Jump to content
golojg

ASRock Fatal1ty P67 na Gwarancji || Cooler Master 590 wygłuszona matami + Zephyry

Recommended Posts

Wysyłka kurierem - 20zł

Nie wysyłam za pobraniem.

Sprzedaje bo wymieniam na mATX, mam za mało miejsca na biurku przez to bydle. Dołączona grafika

Płytę wysyłam w poniedziałek gdyż na weekend będę miał jej zastępcę.

Nick na allegro taki sam: http://allegro.pl/sh...hp?uid=10393914

Proszę pisać na PW.

1. ASROCK Fatal1ty Intel P67 Performance

310zł

318zł jeśli chcesz kupić przez allegro (wiadomo, prowizja).

Płyta kupiona była 12.01.2012r. i od tej daty jest dwa lata gwarancji sklepowej. Do paczki dołączam oryginalny paragon. Płyta chodziła z procesorem i3 (można do niej włożyć najnowsze IvyBridge). Wgrany jest najnowszy BIOS.

Pełen box, wszystkie kabelki, taśmy, płyta, instrukcje itp w zestawie.

Dołączona grafika

2. Cooler Master Centurion 590

Wyklejona matami. Do obudowy dodaje 1x120mm Zephyr i 1x140mm Zephyr.

129zł

135zł jeśli chcesz kupić przez allegro (wiadomo, prowizja).

Obudowa posiada wszystkie zaślepki jakie były, jakieś śrubki, oryginalny karton.

Zdjęcia robione słabym aparatem dla tego robiłem w dwóch "sceneriach", standardowo na biurku przy dziennym oświetleniu i przy odsłoniętych drzwiach balkonowych gdzie każda ryska wygląda mocno przekoloryzowana.

Kliknięcie w miniaturkę spowoduje otworzenie pełnego zdjęcia w nowym oknie.

Na początek kilka fot z biurka gdzie stoi cały czas.

Top budy.

Widać wspomniane odpryski (nie są to wgniecenia!). Na początku zrobiłem kropki czarnym markerem i nie rzucało się w oczy, gdy po jakimś czasie marker zszedł przestało mi to przeszkadzać i tak już zostało. Przy takim oświetleniu ryski na topie są niewidoczne. Widać również zaklejony jeden otwór wentylacyjny (a raczej to cała góra jest zaklejona bez drugiego otworu). Na tym otworze nie ma kleju z mat więc kurz się nie przylepia.

Dołączona grafika

Top z innej perspektywy:

Dołączona grafika

Wnętrze obudowy:

Starałem się wykleić możliwie wszystkie ścianki obudowy. Już fabryczna buda jest solidna z grubej blachy a z matami jest mega solidna, sztywna i w jakiś sposób wygłuszona. Widać dwa Zephyry (na topie 140mm, na tyle 120mm) które dodaje do obudowy. Na trzecim zdjęciu widać kabelki od front panelu które amatorsko oplotłem dawno temu. Dołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Teraz zdjęcia pod odpowiednim kątem przy mocnym świetle.

Top:

Jak już pisałem normalnie te ryski są bardzo mało widoczne.

Dołączona grafika

Jeszcze trochę wnętrza:

Dołączona grafika Dołączona grafika

Dół obudowy:

Przykleiłem dodatkowe kilkumilimetrowe nóżki dzięki czemu zasilacz ma więcej dopływu świeżego powietrza.

Dołączona grafika

Boki od wewnętrznej strony:

Dołączona grafika

Boki od zewnętrznej strony:

To jest najgorszy element (prawa strona szczególnie). Przy normalnym oświetleniu widać drobne ryski.

Owa prawa strona wygląda tak:

Dołączona grafika

Nie wiem skąd tam te ryski, komp od tej strony stoi przy ścianie tak więc czary Dołączona grafika

Oba boki:

Dołączona grafika

Zbliżenie na ryski:

Dołączona grafika

Ale znowu przy nie aż tak mocnym oświetleniu i bez odpowiedniego kąta jest to mało widoczne:

Dołączona grafika

Tutaj znajduje się jedna z rys.

Aktualności

Artykuły

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.