Skocz do zawartości
Mark18

Komputer do biura

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak z drukarką, ale ten zestaw nie wygląda na biurowy, raczej jak dla gracza. Podaj informacje co będzie robione na tym komputerze tak jak Klaus napisał możliwe że wystarczy "G2020 i jego integra" i sam komputer nie będzie kosztował więcej jak 1000zł. Tak samo myszka czy klawiatura nie wydają się odpowiednie do biura (wygoda użytkowania jest ważna ale wydaje mi się że i tak przepłacasz) i czy muszą być bezprzewodowe?, głośniki zależy od miejsca ale rozejrzałbym się za czymś innym i też jeśli nie będzie w tym biurze słuchana muzyka to głośniki za ponad 200zł są zbędne raczej brałbym coś za 100zł w każdym razie spójrz tutaj ( http://www.techfanat...we-2-0-2-1-5-1/ )

Edytowane przez michalelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tu widzę raczej kupowanie komputera dla gracza "na firmę", ale to bezcelowe spekulacje i gdyby tak było to by chyba OP o biurze nie wspominał. Nawet jeżeli w tym "biurze" coś jest liczone (w co szczerze wątpię) to i tak wywalić kartę graficzną i dać i5 wtedy. Jednakże, do zwykłego biura G2020 ze swoją kartą starczy w zupełności (a jak bardzo chce się oszczędzić, to i G1610).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dziękuje za krytykę i opinie.

 

 

Komputer ma być przeznaczony do biura.

 

 

Ale myślałem również aby na nim robić co jakiś czas inne rzeczy niż biurowe.

 

Oglądanie Filmów FullHD, może jakaś gierka. Chyba żeby dokupić karte graficzną w każdym momencie jeśli nie jest potrzebna.

 

Procestor - może jednak zostać przy i5, komputerek będzie na dłuższy czas. Nie wiem czy uciągnie integra Filmy FullHD itd...

 

 

Drukarka atrametowa - będę drukować max 300 stron miesięcznie z obrazkami.

 

 

Myszka i klawiatura - wybrałem ponieważ mam takie w domu, ale rzeczywiście przewodowe, a takiej nie znalazłem.

 

 

Bardzo dziękuje za sugestie co by zmienić aby komputerek chodzi szybko i jak da radę za mniejszą kwotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Integra daje radę z filmami HD nawet ta w Celeronie G550. i5 3350p niestety nie posiada integry. Posiada ją jednak i5 3470. Jak chcesz grać na tym kompie, bierz HD7770. JAk grania ma nie być, integra poradzi sobie z całą resztą. Jak dla mnie 300 stron miesięcznie to dość dużo jak na atrament. Nie mam jednak większego pojęcia o drukarkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno sam składałem kompa do biura.. Pentium G840, MSI B75, 4GB taniego ramu, SSD Cruciala 64GB, HDD WD 500GB, BeQiuet 350W i jakieś tanie klawisze Modecoma + gryzoń A4Tech'a z monitorem BenQ G2020 bardzo dobrze sobie radzi.. włączając jakąś starą gierce, więc nie wiedzę potrzeby ładowania aż tak mocnego proca, zasilacza.. Kwestia doboru mychy i klawiszy z górnej średniej też dyskusyjna, ale jak już kto dużo pisze, lub jest wymagający, to ok.. co do drukarki, to jednak 300 stron i atrament, to kiepska wizja..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...