Skocz do zawartości
bruce

wisialo na klamce :D

Rekomendowane odpowiedzi

ja gdzies czytalem artykul jak najlepiej zaszkodzic radiu maryja :

jest to metoda podobna do bruca wysylac przekazem po 1 groszu oni maja umowe z poczta ze sami placa za przekaz my wysylamy go za darmo wiec na kazdym groszu naszym radio traci kolo 2 zlotych toz to zloty interes

Xon mam nadzieje ze zartowales z tym poparciem

tak ogolnie to jestem bardzo spokojny i kulturalny ale jak slysze nazwe radio maryja to nasuwa mi sie jedno

posluchajcie sami

RM MP3 nie dla dzieci

i to jest wlasnie to co mysle o ojcu rydzyku, bendezre, ratajczaku i ich spiskach masonsko-zydowskich :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ich znowu zobaczysz, to zrób tak jak ja z johowymi:

 

Obczajasz, że stoją pod drzwiami, podchodzisz i krzyczysz w stronę klamki: "Rysiek! Ty [ciach!]! Te k[ciach!] znowu przypełzły! Z[ciach]aj tu z [ciach!] siekierą to im taki p[ciach!] spóścimy, że [ciach-ciach!]! "

 

Jak nie pomoże, to proponuję rzucać z okna burakami

 

Gratuluje yntelygencji "koledze" :?

I jezyka, prawie literackiego :x

To naprawde niezle o tobie swiadczy.

 

"Kolega" nie dosc ze analfabeta to jeszcze cymbał :?

Troche głupio to komentowac ale ten przypadek jest beznadziejny :?

 

Ja nie katolikiem, mozn apowiedziec ze jestem nikim ;)(Po prostu wierze w Boga i tyle :)) ale ty jesteś ... ciezko powiedziec po tym co napisałes :/

 

Mam zły dzien.. zrozumiecie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rydzyk zbiera pieniadze, bo jedo 3 miesieczny mercedes klasy S sie zestarzal, a tak po za tym to chce kupic wieksza wille i drugi helikopter. po za tym Romus G. powiedzial, ze chce wiecej pieniedzy bo "walka" z zydami i masonami jast kosztowna. :lol:

 

dla mne ojciec dyrektor rydzyk i jego przydu.pas Giertych razem z cala LPR i Mlodzierza Wszechpolska to sa powalence szerzacy nienawisc rasowa, narodowosciowa i ksenofobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xon mam nadzieje ze zartowales z tym poparciem

Nie, nie zartowalem.

no to zapewne wiesz ze Mlodzierz Wszecholska to nazi-skini a Radio Maryja to takie Audiotele dla emerytow :? :x

ogolnie nie jestem przeciw inicjatywa katolickim (tv puls, ziarno, pielgzymki) ale jak przed wyborami [do sejmu :)] sobie wlaczylem dla jaj RM to uslyszalem "no my niepopieramy zadnej partii politycznej ale LPR jest najlepsza partia... bla bla bla" sorry ale takie pranie mozgu to nie do mnie prosze :? i potem sie dziwic ze ludzie maja dosc praktykowania katolicyzmu a kazda nowa organizacja mlodzierzowo-patriotyczna brana jest za skinchedowska bojowka :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xon mam nadzieje ze zartowales z tym poparciem

Nie, nie zartowalem.

no to zapewne wiesz ze Mlodzierz Wszecholska to nazi-skini a Radio Maryja to takie Audiotele dla emerytow :? :x

ogolnie nie jestem przeciw inicjatywa katolickim (tv puls, ziarno, pielgzymki) ale jak przed wyborami [do sejmu :)] sobie wlaczylem dla jaj RM to uslyszalem "no my niepopieramy zadnej partii politycznej ale LPR jest najlepsza partia... bla bla bla" sorry ale takie pranie mozgu to nie do mnie prosze :? i potem sie dziwic ze ludzie maja dosc praktykowania katolicyzmu a kazda nowa organizacja mlodzierzowo-patriotyczna brana jest za skinchedowska bojowka :?

tyle, ze tak to jest zazwyczaj.....

jak widze takich mlodych narodowcow, to mi sie zygac chce......

nie wiem, czy ktos z was byl kiedys na demonstracji mlodziezy wszechpolskiej.......

ci "ludzie" sie nawet wyslowic nie potrafia.......

nie wiem skad ich bierze giertych, ale sa to ciule do potegi.......

