Skocz do zawartości
Mardok

Laptop do ~2000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Ojczulkowi zbliżają się "okrągłe urodziny" z tej okazji jako rodzina postanowiliśmy mu zafundować Laptopa o którym niejednokrotnie wspominał że by mu się przydał ;) Tak czy inaczej budżet ustaliliśmy na mniej więcej 2000zł i w tym przedziale cenowym na szybko wybrałem 3 kandydatów:

 

www.agito.pl/laptop-dell-vostro-v2520-c0433125-2251-677616.html

www.agito.pl/laptop-hp-pavilion-sleekbook-15-b010sw-c0w79ea-2251-681465.html

www.agito.pl/laptop-samsung-np310e5c-np310e5c-u02pl-2251-653935.html

 

Najlepsze parametry ma Samsung ale Dell wygląda na zdecydowanie lepiej wykonanego. Ojczulek komputera używa głownie do internetu, czasem jakiś tam swój program związany z mechaniką ale nic co by wymagało jakiejś mocnej karty graficznej. Jak zwykle jestem otwarty na wasze propozycje a samego zakupu muszę dokonać przed końcem marca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, pierwszy typ się nawet mieści w budżecie choć brak mu systemu operacyjnego. Jak nie znajdę nic podobnego z systemem w tej cenie to chyba się skuszę na takiego HP ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam zamiar kupić laptop za ok. 2tys. Sprzęt i ceny tak szybko się zmieniają, że przeciętnemu użytkownikowi trudno być na bierząco. Wypatrzyłem taki model SAMSUNG NP350E7C z win8 za 2099. Może ktoś doradzi czy warto. Laptop ma być dla dzieciaków nie zamierzamy na nim grać w super nowe produkcje. Bateria też nie musi być bardzo wytrzymała bo pewnie więcej będzie działał na kablu. Ekran musi mieć 17'. Dobrze jeśli ktoś życzliwy znalazłby model na którym mógłbym zaoszczędzić i dokupić tzw. ubezpieczenie za ok. 300zł , kto ma dzieci od razu zrozumie dlaczego hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam zamiar kupić laptop za ok. 2tys. Sprzęt i ceny tak szybko się zmieniają, że przeciętnemu użytkownikowi trudno być na bierząco. Wypatrzyłem taki model SAMSUNG NP350E7C z win8 za 2099. Może ktoś doradzi czy warto. Laptop ma być dla dzieciaków nie zamierzamy na nim grać w super nowe produkcje. Bateria też nie musi być bardzo wytrzymała bo pewnie więcej będzie działał na kablu. Ekran musi mieć 17'. Dobrze jeśli ktoś życzliwy znalazłby model na którym mógłbym zaoszczędzić i dokupić tzw. ubezpieczenie za ok. 300zł , kto ma dzieci od razu zrozumie dlaczego hehe.

 

Ten Samsung jest OK, ale ja byl wolal tego - http://allegro.pl/listing.php/search?category=491&sg=0&string=4740s&order=p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że chodzi o hp. Słyszałem, że te tańsze padają jak muchy ale z drugiej strony dużo osób się na nie decyduje, chyba że są to te droższe modele? Czy warto zaoszczędzić parę złociszy i zamiast i3 kupić dual core b980, będzie widać różnicę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serii ProBook nie musisz sie obawiac, to naprawde fajny sprzet. Generalnie do zadan ktore podales, to b980 spokojnie wystarczy, wiec jesli da sie go kupic z 300-400zl taniej, to mozesz smialo zrezygnowac z i3. Tak jak mowilem, Samsung jest OK, ale ten HP jeszcze lepszy, w wiekszosci z aluminium, a i matryce ma calkiem nienajgorszej jakosci porownujac do innych tanich matryc.

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...