Skocz do zawartości
grzegrz

Playstation 4

Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie. Trzeba czekać aż sony coś powie.

 

 

Podsumowując:

- minimalna rozdzielczość to 1080p, więc pewnie pojawią się indyki i platformówki 4k

- gry nie mogą działać gorzej przy lepszej grafice niż na zwykłym ps4

- wspólny multiplayer

- stare gry będą mogły dostać patcha "ps4 neo"

- nie będzie gier ps4neo only

- od 2017 roku sony chce żeby wszystkie gry miały opcję ps4neo

 

Więc @maSTHa212 nie ma co krzyczeć i się bulwersować, sony nie jest na tyle głupie żeby nagle 35 milionom ludzi którzy mają ps4 pokazać środkowy palec. W dodatku od jakiegoś czasu wiadomo że dla sony dział ps4 to główny dochód. Obie konsole będą działać równocześnie i wszystkie gry które pojawią się na ps4 będą również na ps4neo, wątpliwe również wydaje się, patrząc na leniwość deweloperów nastawionych na zysk, że nagle będą sypać na prawo i lewo bajerami graficznymi dla wersji neo (poza grami vr), nie będzie im się to opłacało (większość osób i tak będzie miało zwykłe ps4) i nie będzie im się tego chciało robić. Przecież motto wszystkich osób grających na konsolach to od zawsze "grafika nie jest ważna" więc jeśli będziesz miał te same gry na ps4 i ps4neo różniące się grafiką (medium, a high) to chyba nic się takiego nie dzieje z waszego punktu widzenia :>

No, ale ponarzekać trzeba, jakby ps4 startowało z takimi bebechami jak ps4neo i kosztowało 2,5k to znowu by było źle bo "za drogo". Nigdy wszystkim nie dogodzisz, dla mnie osoby grającej głównie na pc które konsole traktuje jako urządzenie do exów, to dobra wiadomość - zwykłe ps4 stanieje, więc pewnie szybciej je kupię.

Edytowane przez GeMtin1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

$ony niczego nie potwierdziło z tego co wiem.  Ale raczej ta konsola wyjdzie.  Ja tam uważam że nie popisali się. Będzie podział rynku, a gracze zwykłego PS4 poczują się pominięci i oszukani. Na pewno część z nich.  Jeśli będzie wspólna wersja która zadziała na obu konsolach to jeszcze ok.  Ale jak z czasem zaczną wychodzić tylko wersje na PS NEO to życzę powodzenia.  PS4 zostanie uśmiercone jak Vita.  Jak maja robić sprzęt na 2-3 lata to podziękuje za PS5. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdej plotce tkwi ziarno prawdy jak to mawiają. Na pewno już coś nad tym pracują także ludzie, którzy nad tym siedzą robią różnego rodzaju "wycieki", nic nie da się utrzymać do końca w tajemnicy. 

Na 100% wyjdzie, sony chce przycelować w BD 4K, sporo ludzi kupi to dla samego odtwarzacza (a konsola przy okazji) tak jak to było w przypadku zwykłego BD i ps3.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kur...a ja miesiąc temu kupiłem PS4....a wy mi piszecie że od roku o tym głośno:D

 

Ja cały czas obstawiam BR4K i jakiś upgrade do VR który powinien być dostępny do zwyklego PS4 jako przystawka.

Zmiany bebechów to z jednej strony dobrze, z drugiej strzał w stopę bo nie jeden się wkurzy. Poza tym 40mln egzemplarzy to ogromny rynek dla VR....jeśli będą celować w VR tylko dla NEO to marnie to widzę.

4k mnie nie interesuje bo mam i tak FHD rzutnik, ale 30fps to jest cos co wykańcza moją wątrobę (na trzeźwo nie da się grać), a jeśli na NEO w FHD będzie stable 60fps to oficjalnie wyrzucam konsolę przez okno:D

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To lepiej ją wyrzuć na olx hahaha

 

Ja grywam z dzieckiem w skarbonkę bez dna -> LEGO dimensions, uncharted 3 kończę, wczoraj kupiłem raczeta całkiem fajna gra 30 fps zabija ale da się pograć...

