Skocz do zawartości
USAL

Wymiana podzespołów - 400 zł.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Odłożyłem troche pieniędzy, i postanowiłem wymienić coś w moim PC. Niestety nie jestem na bierząco w cenach, dlatego też chciałbym poprosić o radę w co warto byłoby zainwestować. Moja obecna konfiguracja to:

Asus - M4A87TD/USB3

Phenom II x3@3,5ghz(niestety 4 rdzeń nie jest stabilny a procesor wyżej niechce się krecić) + chłodzenie Mugen

1333 4gb x2 Goodram

HD6850 Windforce Gigabyte 1024MB(monitor z rozdzielczościa 1680x1050)

OCZ 600W

Komputer głównie używam do rozrywki(gry typu: Battlefield 3, Guild Wars 2, Crysis 3 etc.) oraz sporadycznie do obórbki video czy też zdjęć(jednak najbardziej zależy mi na wydajności w grach.)

Za wszelkie propozycje upgrade'u będe wielce wdzięczny:)

Edytowane przez USAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ile dobrze widzę to obsługa cpu przez twoją płytę kończy się na phenomach ii.

mocniejsza grafika nie da wyraźnego wzrostu wydajności ze względu na proc, kupno phenoma z większą ilością rdzeni też nie da za dużo. ja bym zaczął od sprzedaży płyty i proca i kupnie i5 i płyty ale na to masz trochę za mało kasy bo np i5 3350p + jakaś pyta b75 to blisko 900 złotych. potem należałoby zająć się grafiką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...