Skocz do zawartości
grzegrz

Playstation 4

Rekomendowane odpowiedzi

No i teraz mnie osłabiłeś, bo też mam wirtualną ING i nijak nie jestem w stanie zmusić jej do współpracy. Kartę dodałem przez konsole i nie miałem przy tym żadnego problemu, CVV łyknął i nie pluł się, że dane są nieprawidłowe. Zresztą sprawdziłem i przy dodawaniu pobiera 10 pensów zwrotnej kaucji. No więc karta działa i dane się zgadzają, bo inaczej było by to niemożliwe. Dlaczego w takim razie nie moge kupić? Zaraz jeszcze raz usune karte i dodam przez www i zobaczymy. 

 

edit.

No i doopa. Usunalem i dodalem ponownie przez www. Nadal to samo - błedne dane karty. Jakis kosmos. Sprawdzilem kazda mozliwa kombinacje adresu. 

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark souls 2 nie dorwalem w biedrze. Bylem we wszystkich u mnie na wsi (auto mam na gaz ) w każdej biedrze było prawie co innego na ps4. Przeważał obcy, nba2k, rabbity i evolve ale znalazem tez Tombraider. W jednej biedrze mógł być dark ale nie mogłem sprawdzić bo jakiś debil/debilka wzięła klucze wczoraj że sobą po pracy i nie mogły mi gabloty otworzyć. A były w niej tombraidery 4szt. i coś jeszcze czego nie było widać. Jedynie niebieski kolor pudełka.

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też tak pisałem, ale słowa nie dotrzymałem. Podobnie jak z pozbyciem się kompa na rzecz lapka.  Trafiła się okazja na i7 6700K i tak już komp został ;)  Obecnie nie mam za bardzo w co grac na PS4 to wykupiłem sobie The Order 1886. Ogólnie grafika przyjemna. Klimat też niezły, ale gra niczym więcej nie zachwyca. W sumie dałem jakieś 20$ CAD, więc nie narzekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem until down i muszę przyznać że gra jest bardzo fajna i przerażające za razem.

 

No ale ja horrorów się boje nie będę tego ukrywać. Gram razem z żoną. Wcisnalem jej pada w ręce bo tak to tylko patrzyła i mówiła co wybrać ale jak zaczęła grać to w momentach straszenia sama zaczęła podskakiwac na łóżku.

 

I tak gramy po nocy po jeden rozdział na raz jesteśmy obecnie na 10.

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie co jakis czas wracam do tematu zakupu tej gry i pewnie w koncu to zrobie, ale trzeba przyznac, ze opinie o niej sa skrajnie rozne: jedni bardzo chwala, drudzy mieszaja z blotem. Swoją drogą przy okazji zakupu gier. Na PS Store jest noworoczne promo i np Tomb Raider jest za 44 PLN dla Plusowiczów. Warto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle że warto. Ja dąłem 59 zł, ale to jakiś czas temu. Grafika wygląda ładnie i działa dość płynnie. Jak grałeś w Uncharted i Ci sie podobało to TR też podejdzie. Niektóre elementy są podobne. Jest sporo znajdek, rozbudowy bronii i ulepszeń . Gre przechodziłem parę razy i za każdym razem grało mi się tak samo miodnie. Co do Until Down to jak grałeś w Heavy Rain i Ci się podobało to tu też Ci podejdzie. Sam mam zamiar kupić, ale jak nieco bardziej stanieje i będzie jakieś promo poniżej 100 zł. Pewnie sobie poczekam bo gra się dobrze sprzedaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello, nie będę zakładał nowego tematu więc napiszę tutaj ;p

 

Pewnie większość z was widziała, że na PS store jest Bloodbourne GOTY za dosyć fajną kasę, bo 125 zł dla posiadaczy PS+

 

Pytanko czy polecilibyście tą grę komuś, kto w życiu nie grał w żadne Deamon i Dark Soulsy?? i nie za bardzo nawet kuma o co w tych grach chodzi? :)

 

 

Alternatywą jest zakup Lords of the Fallen za ok 55 zł, ale mechanika tych gier jest chyba podobna.