 

XON ZAPEWNE SOBIE ZARTUJE ;)

 

a co do wysylania kasy........

hmmmm

to moze taka ogolnopolska akcja??? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to zapewne wiesz ze Mlodzierz Wszecholska to nazi-skini a Radio Maryja to takie Audiotele dla emerytow :? :x

ogolnie nie jestem przeciw inicjatywa katolickim (tv puls, ziarno, pielgzymki) ale jak przed wyborami [do sejmu :)] sobie wlaczylem dla jaj RM to uslyszalem "no my niepopieramy zadnej partii politycznej ale LPR jest najlepsza partia... bla bla bla" sorry ale takie pranie mozgu to nie do mnie prosze :? i potem sie dziwic ze ludzie maja dosc praktykowania katolicyzmu a kazda nowa organizacja mlodzierzowo-patriotyczna brana jest za skinchedowska bojowka :?

Widze naczytales sie idiotyzmow, MW naziskini :)) wiec ze znam ta organizacja b.dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak wlasnie myslalem XOn MW

byl artykul w GW na weekend o was

zaraz napiszesz zydowska gazeta :)

nie chce cie obrazac ale kompletnei sie z tym niezgadzam

czy zeby byc polakiem to tzreba by katolikem i narodowcem ?

no i te wasze metody

dla mnie zawsze bedziecie marginesem politycznym

bylebyscie sie tylko nie dorwali do wladzy z samoobrona

dopoki raz rzadzi lewica raz prawcia (normalne) wszytko jest okej jedni psuja drudzy naprawiaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak w ogole to sadzac po poziomie twoich wypowiedzi nie nalezysz do sekcji obronnej :)

ale zeby sie nie skompromitowac nawet nie probujesz przedstawic nam swoich racji

jestescie wyrzutkami sceny politycznej tak jest i tak bedzie

tak w ogole czytales ten artykul co o nim sadzisz ? tylko sczerze bez wykretów :) i eufemizmow takich jak wy potraficie uzywac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

80% spolecznstwa ? Bo to najprostsza odpowiedz nie wymagajaca myslenia specjalnie, dobrze ze nie znam tych "80%".

 

W drugim poscie 1 linia to nie wiadomo wogole o co chodzi.

Poprostu nie uwazam zeby to bylo dobre miejsce na takie dyskusje. Czytalem artykul i jest sporo prawdy ale rownie wiele legend i przeinaczen. Coz wole byc takim wyrzutkiem jak piszesz niz kims kto sprzedal kraj za pare srebrnikow, jeszcze wiele osob zapamieta 2004 rok tak jak 1772, 1793, 1795 i 1939 EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarczy poczytac publikacje LPR i MW, zeby wiedziec o nich duzo. najlepszym przykladem jest ulotka rozdawana przed referendum i inne ligowe prezentacje. Bardziej mnie bierze na wymioty jak slysze LPR niz jak slysze samoobrona. Na temat LPR i MW powiem tylko ROTFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jeszcze jedno zauwazylem czytajac osatni post:

 

tak wlasnie myslalem XOn MW

byl artykul w GW na weekend o was

Gdzie napisalem ze jestem w MW? Nie jestem.

 

Niemiec: Ktora ulotka? Btw a czytales ulotki o UE jak to pieknie bedzie i jak nasz zmienimy sie w kraj mlekiem i miodem plynacy? Dobra mial byc eot wiec odp. na PW albo lepiej poczta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bruce: Uwierz ze nie zartuje. Rece mi opadaja jak widze niektorych euroentuzjastow.

To prosze o jakies konkrety po piersze dlaczego mamy lubić LPR

A drugie dlaczego lepszy by było nie wejść do UE niż wejść.

Z chęcią podejmę dyskusję (oczywiście na poziomie, a nie żadne kłótnie).

 

O radiu Maryja nie zamierzam dyskutować bo jeśli ktoś robi ludziom piękne pranie mózgu to uwłacza mi jeszcze tego pokazywanie innym.

