Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Postanowiłem dzisiaj zaistnieć na waszymDołączona grafika forum i na poczatek wszyskich pozdrawiam i dziekuje za zainteresowanie o ile takowe bedzie?Dołączona grafika

 

Tytuł karty jest podstawą tematu ale sa i podtematy ? chce uzyskać waszą wiedzę do budowy komputera do grania a konkretnie tyko w jedna gre World of Tank .

Nigdy nie budowałem kompa, całe życie na laptopach oczywiscie cos sie orietuje poprostu chce znaleść najoptymalniejszy zestaw nie drogi Dołączona grafika (żona dzieci sami wiecie) ale taki żęby za rok do dwóch po złożeniu ewentualnie wymienić kartę na lepszą ? Pytajcie Piszcie ja wszystko przeczytam przemiele w głowie dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpuść sobie tego GTX-a , w tej cenie lepszym wyborem jest HD7770 .

 

Jak to ma być komputer tylko do WoT to podstawą optymalnie będzie Pentium G2020 + MSI B75A-G43 + Goodram 8GB DDR3 1 333 mhz CL9 .

 

218 zł + 260 zł + 156 zł = 634 zł.

 

Do tego Gigabyte HD7770 i będzie git .

 

Mocniejszych procków do tej gry nie warto brać , bo ich nie wykorzysta - wykorzystuje tylko 1 rdzeń .

 

I jak na razie nie zanosi się na zmiany w tej kwestii .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yogi dopieo wczoraj znlazłem wasze forum i przed snem coś tam sklejiłem ca co sorrki ,oczywiscie przeczytam .

 

Reyden dziekuje ,czyli taki zestaw pozwoli i grac na full detalach ? powiedzmy ?

 

 

ASUS AMD Radeon HD 7770 GHz Edition PCI-E Graphics Card - 2 GB cena 140£

 

albo w podobnej cenie

 

 

ASUS NVIDIA GeForce GTX 650Ti PCI-E Graphics Card - 1 GB cena 150£

 

a tego gtx co w tytule moge szarpnac za 80 £

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HD7770 w wersji 1GB .

 

Powinna być tańsza .

 

Co do gry w WoT w full detalach - to nawet mając karty pokroju HD7970 / GTX680 ( cepa mocniejszego niż G2020 do WoT nie potrzeba ) nie będziesz miał płynnej gry - raz będzie fajnie . pięknie 50 i więcej fps-ów a zaraz spadek do 5-10 fps .

 

Niestety ta gra tak ma .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...