Skocz do zawartości
lukasz1120

Moje WC na CM 690II

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dołożysz jeszcze bloczek na grafę, to może przydać się druga chłodnica Dołączona grafika

Slim 280 dajesz do środka odbudowy pod top, a dwa wentylatory pod plastikową pokrywę topu.

 

Do hostingu fotek polecam abload.de Sporo lepsze niż Imageshack.

Edytowane przez ivanov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu gromadzę zdjęcia z WC w tej budzie bo mam zamiar ją zakupić. W folderze znalazłem foto, podpisane "Toprad MCR220 34mm"... wygląda to tak: foto

Właściciel coś wspomniał, że już z 36mm mógłby być problem.

 

No i zawsze jest jeszcze opcja zamontowania 1x120 w środku, na wysokości procesora :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem jest z wtyczką zasilania jeżeli jest przy krawędzi płyty, autor ma ją nieco niżej więc wszystko będzie ok.

Ja miałem w Dominatorze II na suficie BWA 122 a na spodzie Magicool Slim. Wentylatory na górnej chłodnicy zamontowałem pod maskownicą, wyciąłem stamtąd taką plastikową kratkę i wywaliłem filtr, już nie pamiętam czy dlatego że było ciasno czy tak mi się tylko podobało ;)

Obieg powietrza zrobiłem odwrotnie, bo doszedłem do wniosku że łatwiej mi szmatką kurz w góry zetrzeć niż podnosić obudowę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...