Do samej idei radia nie mam nic, ale jeśli ów ktoś robi to dla własnych korzyści (w znacznym stopniu) to nie jest w porządku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

80% spolecznstwa ? Bo to najprostsza odpowiedz nie wymagajaca myslenia specjalnie, dobrze ze nie znam tych "80%".

 

W drugim poscie 1 linia to nie wiadomo wogole o co chodzi.

Poprostu nie uwazam zeby to bylo dobre miejsce na takie dyskusje. Czytalem artykul i jest sporo prawdy ale rownie wiele legend i przeinaczen. Coz wole byc takim wyrzutkiem jak piszesz niz kims kto sprzedal kraj za pare srebrnikow, jeszcze wiele osob zapamieta 2004 rok tak jak  1772, 1793, 1795 i 1939 EOT

chyba powoli pusczaja ci nerwy

ja sie za to ciesze ze nie znam tych 20%

 

a z tymi srebrnikami to rozmieszasz mnie (moze wypatrzysz tu jakis spisek masonsko-zydowski bo przeciez UE to zydzi w ogole wszyscy to zydzi) co tam papiez pewnie nie czytal tarktatu akcesyjnego buhhhaaa

ojciec rydzyk i jankowski to sa autorytety dla ciebie

 

Polacy chcieli i wybrali

nie masz prawa tego negowac to jest demokracja

musisz sie przystosowac

juz kiedys pisalem ze jesli sie komus nie podoba to moze wyemigrowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak btw

ja wcale nie neguje ze polsce potzreba patriotow

takich z zasadami przywiazacnych do tardycji

ale co to ma wspolnego z hamstwem, zacofaniem, brakiem tolerancji, metodami silowymi, jakas propaganda

czyli wszytkim tym co NORMALNYM POLAKOM (80%) kojarzy sie z MW, LPR i i RM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:?:

 

co Wy znowu o tej Unii - juz tam dawno jestesmy (tylko niektorzy maja problem z uswiadomieniem sobie tego) wystraczy przeanalizowac kierunki polskiego eksportu/importu oraz popatrzec na % i wszystko jasne (ropa i gaz to inna bajka a UE tez w duzej mierze kozysta z tego zrodelka co My) - wiec co to za pitolenie jak wiejdziemy to bedzie to czy tamto - jedyne co jest oczywiste to jak "wejdziemy" to bedziemy przynajmniej rownoprawnym pratnerem molochow (Germanii, Francji, itd) - jak nie to zrobimy powtorke z historii (tej godnej ubolewania) :arrow: Liberum Veto i po krzyku - chyba tego sie boja i dlatego chca szybko reformowac struktury UE :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż... Swego czasu takie wypisane blankiety leżały w kościele koło mnie... Czy teraz też są to nie wiem, bo w kościele byłem ostanio (nie licząc święcenia jajec) jakieś 3 lata temu - msza intencyjna.

 

W każdym bądź razie też mnie to swego czasu wpieniło... Ale roznoszenie po domach to już bezczelność...

 

A co do sposobów na Jechowych... Polecam metodę kaszankową (wymyśloną przez kumpla jeszcze w podstawówce). A więc pukają Jechowi do drzwi a Wy im otwieracie zajadając się surową kaszaną... Zwykle działa - oni nie mogą jeść nic co ma w sobie krew... Tak więc kanapka z tatarem pomaga...

Tak czy owak od czasu historii z kaszanką Jechowi przestali nawiedzać naszą klatkę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze naczytales sie idiotyzmow, MW naziskini :)) wiec ze znam ta organizacja b.dobrze.

No fakt - ludziki z MW mają całkiem ładne ideały. Jednak to wszystko jest przesączone ksenofobią i nietolerancją. MW jest bardzo skrajną organizacja i bardziej radykalną niż LPR. Czytając artykuły z ich strony (www.wszechpolacy.pl), ich forum czasem się wstydzę, że jestem Polakiem. Wszyscy kórzy nie są z nimi są źli :( Nie zgadzam się zupełnie z tą organizacją. Ale jeśli z nimi sympatyzujesz (co wnioskuje po twoich wypowiedziach) to twoja sprawa - żyjemy w wolnym kraju (ponoć).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...