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wesoło się tu zrobiło po tych wszystkich informacjach o PS4 Neo. Jedno info jest za to pozytywne w tym tygodniu: Sony w końcu zabrało się za implementację weryfikacji dwustopniowej. Przez chwilę można z niej było korzystać po pobraniu aktualizacji firmware'u PS3, ale opcja ta widocznie została wypuszczona za wcześnie, bo szybko ją usunięto. Pewnie za kilka tygodniu zostanie wprowadzona oficjalnie na PS3 i PS4. 

Edytowane przez TheDarkKnight

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ty bys sie czul, gdy najpierw hucznie zapowiadaja 6+ lat czas zywotnosci konsoli a pozniej wydaja wydajniejsza wersje? Ska wiadomo, ze za kolejne 2 lata nie zrobia tego samego? Zaraz Ubisoft wyskoczy o jeszcze bardziej filmowych doznaniach, ze 20 kl./s. to jest to ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem prawie pewien, że jesteśmy świadkami nowego trendu, który zbliży konsole do PC czyli albo będzie można je upgradować (tak jak wspominał o tym MS) albo nowe wersje będziemy oglądać co 2-3 lata czyli lekko licząc o połowę szybciej niż do tej pory. A to zabija całą idee konsoli i zamienia ją w komputer, którym zresztą nigdy nie będzie. Jak dodać do tego exy, które też są praktycznie na wymarciu (a przynajmniej te prawdziwe exy aka system sellery) to średnio się to przedstawia, a już na bank marnie w punktu widzenia gracza corowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam dla siebie pieska czwartego, na allegro masa tego jest - może ludzie robią już przygotowania pod PS4.5, jak ktoś chce się pozbyć modelu 1216 w dobrej cenie to walić na pw. Zawsze lepiej od zaufanej osoby niż randoma z allegro, który pisze tak a w rzeczywistości jest inaczej. :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale porównaj sobie wydajność 1070 gdzieś w okolicach 6,5Tflopa, to więcej niż nowy Xbox który ma wyjść dopiero za półtora roku, a co dopiero PS4k, które szacują na jakieś 4-4,5. Nie ta półka cenowa, nie ta wydajność. Ale jak sobie weźmiesz 480 za 199$ o wydajności nadal większej, bo 5,5TFlop to już inaczej się to przedstawia. Wcale bym sie nie zdziwil jakby wyszlo na jaw, ze Sony nie pokazalo nowej konsoli, bo dostalo cynk ze MS wyskoczy ze swoim, znacznie mocniejszym sprzetem. Moze teraz sami podkreca troche wydajnosc? Kij wie. Wazne, ze podali przy okazji wywiadow, ze cena konsoli bedzie wyzsza wiec PS4 raczej nie stanieje az tak bardzo, raczej 4K bedzie drozsze niz zakladano.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę wam pograłbym w uncharted 4. Gra kupiona a konsola padłą.4 czerwca konsola dostała blod. Wysłałem ją odpłatnie do serwisu sony PRAM tam stwierdzili, że problem jest po stronie apu i wykonalni reballing. Konsola wróciła 8 czerwca wszystko było okey ale wczoraj wyłączyłem konsole i nie mogłem już jej uruchomić po czym odpiąłem kabel zasilający i po 40 sekund podpiąłem ps4 się odpaliła lecz podczas gry zgasła i pojawił się blod. Konsole odeśle nie wiem czy ją zrobią być może apu zdechł. Jakiś pomysł lub dobry serwis co postawi mi ps4 na nogi. Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowane normalnie przez kartę kredytowa   się sumują. To znaczy jak kupisz najpierw na 12 miesięcy i tego samego dnia postanowisz kupić jeszcze na 3 miesiące to doda Ci 3 miesiące do tych 12'stu czyli łącznie  będziesz miał 15 miesięcy.  W przypadku kodów powinno być tak samo, ale jeszcze sprawdź.  Kod to kod.  Można takie kupić na Allegro np..

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z zupełnie innej beczki: czy na Ps4 istnieją wersje PL gier Heavy Rain oraz Beyond Two Souls?

Do tej pory udalo mi sie tylko znaleźć coś na Allegro na PS3, a i o to nie jest łatwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...