mieli to pewnie nie byłby dostępne w każdym sklepie te gry. W sobotę byłem, bo mieli w gazetce pełno nowych promocji na święta, ale nawet głupiej herbaty z gratisowym kubkiem nie było i mówili, że to nie w każdej biedrze są przedmioty z gazetki...

Edytowane przez twistet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często mają inną ofertę niż w gazetkach lub nie mają jej wcale. Więc nie warto szukać, bo więcej wydasz na benzynę/bilety jeżdżąc po paru biedronkach niż zyskasz na tej promocji. Ja gry kupuje często w PSStore w róznych promocjach . TR'a Definitive Edition  kupiłem za jakieś 60 zł parę tygodni temu w promocji.

 

 

maSTHa212 często też zgłaszają osoby problemy w bankach. Pisali na paru forach że dzwonili do swoich banków bo to u nich niby leżał problem z transakcją w przypadku Playstation. Ja też długo kombinowałem i dosłownie chyba fartem dodałem kartę na innym koncie. Tak więc gry w które chce grać w PL kupuje na polskim, a jak chce coś taniej w promocji danego  dnia to kupuje na kanadyjskim.  Możesz oczywiście zadzwonić zarówno na infolinie Playstation jak i swojego Banku i wypytać.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dodajesz kartę?? Przez konsole czy przez przeglądarkę na kompie??  Ja jak kupiłem PS4 i chciałem podłączyć kartę kredytową, to też siedziałem i kombinowałem, bo przez konsolę się nie dało. Zalogowałem się za to na kompie i tam w ustawieniach konta dodałem kartę bez problemów.

 

Ja tak w ogóle mam w ING założoną wirtualną kartę kredytową i to nią płacę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...