Skocz do zawartości
Pietia(lania)

komputery typu all in one

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie , mam problem i sprawe

 

bedziemy z kumplami robic projekt dla ludzi wykluczonych cyfrowo

 

docelowo grupa bedzie liczyla ok 30 osob

 

musimy im zapewnic komputery dlatego zastanawiamy sie nad all in one , nie chcemy laptopow poniewaz to latwiej wyniesc etc ;-)

 

i teraz pytanie co polecacie i na co zwrocic uwage

 

ps bylby pieknie jakby naped dvd nie byl w formie slim/laptopowym tylko pelnowymiarowym ;-)

 

cena to ok 3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech zgadnę, pieniądze z Łuni są do wydania, to szalejemy i marnotrawimy?

 

"Wykluczonym cyfrowo" wystarczyłby komputer za <1500 zł i to łącznie z monitorem (18,5 za 300zł) + 350 zł za system, ale co ja tam wiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech zgadnę, pieniądze z Łuni są do wydania, to szalejemy i marnotrawimy?

 

"Wykluczonym cyfrowo" wystarczyłby komputer za <1500 zł i to łącznie z monitorem (18,5 za 300zł) + 350 zł za system, ale co ja tam wiem...

 

taa z uni , niestety nie bardzo moze byc taki zestaw poniewaz komputer ma byc na 7 lat ;-) + all in one ma plus ze latwiej go ulozyc w domu

 

 

co do zasilaczy szefa , mam bardzo marne mniemanie , w zeszlym roku padlo mi 6 :/ niestety szef spadl w moim prywatnym rankingu ;-)

 

 

 

mowie jest kasa to czemu z niej nie skorzystac i skoro ludzie moga miec lepszy sprzet to po co maja pracowac na slabszym

 

 

 

 

ps nie jest to temat o kasie ale o kompach wiec chcialbym zeby tak zostalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety nie bardzo moze byc taki zestaw poniewaz komputer ma byc na 7 lat Dołączona grafika

 

To nie ma znaczenia na ile lat - no jedynie żywotność podzespołów. Właśnie bym się martwił o żywotność takiego AIO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...