Skocz do zawartości
ivanov

Brutal Legend

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że nie istnieje temat o tej grze, więc pozwalam sobie takowy założyć.
 

brutallegend1b3usv.jpg

 

http://youtu.be/Zxnho1yTjRo

 

Od dawna wyczekiwałem na port z konsoli i w końcu wyszedł! :D
 

 

http://youtu.be/Svyy0HxV4nE


brutallegend2vjusf.jpg


Jak na razie dostępna jest jedynie wersja Steam, pudełkowej brak. Wiadomo, czy wersja na płytce w ogóle się pojawi?

Zapraszam do komentowania wrażeń z rozgrywki :)

Edytowane przez ivanov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem troszku u Wonzia na streamie i jest już na mojej liście "zakupić w promocji" ;D Poza tym, lubię Jacka Blacka, więc tym bardziej "kcę to"! ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra dostępna będzie tylko w dystrybucji cyfrowej. Chciałem zapisać się na perorder ale zaspałem. Potem zacząłem czytać wątek o grze na forum Steam i trochę mi się odechciało gdy zobaczyłem listę bugów. Poczekam na promocję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem, że patch jest już w drodze :)

 

Na oficjalnym forum DoubleFine Studios ktoś napisał, że podobno na Twitterze firma mu odpowiedziała, iż wersja pudełkowa jest bardzo wątpliwa Dołączona grafikaDołączona grafika

Kurczę, chętnie bym jakąś kolekcjonerkę przygarnął... W dodatku po prostu nie lubię dystrybucji cyfrowej. Dla mnie gra ma być w pudełku!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, takie pytanko. Serwery w tej grze działają na multi, czy nie?... Bo na konsolach już daaawno temu wyłączyli, a wielka szkoda, bo bez nich mam tylko 35% zrobionych archievmentów (100% w singleplayer...)... :/ EA ssie równo wyłączając serwery po całkiem niedługim czasie (rok od premiery były już offline...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...