Edytowane przez twistet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko czy polecilibyście tą grę komuś, kto w życiu nie grał w żadne Deamon i Dark Soulsy?? i nie za bardzo nawet kuma o co w tych grach chodzi? :)

 

 

Alternatywą jest zakup Lords of the Fallen za ok 55 zł, ale mechanika tych gier jest chyba podobna.

Jeżeli się obawiasz że Ci nie podejdzie to Dark Souls jest często w promo na Steam za 5€...
 
Każda gra z serii Souls ma bardzo podobną mechanikę ale się nieco różni od pozostałych. Nie ma różnicy od której zaczniesz, i tak z pierwszą będzie najtrudniej ;)
 
W LotF co prawda osobiście nie grałem ale z tego co czytałem to owszem, mechanika jest w dużej mierze podobna, ale gra jest łatwiejsza oraz zdecydowanie mniej ciekawa. Taka podróbka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jeżeli się obawiasz że Ci nie podejdzie to Dark Souls jest często w promo na Steam za 5€...

 

Trzeba mieć jeszcze kompa, żeby to odpalił :D mój 6 letni laptop może mieć z tym problem.

 

Oglądałem trochę gameplay-ów z Bloodbourna i to co mnie zastanawia to czy w tej grze jest w ogóle jakaś fabuła, misje do robienia, itp? Czy to z takim podejściem bardziej RPG-owskim ma mniej wspólnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie tego typu gry totalnie nie trafiają - nie bardzo rozumiem fun w ciągłym przerywaniu rozgrywki przez zgon bohatera i powtarzaniu etapów dziesiątki razy. Ale nie rozumiem też zajawki na speedruny, Minecrafta i pare innych. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie trzeba się pchać na ślepo pod nóż tylko ostrożnie, wybadać zachowanie i mechanikę wroga. Ta gra uczy cierpliwości a nie walenia na ślepo w klawisze jak w reszcie gier. :P

Zresztą to jest pozycja dla fanów serii "demon's souls" i "dark souls" a nie dla niedzielnych grajków, bo ragequit gwarantowany.

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nigdy walki tyle nie trwają, po 1 pewnie nie obczaiła mechaniki bossa i co chwilę zdychała a po 2 to była laska. :>


Gra z serii "albo kochasz albo nie" tak samo jak demonsy i dark soulsy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Bloodborne'a ostatnio na tej promocji, bo i tak czaiłem się na niego od jakiegoś czasu i muszę przyznać, że podchodzi mi o wiele bardziej niż dark soulsy (podobno mechanika bardziej podobna do demons souls).

 

Duży plus tej gry jest taki, że już nie trzeba polegać na samym turlaniu się, ale rzeczywiście, lepiej najpierw gdzieś sprawdzić czy gameplay podejdzie niż od razu kupować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro startują betatesty nowego firmware'u PS4 o numeracji 3.50. Dojdzie możliwość m.in. włączenia powiadomień o zalogowaniu się znajomego do sieci PSN jak i ustawienia sobie statusu "offline", gdy nie chcemy by ktoś nam przeszkadzał podczas gry. Wszystko ładnie, pięknie, tylko gdzie jest mój support dla folderów, Sony? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak najważniejszą nowością będzie stream z konsoli na PC i nie ma co ukrywać - będzie to silny cios w MS, bo dodaje funkcjonalność do tej pory będącą atutem XB1. Ciekawe kiedy puszczą na rynek nowy FW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem kod do bety ale nawet tego nie instalowałem, bo w sumie po co? Liczyłem, że będzie jakiś nowy layout czy coś bardziej ciekawego, a nie kilka dodatkowych funkcji "społecznościowych", stream do PC w becie nie działa więc po co takie coś testować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj z nudów nie wytrzymałem i kupiłem PS4...miałem poczekać na więcej exlusivów, ale na PC taka posucha że szkoda gadać:

Do tego pakiet startowy:
LBP3

Bloodborne

Drive Club

Order 1886

 

3 piwa na pokład i framerate przestaje przeszkadzać...

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się nowe informacje odnośnie PlayStation 4K. "Nowa" konsola ma mieć lepszy procesor (2,1 Ghz w porównaniu z 1,6 Ghz w PS4), lepszy GPU (911 MHz ) i pamięć GDDR (218 Gbps). Ogólnie to szału nie ma z tym "upgradem" ale może spowodować, że nowe gry na PS4K będą chodzić w stałych 30fpsach bez żadnych dropów gdzie ich wersje na PS4 będą klatkować.  Kto wie, może magicy z Naughty Dog wyciągną 60fpsów w Uncharted 4 w trybie fabularnym dzięki Neo? :P

 

EDIT: Z innej beczki, wygląda na to, że na PS4 / Xbone trafią remastery Batman: Arkham Asylum i AC. AA i AC wymęczyłem na wszystkie możliwe sposoby, ale jeżeli remastery będą chodzić w 60fpsach, to chyba się skuszę.

Edytowane przez TheDarkKnight

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Remastery trafia na nowe konsole - potwierdzone info.

 

A co do nowej konsoli to jeśli taki obrót się potwierdzi to żegnam konsolę. Nie sprzedam pewnie obecnej ale nowej już nie kupie tylko wrócę do PC. "Tylko rozdzielczosc i wydajność" to raczej AŻ. Pomijam fakt ze skoro gry maja mieć tryb ulepszony to głowę daje ze nie skonczy się na rozdzielczości, ale dojdą efekty, lepsze tekstury itd. A to zabija cały sens konsol jako jednolitego sprzętu i braku potrzeby upgradu.  

 

Tak swoja droga czy ja czegoś nie rozumiem czy jednak ten upgrade nie jest taki mały? CPU szybsze o 40%, pamiec o 20, a GPU 36cu zamiast 18. Mi to wygląda na znacznie szybszy konfig.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Remastery trafia na nowe konsole - potwierdzone info.

 

A co do nowej konsoli to jeśli taki obrót się potwierdzi to żegnam konsolę. Nie sprzedam pewnie obecnej ale nowej już nie kupie tylko wrócę do PC. "Tylko rozdzielczosc i wydajność" to raczej AŻ. Pomijam fakt ze skoro gry maja mieć tryb ulepszony to głowę daje ze nie skonczy się na rozdzielczości, ale dojdą efekty, lepsze tekstury itd. A to zabija cały sens konsol jako jednolitego sprzętu i braku potrzeby upgradu.  

 

Tak swoja droga czy ja czegoś nie rozumiem czy jednak ten upgrade nie jest taki mały? CPU szybsze o 40%, pamiec o 20, a GPU 36cu zamiast 18. Mi to wygląda na znacznie szybszy konfig.

 

Ta, tylko żeby wyświetlać 4k w grach to potrzebne są jeszcze lepsze bebechy. Chyba, że pasuje nam gapienie się na gry w 4k z teksturami ustawionymi na low / very low. W grach też raczej wielkich skoków nie uświadczymy. Pewnie większość będzie chodzić w stałych 30fpsach w FullHD i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natywne 4k? Badzmy poważni. Na PC mało która kartą to ciągnie, a co dopiero konsolka za 399$. Tylko i wyłącznie upscaling. Co nie zmienia faktu, że istnieć będą dwa konfigi i jakoś nie wyobrażam sobie żeby Sony wypuscilo 2 razy mocniejszy sprzęt żeby "równać" w dol i nie wykorzystywać potencjału poprawionej wersji. Jak poza tym mieliby to reklamować? Kup nową konsolę żeby grać w jakości jak w poprzedniej? Na początku pewnie i będzie to faktycznie wyglądać podobnie na obu, ale nie mam watlipowsci ze z czasem to się rozjedzie i nastąpi to szybciej niż później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...